تصویب رتبه بندی در میان بحران: در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن, اوباما, بوش

X

داستان جریان

مقالات اخیر

“همیشه انتظار غیر منتظره” و “هر چیزی امکان پذیر است” مورد علاقه من کلیشه که با شروع در ماه ژانویه 2018, من بارها و بارها اعمال شده به 2020 انتخابات ریاست جمهوری. اما در حال حاضر هر دو عبارات بر روی استروئیدها با توجه به فاجعه بار سلامت و بحران اقتصادی ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

رقابت برای نامزدی حزب دموکرات را بین دو سالمند statemen (هر دو در بالاترین رده خطر برای زنده ماندن coronavirus) دارای زمین به توقف screeching. با مقدماتی به تعویق افتاد به احتمال زیاد نامزدسابق معاون رئیس جمهور بایدن گذشته دیده می شد تنزل به زیر زمین خود را. بایدن انتخاباتی است که در زمان منجمد 774 نمایندگان از تامین 1,991 او باید خود را پرچمدار در کنوانسیون ملی دموکرات ها که ممکن است یا ممکن است اتفاق می افتد به عنوان برنامه ریزی شده.

در طرف همه گیر و مجبور اقتصادی shutdown را به طور موثر سطل آشغال مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی دوباره انتخابات پیام. یا نه یکی معتقد است او مسئول “بزرگترین و قویترین” اقتصاد در تاریخ آمریکا یک موضوع بزرگتر در حال حاضر بافندگی: چگونه است که تهمت تصور می شود مدیریت بحران ؟

نشانه بدنام 2008 رام امانوئل نقل قول: “شما هرگز می خواهید یک بحران جدی برای رفتن به زباله” — در اینجا نشان داده شده که سابق شهردار شیکاگو شد و رئیس جمهور اوباما در کاخ سفید رئیس ستاد. این روزها من را از شروط که امانوئل کلمات به نظر می رسد در حروف درشت روی جلد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی تجدید نظر کمپین راهکار.

و تا کنون طرفداران بر این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن است “هدر رفتن” بحران در حالی که درگیر شدن در طولانی تلویزیونی روزانه جلسات. با توجه به RealClearPolitics رای گیری دمای, عمومی تصویب رئیس جمهور تهمت را از دست داده و coronavirus 50% به بالا علامت آب برای او با 46.7% مخالف. کسانی که درصد ها هیچ تعجب به یک جانباز ایران استراتژیست که به من گفت: “حتی در یک بحران تهمت اقدامات را تقسیم معمول حزبی تقسیم” اما او افزود: “از 200 ، 000 مرگ و میر نمی خواهد به نگاه خوب است.”

دولت فدرال گریم شش رقم مرگ برآورد سیگنال است که ملت ما این است که careening به سمت ته بحران است. تشدید بهداشت عمومی ترس و درد و رنج و وحشت در مورد پتانسیل تکرار رکود بزرگ. در مارس 30, ایالات متحده آمریکا امروز تیتر را این گونه خلاصه: “بیکاری می تواند بالای 32 درصد به عنوان 47M کارگران گذاشته در میان coronavirus: سنت لوئیس فدرال رزرو است.”

32% بیکاری برآورد از سنت لوئیس فدرال رزرو رئیس جمهور جیمز بولارد شد تا 2 درصد از طرح از 30 درصد در هفته گذشته.

ایالات متحده آمریکا امروز گزارش در ادامه با یادآوری تاریخی: “خواهد بود که بالاترین نرخ بیکاری در سابقه قدمت آن به سال 1948 و به راحتی بالا 25% نرخ در طول رکود بزرگ.”

هیچ چیز دیگری مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام امور’

“همیشه انتظار غیر منتظره” عملا تعریف می کند چه این بحران به معنی برای رئیس جمهور انتخاب مجدد “strategery”: تیم مغلوب ساختن پیشی جستن باید دستمزد مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان اگر در سه سال گذشته از ریاست جمهوری او وجود نداشت. یکی دیگر از کهنه اوباما در انتخابات ریاست جمهوری استراتژیست گفت: من در اوایل این هفته “هیچ چیز دیگری مغلوب ساختن پیشی جستن است انجام شود مهم است.”

شبیه به دیگر رئیس جمهور ایالات متحده در مراحل اولیه از یک بحران تهمت نه تنها دریافت نمرات خوب (50% تایید) برای دست زدن به او از همه گیر اما مغلوب ساختن پیشی جستن کلی کار تصویب رتبه بندی نیز افزایش یافته است.

در این نوشته با توجه به RealClearPolitics نظرسنجی متوسط 47.7% تایید از کار ناروا انجام شده است —رکورد خود را بالا پس — با 50.3% مخالف. به دنبال بازگشت در ژانویه. 27, 2017 خود را RCP کار تصویب متوسط بود 44.3% با 44.2% مخالفت.

پس چگونه کسانی که رأی نسبت به کسانی که از رئیس جمهور بوش و اوباما در شروع بحران که گرفتار خود شرایط ؟

در سپتامبر. 18 سال 2001 یک هفته پس از ایالات متحده, تجربه کرده, مخرب ترین حمله در قاره میهن بوش RCP کار تصویب امتیاز میانگین 81%. در اکتبر.از 18 سال 2001 به اوج خود رسید در استراتوسفر 88 درصد است.

