ضد پلیس فشار کلید دموکرات ها در دفاع

X

داستان جریان

مقالات اخیر

برای ترزا Greenfield نامزد حزب دموکرات در تلاش برای سرنگون خواه ایالت جونی ارنست در دولت رئیس جمهور تهمت برنده با 9 امتیاز در سال 2016 رسانه ها تمرکز بیش از چند ماه گذشته در این کشور به خشونت نژادی ناآرامی و خواسته های پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس است که در یک حواس پرتی از پایین به زمین میانه “بچه مزرعه با farm بچه ارزش” کمپین پیام.

با فقط چهار ماه در سمت چپ قبل از رای دهندگان به نظر سنجی نرم-صحبت میانسال, مامان و تجاری سابق کارگزار املاک و مستغلات متمرکز شده است در wooing نوسان روستایی و حومه زنان و رای دهندگان با تاکید بر سنتی دموکراتیک پلت فرم برای حفظ امنیت اجتماعی و اجتماعی دیگر شبکه های ایمنی. و گرینفیلد قدرتمند شخصی backstory. شوهرش دستبرد زدن یک lineman در محلی شرکت برق کشته شد در محل حادثه سال پیش و به او وابسته به تامین اجتماعی به عنوان یک پدر و مادر قبل از گرفتن مدرک و تبدیل شدن به رئیس جمهور از او Des Moines مبتنی بر املاک و مستغلات شرکت.

گرینفیلد انتخاباتی شده است به آرامی به دست آوردن کشش در ماه های اخیر به عنوان رئیس جمهور تهمت نظرسنجی اعداد پراکنده در کلید میدان نبرد متحده کشیدن پایین ارنست و دیگر نامزدهای جمهوری خواه در سراسر کشور است. در اواسط ماه ژوئن یک Des Moines Register/Mediacom آیووا نظرسنجی نشان داد گرینفیلد لبه ارنست با 3 درصد در حاشیه خطای اما هنوز هم به آینده. در اواخر ماه ژوئن تهمت برگزار فقط 1 نقطه سرب در دولت بیش جو بایدن.

برای حفظ حرکت سبز در تلاش است برای جلوگیری از تعریف شده توسط حزب دموکرات چپ را تلو تلو خوردن و خود را در آغوش گسترده از برنامه هایی مانند مدیکر برای همه, سبز جدید ایران و همچنین سیاه و سفید زندگی می کند ماده کمپین پال خواستار قطع بودجه دولت ، اما کنده کاری متنوع تر موقعیت شده است آسان نیست. دیدن یک آسیب پذیری های بالقوه ارنست در اوایل ماه ژوئن به نام روز سبز برای محکوم کردن تماس رو به رشد به “پال خواستار قطع بودجه دولت و یا لغو ما افسران پلیس.”

برای چند هفته اول سبز باقی ماند و آرام در پلیس-موضوع بودجه. در ضمن بایدن دموکرات نامزد برای ریاست جمهوری گرفته شده توافق آتش برای تغییر لحن خود را در حرکت در طول چند هفته گذشته. در ابتدا بایدن گفت که او را پشتیبانی نمی کند و از معترضان خواسته پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس اما گفت: اصلاحات مورد نیاز و حمایت از یک طرح به شرط فدرال کمک به پلیس محلی ادارات پیوستن به استاندارد خاصی از رفتار است.

این هفته در مصاحبه با جناح چپ خروجی این شرکت بایدن گفت: پلیس بیش نظامی و “تبدیل به دشمن” زمانی که آنها را به محله در زره پوش نظامی به سبک Humvees. او همچنین توضیح داد در همان مصاحبه است که او را “کاملا” بود حاضر به طور مستقیم پلیس وجوه دیگر به بهداشت روان در مراقبت های مقرون به صرفه مسکن و دیگر دموکراتیک اولویت است.

گرینفیلد را سخنگوی کمپین در روز پنج شنبه گفت: RCP او نیست و دیدن آن به عنوان یک یا/و یا بودجه انتخاب است.

“به جای defunding پلیس ترزا معتقد است ما نیاز به اصلاحات واقعی با شفافیت بیشتر و دوربین های بدن بیشتر غیر نظامی نظارت و وزارت دادگستری بررسی بهتر و تعصب نژادی و د تشدید آموزش و استانداردها همراه با دیگر سرمایه گذاری های بلند مدت به آدرس نابرابری نژادی در پلیس و مسکن و بهداشت و آموزش و پرورش” سام نیوتن او سخنگوی گفت: RCP در بیانیه ای.

