X

داستان جریان

مقالات اخیر

برنی ساندرز’ پیروزی در inaccurately شمارش آیووا قفقاز به crisply انجام نیوهمپشایر اولیه و نوادا قفقاز ساخته شده اند دو چیز روشن است.

یکی این است که سناتور ورمونت انتخاب و رای به کنگره به عنوان یک نهاد مستقل است و در جاده به تبدیل شدن به قدیمی ترین حزب سیاسی در جهان 35 نامزد که من استدلال کرده اند در دو ستون قبلی.

دوم این است که کمتر آشکار است اما به طور بالقوه بیشتر اهمیت ماندگار: یکپارچه رای گیری رفتار رای دهندگان طبقه بندی شده به عنوان nonwhite فرض توسط پیامبران به ادامه بی وقفه پایدار دموکراتیک اکثریت ممکن است پایان دادن به.

آمریکایی های سیاه و سفید شده اند رای گیری حدود 90 درصد دموکراتیک برای بیش از نیم قرن از سال 1964. در طول یک دوره مشابه از جنگ داخلی را به رکود بزرگ آنها رای دادند (زمانی که آنها اجازه داده شد) تقریبا به اتفاق آرا جمهوری خواه.

برای آخرین نیم قرن سیاه پوستان رای دادند و نزدیک به اتفاق آرا برای یک نامزد در انتخابات مقدماتی حتی در برابر مخالفان دلسوز: برای رابرت کندی بیش از هوبرت هامفری برای باراک اوباما بر هیلاری کلینتون ،

در سال 2016 وجود دارد نشانه ای از تغییر. در میشیگان اولیه بین نژادهای تقسیم شدند با کلینتون پیشرو اما نه به اتفاق آرا و 68% به ساندرز’ 28 درصد در انتخابات. انتخابات عمومی نظرسنجی نشان داد زنان در اصل اتفاق آرا — 94% برای کلینتون به 4 درصد به صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن-اما مردان سیاه به طرز محسوسی کمتر 82 درصد به 13 درصد.

در این سال, جو بایدن, اولین رئیس جمهور سیاه پوست را برای انتخاب معاون رئیس جمهور شده است شمارش نزدیک به اتفاق آراء حمایت از رای دهندگان. اما او نه گرفتن آن را.

نوادا حزبی ورودی نظرسنجی نشان داد او منجر ساندرز توسط فقط 9% 36 درصد به 27 درصد حاشیه است که به مقدار 1 ٪ از 11 درصد کل رای دهندگان سیاه. 86 درصد به 14 درصد حاشیه مانند کلینتون بیش از ساندرز در سال 2016 کارولینای جنوبی اولیه را به میزان 8 درصد از نوادا رای دهندگان. تفاوت بزرگ در یک مسابقه زمانی که غیر پوستان هستند از نزدیک تقسیم شده است.

و نه بایدن گرفتن نزدیک به اتفاق آراء حمایت خود را از حامیان فرض در نظر سنجی در کارولینای جنوبی که دموکراتیک اولیه رای دهندگان شد 61% سیاه و سفید زمان گذشته است. در این نوشته, مارس کارولینای جنوبی نظرسنجی نشان می دهد بایدن پیشرو ساندرز و تنها 24 درصد به 21 درصد و به طور متوسط تنها 36 درصد در میان سیاه پوستان در سه سنجی.

وجود دارد حداقل ناقص شواهدی وجود دارد که رئیس جمهور تهمت ممکن است بهتر اجرا با رای دهندگان به خصوص مردان جوان از او و یا دیگر جمهوری خواهان باید برای سال های بسیاری است.

آنچه به نظر می رسد اتفاق می افتد در اینجا ؟ آن را حس می کند برای افرادی که شناسایی به عنوان اعضای یک disfavored گروه اقلیت به رای به اتفاق آرا برای یک حزب و یا یک نامزد. “وحدت” — کلمه من شنیده ام سیاه واعظان تکرار و بیش از بیش از زمانی که نامزد مورد علاقه به نظر می رسد در خدمات — خود را افزایش می دهد اهرم.

اما در نهایت می آید زمانی که هویت نژادی chafes کمتر و مسائل دیگر obtrude. جدید برخورد کردم بسیاری از سیاه پوستان به ترک این حزب از آبراهام لینکلن. با وجود این مراثی از Ta-Nehisi Coates و نیویورک تایمز’ 1619 پروژه برداشت که روابط بهبود یافته و سیاه بیکاری است سقوط به پایین ترین تا کنون اندازه گیری شده در مغلوب ساختن پیشی جستن سال ممکن است تغییر برخی از رای دهندگان به دور از حزب لیندون جانسون.

آنچه در مورد رای دهندگان اسپانیایی که بر خلاف سیاه پوستان در حال افزایش است (به آرامی) به عنوان یک درصد از رای دهندگان? برای سال های بسیاری از آن را به عهده گرفت که خود را برترین مسئله مهاجرت است. اما آنها به اتفاق آرا رای داده و یا به صورت یکنواخت در سراسر کشور و کسانی که از اسپانیایی زیرگروه آینده نزدیک به اتفاق آرا (پورتو Ricans در نیویورک) بودند همیشه شهروندان ایالات متحده.

و نه آنها لگد همانطور که انتظار می رود از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 که در واقع زد کمی بهتر در میان اسپانیایی ها از میت رامنی به حال چهار سال قبل است. آنها با تشکیل بیش از 3 درصد از رای دهندگان در ایالات متحده است که تبدیل به محوری در سال 2016 به جز فلوریدا که در آن تهمت و جمهوری خواه ایالت نامزدها در سال 2018 به اندازه کافی اسپانیایی آرا را به نفع خود.

اسپانیایی تمایل به جوانتر و کم درآمد بالاتر از متوسط. که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا برنی ساندرز است که در حال اجرا در رابطه با جوان و کم درآمد رای دهندگان برنده 50 درصد از اسپانیایی ها در نوادا در مقایسه با 29 درصد از سفید پوستان و 28 درصد از سیاه پوستان است. اسپانیایی ها به نظر می رسد رای گیری به طور مشابه به سفیدی شبیه سن و وضعیت اقتصادی.

در مقابل سه نامزد با لیبرال تر پرونده های مهاجرت که مورد علاقه سفید grads کالج — پیت Buttigieg, Elizabeth Warren, ctq — تنها در مجموع 22 درصد از نوادا اسپانیایی’ رای.

خط پایین: سیاه پوستان و اسپانیایی را به درجات مختلف در حال تضعیف این تصور که nonwhite رای دهندگان ineluctably wedded به حزب دموکرات و دیواری از بقیه سیاسی امریکا است.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im