در اطراف شهر دوشنبه, جولای 6 تعظیم شهر سازی

محتوای مقاله

به عنوان صفحه اصلی ردپای کوچکتر خود-سازی محبوب تر می شود; به مالکان فضا برای نگه داشتن آیتم های فصلی مانند دکوراسیون, اسکی, دنده, دوچرخه, دنده کمپینگ و مانند آن. و کسانی که در خانه های مبتنی بر تجارت الکترونیک شرکت ها نیاز به فضای امن برای موجودی.

افزایش در مرکز شهر و درون شهر آپارتمان زندگی می کنند نیز افزایش تقاضا و تعظیم شهر سازی است که پرداختن به آن باید با ساخت و ساز ایمن سازی ساختمان در پایان غرب از مرکز شهر.

تسهیلات در 10th Avenue S.W. در زمین فقط در غرب گونتر ساختمان مرکز جدید در کنار جاده دسترسی به Crowchild دنباله N. دادن به رانندگان خوب اجمالی چشمگیر ساختار.

تعظیم شهر سازی جدید کلگری شرکت راه اندازی شده توسط یک گروه از سرمایه گذاران خصوصی است که اجرا خواهد شد توسط مدیر کل Siea نیوتن که مقدار زیادی از تجربه در حال اجرا از ذخیره سازی مراکز.

دفتر و ستاد تعظیم شهر سازی خواهد بود و در طبقه همکف آن نیز وجود خواهد داشت فضای اداری و شهرستان در دسترس برای اجاره به علاوه یک اتاق انتظار, قهوه ایستگاه و دستشویی. Wi-fi در دسترس خواهد بود در سراسر ساختمان. نیوتن می گوید که این شرکت می خواهد به عنوان یک همسایه خوب و برنامه به ارائه فضاهای عمومی برای جامعه حوادث.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>