در همین حال ارنست تلاش کرده است به برجسته قانون و نظم تفاوت با گرینفیلد با حمایت یک لایحه به انکار بودجه فدرال به رهبران محلی است که اجازه می دهد خودمختار مناطق به عنوان یکی از معترضان دوبله کاپیتول هیل خودمختار منطقه یا CHAZ در سیاتل به کار گیرند. ارنست را “پایان دادن به مالیات دهندگان بودجه از هرج و مرج و قانون” خواهد بود بلوک بودجه فدرال از جریان “آنارشیست های قضایی” – مناطق آن شهر و مقامات محلی اجازه می دهد به کار به طور مستقل و بدون دسترسی فوری به پلیس ، آتش نشانی یا خدمات اضطراری.

“سیاتل شهردار گفت: CHAZ بود مثل یک بلوک و پس از آن ما تا به حال تیراندازی وجود دارد — مردم کشته شده اند – و اتهام تجاوز به عنف” ارنست گفت: RCP در مصاحبه. “زمانی که مقامات محلی نمی اجازه می دهد اجرای قانون اورژانس و آتش خدمات به مناطق خاصی از شهر که کناره گیری خود را از قانون اساسی تعهدات برای محافظت از شهروندان خود.”

“من خیلی از کار اخراج شدند تا در مورد آن — من فکر می کنم آن را کاملا مضحک” او اضافه شده است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در 4th جولای “فرهنگ جنگ” سخنرانی در کوه راشمور و در جای دیگر متعهد شده است به “قانون و دستور رئیس جمهور” و حمایت ملت را دارد. رئيس جمهور در پروفایل توییتر ویژگی های یک عکس از او نما با یک گروه از نیروهای پلیس در مقابل یک نیروی هوایی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس ادامه داد: این موضوع روز شنبه توسط headlining “بازگشت آبی” کمپین تجمع در تسلیم و از علایق منظور از پلیس در فیلادلفیا. پنس استدلال کرد که بایدن که بودجه برای پلیس در صورت انتخاب در نوامبر است. او ناودان مینیاپولیس شورای شهر برای defunding آن اداره پلیس نیویورک و شهر, شهردار, بیل د Blasio خود را برای کاهش به اجرای قانون است.

“من می خواهم شما را به شنیدن این به طور مستقیم از من,” او گفت:. “تحت این رئیس جمهور و این دولت ما قصد داریم پال خواستار قطع بودجه دولت ، نه در حال حاضر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی شده است در حال اجرا یک آگهی به تصویر می کشد سیاه و سفید زندگی توجه معترضان به عنوان خطرناک و آنارشیست ها و برنامه ریزی برای “از بند باز کردن یک موج جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرهای ما” و “هرج و مرج در خیابان های ما.” آن را به تصویر کشیده جو بایدن به عنوان “زانو را به سمت چپ” و پیش بینی او شکست خواهد خورد “به ایستادن به چپگرایان رادیکال مبارزه پال خواستار قطع بودجه دولت و لغو پلیس است.”

دموکرات ها و چند رسانه ها دارای برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات گمراه کننده و هدفمند می گویند رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی است تحریف بایدن موقعیت برش در بودجه پلیس. آنها در حال هل دادن به عقب سخت است چرا که آنها بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن قانون نظم و پیام می تواند بسیار قدرتمند در این ماه منتهی به نوامبر به ویژه در میان حومه زنان و مستقل.

حتی اگر نظرسنجی ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن و چندین جمهوریخواه سنا امتیازهای در حال اجرا پشت در کلید متحده و نژادها دموکراتیک استراتژیست نگران هستند که ملی پال خواستار قطع بودجه دولت-به-پلیس جنبش ملی و “انصراف ” فرهنگ” فشار یک نفس بیش از حد است که می تواند به آنها صدمه دیده است در نوسان و قرمز متمایل متحده در این پاییز.

جدید مرکز تحقیقات پیو ملی نظرسنجی انجام شده در ماه ژوئن 16-22 و منتشر شده در این هفته نشان داد که 73 درصد از پاسخ دهندگان فکر می کردم پلیس محلی بودجه باید در مورد ماندن یا همان توان افزایش یافته در حالی که 42 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار و 21 درصد از سفید پوستان مورد علاقه برش آن.