رئیس جمهور اوباما را دیدم هرگز این نوع اعداد اما مقبولیت خود را از سود خود را درک و مدیریت سقوط سال 2008 است. پنج ماه پس از شروع است که بحران مالی او در زمان کار با 63.3% کار تصویب امتیاز در Jan. 27, 2009. اوباما تصویب به اوج خود رسید و در 65.6% در فوریه. 16, 2009.

از لحاظ تاریخی یک رئیس جمهور را تصویب امتیاز در یک بحران شروع به بالا (“تجمع در اطراف پرچم” اثر) و پس از آن به ناچار ریش رو به پایین.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که می تواند سیگنال خطر بالقوه. این واقعیت است که یک تازه ضرب “در زمان جنگ رئیس جمهور” به دست آورد یک دست انداز از تنها 3 درصد از 44.3% وی به 47.6% امروز – خبر خوشی نیست برای انتخاب مجدد او به چشم انداز.

همچنین توجه داشته باشید که خار آخرین اوباما رئیس جمهور برای پیروزی در انتخابات مجدد را تصویب امتیاز بیش از 50% در نزدیکی انتخابات روز یک علامت تهمت هرگز دست آورد. بیشتر در مورد برای جمهوری خواهان این است که رئیس جمهور در حال حاضر باید تجربه اوج تصویب بهره مندی از اوایل “تجمع در اطراف پرچم” اثر.

یکی می تواند استدلال می کنند که من در مارس 13, که بحران کنونی است و اساسا مهم تر و مخرب تر از 11 سپتامبر 2001 و حملات سال 2008 بحران مالی همراه است. اگر چه هر دو دلخراش و اقتصاد پایدار فروشي هر بار بر خلاف امروز کل اقتصاد بود و هنوز هم عملکرد. و به جز در مناطق به طور مستقیم در حمله 9/11 هر کس از سر زندگی روزانه خود را.

هر دو بوش و اوباما را دیدم رتبه خود را پایین آمده به عنوان مربوطه بحران کاهش خواهد یافت. یک ماه قبل از بوش برنده سال 2004 پیشنهاد انتخاب مجدد او RCP کار تصویب امتیاز شد و در بازگشت به زمین در 52.8% با 45% مخالفت.

اوباما RCP کار تصویب متوسط بود 42.3% با 51.8% مخالف در اکتبر سال 2011 یک سال قبل از پیروزی مجدد در انتخابات هر چند او به دست آورد خالص مثبت تصویب امتیاز بیش از 12 ماه آینده ضربه 49.7% تصویب به 47.7% مخالفت اوایل اکتبر 2012 — یک ماه قبل از رای دهندگان رفت و به پای صندوق های رای.

دوگانه بهداشتی و اقتصادی ضربات

می تواند جمهوری خواهان را به راحتی در اوباما کم قبل از انتخابات بعد از تایید امتیاز به عنوان یک نشانه امیدوار برای مغلوب ساختن پیشی جستن? شاید اما این است که به طور بالقوه گمراه کننده برای زیر دو دلیل:

توسط 2012 در انتخابات 2007-09 رکود بزرگ شد و رسما بیش از. اگر چه رشد بود و هنوز هم آهسته اقتصاد بود rebounding با بیکاری در ماه اکتبر 2012 را به 7.8% از آن 10% بالا سه سال پیش از آن.

دوم و از اهمیت پارامونت است که در حال حاضر دو سلامت و بحران مالی با آن “موقت” (اما ظهر ناشناخته) مجبور به خاموش کردن تهدید عمده هر صنعت و بخش از جامعه ما با هیچ تاریخی برابر است. مطمئن است که دولت به چاپ تریلیون دلار و پرتاب بسته های نرم افزاری از ضرب المثلی هواپیما. در عین حال که در آن پول زمین که در واقع آن را دریافت و کسی که واقعا مزایای — همراه با بی حد و حصر گزارش تقلب اتلاف و سوء استفاده — به احتمال زیاد از جلوه های ویژه گرافیکی را به یک عظیم و مهم کمپین موضوع است.

در مارس و فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت تاریخی به نمایشگاه رهبری در یک مقیاس برابر با فرانکلین D. روزولت. و چگونه او درک شده است به مدیریت این کار این است که به احتمال زیاد همه خواهند بود که در نوامبر اگر او ما را به دور از آنچه که می تواند یک دهه 1930 به سبک “بیشتر” افسردگی است.

سرانجام در سال 1932, پس از آن — نیویورک Gov. روزولت رئيس جمهور انتخاب شد در یک زمین لغزش پس از شکست جمهوری هربرت هوور (که بسیاری بر این باور بود که ناعادلانه متهم برای افسردگی).

که begs سوال — در حالی که بایدن در زیرزمین خانه خود را چگونه خواهد کنونی رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (یک “rising star” در حال حاضر ستایش توسط رسانه ها) عامل به 2020 انتخابات ؟

ببخشید من باید به آن می گویند: “همیشه انتظار غیر منتظره” و “هر چیزی ممکن است.”

اصلاح: نسخه قبلی این مقاله شامل غلط اوباما تایید شماره اکتبر 2012 با استناد به جای ارقام برای اکتبر 2011.

میرا آدامز یک تولید رسانه ای و نویسنده ای که خدمت در مک کین آگهی شورا در طول اوباما نامزد 2008 مبارزات انتخاباتی و در سال 2004 بوش در مبارزات انتخاباتی تیم خلاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de