دموکرات ها به رهبری لیبی ،

X

داستان جریان

مقالات اخیر

دموکرات انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است سرسختانه مایع با خود پیشتاز ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز ظاهر ناخوشایند انتخاب کنید برای ایجاد. رای دهندگان در آیووا و نیوهمشایر به نظر می رسد نا امید با انتخاب خود را از ترس هیچ کس در این زمینه دارای قدرت و یا استقامت به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

در نیوهمشایر یک مدرسه بازرگانی Suffolk دانشگاه بررسی نشان می دهد این امکان در آخرین لحظات نامزد شیفت حتی زمین بسیار مخربی هستند. اکثریت اولیه به احتمال زیاد رای دهندگان گفت: آنها هم تا به حال ساخته شده ذهن خود را (12%) و یا آنها می تواند ذهن خود را تغییر دهید (45%) در آخرین لحظه.

دموکرات ها در آستانه از خود جنگ داخلی: معرفی یک نامزد معتدل است که توانایی متحد کردن یقه آبی کارگران در ایالات پنسیلوانیا و یا میشیگان اما رای گیری هست یا نوسان شدید به سمت چپ و unabashedly پشت کسی نیست حتی در حزب خود – خود قسم خورده سوسیالیستی مانند Sanders. نه گزینه به نظر می رسد نشسته و با رای دهندگان.

“ما نمی توانیم معرفی برنی. اگر او نامزد این یک فاجعه” Rep. تیم رایان اوهایو دموکرات که تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پس از ترک ریاست جمهوری گفت: زمان مجله هفته گذشته است. “سوسیالیسم محبوب نیست و می سینک ما است.”

در واقع. اکثر رای دهندگان مشاهده سرمایهداری به عنوان بهتر از سوسیالیسم با توجه به ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی هفته گذشته منتشر شد. اما متوقف نشده ساندرز’ شتاب.

سابق شهردار شیکاگو, رام امانوئل استدلال حمایت از ساندرز احتمالا نزول حزب دموکرات جدا نوسان رای دهندگان.

“واقعیت این است که یکی از تهدیدات به حزب در حال حاضر یک پارگی در هسته” امانوئل گفت: در ABC “این هفته است.” “ما به عنوان یک حزب برای پیروزی در آریزونا را به نفع خود ویسکانسین را به نفع خود در میشیگان و پنسیلوانیا و ماندگار در کارولینای شمالی نیاز به یک نامزد است که حرکت در آن نوسان متوسط رای دهندگان.”

هنوز هیچ دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری به پایان رسید پایین تر از دوم در نیوهمپشایر و رفته است, به پیروزی حزب خود را نامزد. که به دنبال خوبی برای ساندرز که پیشرو دولت به دنبال پیت Buttigieg که عملا گره خورده است ساندرز در آیووا قفقاز.

بزرگ امید بایدن به نظر می رسد که پژمرده پس از او دلتنگ چهارم-پایان محل در Hawkeye دولت و در طول هفته گذشته بحث دموکراتیک او عملا اذعان نیوهمپشایر در سخنان افتتاحیه خود.

مشکل بایدن روشن است: او اغلب نمی دانند به چه دولت او در داخل و فقدان انرژی در بحث مرحله شوکه کرد حتی بیشتر از حامیان سرسخت. او تا حد زیادی در حال اجرا به عنوان وارث ظاهری به باراک اوباما اما حتی امن خود را تایید. بایدن جمع آوری کمک های مالی است که دچار کم خونی و به طور بالقوه درد و رنج دو زود از دست می دهد چگونه می تواند او را متقاعد کننده بگویید رای دهندگان او را بیشتر electable در این زمینه دارید ؟

است که برگ های باز که Buttigieg به نظر می رسد سرمایه گذاری در. اما نمی شود فریب خورده خود را suave شد. شهردار سابق South Bend, Ind., نه میانه رو ، رکورد او ضعیف است و گذشته از مصاحبه خود را به عنوان یک متوسط مبارزات انتخاباتی خود وعده های بازیگران و او را در نور کاملا متفاوت.

Buttigieg توقف کوتاه از حمایت “مدیکر برای همه” در کمپین بلیزرز اما آیا حمایت از یک گزینه که در نهایت منجر به راه برای مدیکر برای تمام سیستم. او می گوید که او نمی خواهید به مصادره اسلحه خود را, اما او می خواهید به مجوز هر یک از آنها منجر به چنین سیستم. و در ABC “نمایش” هفته گذشته او حاضر به پاسخ به این که آیا او حمایت حامی ترک درب باز به قتل نوزادان تا روز متولد می شوند. نه به ذکر است او می خواهد برای لغو کالج انتخاباتی – همان نوع سیستم است که مسلما او را برنده آیووا قفقاز.

چنین سیاست جهش منجر شده و حتی ساندرز کمپین به سوال Buttigieg اصالت. “او خوب با turn-of-the-عبارت و او رزین آنچه که او فکر می کند برای تلفن های موبایل خوب” مدیر کمپین فیض فولادوند گفت: واشنگتن تایمز. “این کار ما را به مطمئن شوید که … او دقیق است. و آن را دقیق می گویند که او استفاده می شود برای مدیکر برای همه و هیچ دیگر است.”

این همه چپ دموکراتیک رای دهندگان با احساس ناخرسندی.

“من می خواهم برای رای دادن استراتژیک اما ما دموکرات ها را بهم ریخته است و من نمی دانم چه استراتژیک است” Millie لافونتن یک زن 69 ساله, New Hampshire رای دهندگان به رویترز گفت. “من می ترسم.”

“ما یک حزب در هرج و مرج” Rep. مارسیا سخن بی معنی وبیهوده یک دموکرات کنگره از ایالت اوهایو گفت: Politico.

دموکراتیک استراتژیست James Carville بود و حتی بیشتر اشاره کرد گفتن بورسی “مثل ما در حال از دست دادن ما لعنت ذهن است.” در MSNBC او گفت که او “ترس از مرگ” است که دموکرات ها خواهد ضربه 2020 انتخابات اضافه کرد در مصاحبه با نیویورک تایمز که “اگر حزب دموکرات نمی آیند با هم, ما در حال رفتن به از دست دادن این کشور است.”

مقاومت در برابر رئیس جمهور تهمت می تواند یکی کننده قوی برای حزب دموکرات – اما مطمئن نیست به نوبه خود رای برای آنها در آیووا قفقاز. رئیس جمهور ضمن اینکه تا به حال 32,000 حزبی را برانگیخت به نوبه خود برای بلامنازع نامزدی dwarfing 8,000 که آمد زمانی که جورج دبلیو بوش زد برای ترم دوم خود را.

در همین حال رئیس جمهور افزایش یافت و به بالاترین تصویب امتیاز از مدت خود را با گالوپ گفت: 63 درصد از پاسخ دهندگان تایید کار او را انجام می دهند در اقتصاد است.

دموکرات ها باید می ترسم. به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با جهت خود را با هیچ چشم انداز روشنی از آینده جمهوری خواهان باید یکپارچه در اطراف رئیس جمهور تهمت و انرژی خود را برای انتخاب او را برای چهار سال دیگر. بر خلاف دموکرات با هیچ پیام روشن ما روشن است: به خاطر آمریکا ،

کلی Sadler است مدیر ارتباطات در امریکا برای اولین بار سیاست. او که قبلا دستیار ویژه رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su