هنوز نظرسنجی کشف برخی از تغییر احساسات پلیس – که نظرات مقامات مجری قانون هستند و کمتر مطلوب امروز از آنها در یک شبیه نظرسنجی پیو انجام شده چهار سال پیش. برخی از 58 درصد گفت: آنها بر این باورند که پلیس را یک “خوب” به “عالی” حفاظت عمومی از جرم کمی پایین از 62 درصد که در پاسخ به این راه در پیو 2016 بررسی. علاوه بر دو سوم (66 درصد) از پرسش شوندگان رد مفهوم “واجد شرایط ایمنی” که فردی افسران باید محافظت از دعاوی مگر اینکه آنها مرتکب نقض آشکار قانون است.

سبز است که به سختی به تنهایی در تلاش به سمت مرحله پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس حرکت در حالی که دفاع واقع بینانه تر پاسخ به نگرانی در مورد خشونت پلیس و نژادی و نابرابری. اکثریت قوی مخالفت defunding جنبش مجبور است از دو حزب دموکرات در سخت ترین انتخاب مجدد مسابقات به آشکارا محکوم کردن آن است.

“من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس” گفت: سناتور. گری پیترز دموکرات میشیگان مواجه خاموش در برابر ایران مبارزه با جانباز جان جیمز هنگامی که برای اولین بار می خواست در مورد موضع خود را در مورد این مسئله در اوایل ماه ژوئن است. “ادارات پلیس در خارج وجود دارد حفاظت از شهروندان و اکثریت قریب به اتفاق از اجرای قانون و پلیس در حال حفاظت از شهروندان است.”

سناتور. Doug Jones, آلاباما دموکرات در نظر گرفته آسیب پذیر ترین دموکرات این چرخه گفت: “من فکر نمی کنم آن را یک ایده خوب است. Defunding و انحلال چیزی است که من تا کنون در حمایت.”

با این موضوع به سختی محو شدن در هفته های اخیر به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به ادامه اعتراضات ساحل به ساحل در اوایل ماه جولای پیترز میزبانی یک فروم آنلاین در نژادی عدالت و پیوسته میشیگان NAACP و سابق آمریکا دادستان کل اریک هولدر.

پیترز گفت: پلیس اصلاحات بخشی از یک “لیست طولانی از مسائل” مورد نیاز به آدرس نژادی و نابرابری و حوادث خشونت پلیس. در حالی که توقف کوتاه از برش بودجه برای اجرای قانون گفت: پاسخگویی بیشتر مورد نیاز است برای افسران پلیس و ادارات از جمله یک راه برای پیگیری از افسران با سوابق بد به طوری که آنها نمی تواند به سادگی حرکت و پیوستن به دیگر گروه.

پیترز همچنین لعنتی سنا جمهوری خواهان برای عدم دریافت یک پلیس اصلاحات تصویب در اواخر ماه ژوئن اگر چه پیترز تا به حال به عضویت حزب دموکرات در مسدود کردن بحث اندازه گیری اسپانسر شده از طرف ایالت و سناتور ” تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی،, تنها, سیاه جمهوری خواه در مجلس سنا.

جان جیمز یک وست پوینت فارغ التحصیل و آفریقایی صاحب کسب و کار است که به چالش کشیدن پیترز برچسب پیترز’ موضع یک “شیرین کاری روابط عمومی.”

“گری پیترز صحبت نمی کند و برای مردم سیاه و سفید. ما صحبت می کنند برای خودمان” نامزد جمهوری خواه گفت میشیگان خروجی اخبار.

جیمز جذب ملی ایران اهدا کنندگان outraising Peters برای چهارمین مستقیم جمع آوری کمک های مالی سه ماهه در حالی که لبه و نزدیک به او را در پای صندوقهای رای است. یک CNBC/تغییر بررسی تحقیقات منتشر شده 1 جولای, یافت پطرس پیش رو با 7 امتیاز 49 درصد به 42 درصد. این جیمز دوم تلاش برای سرنگونی یک سناتور دموکرات. جیمز سقوط کرد 6 امتیاز از شکست بهداشت ، دبی neil thomas در سال 2018 است.

دیگر دموکراتیک رقبا در نوسان-وزارت امور خارجه سنا مسابقات نیز رد کرده اند پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس حرکت در حالی که حمایت از ظریف اصلاحات.

“این است که رویکرد ما نیاز به” مارک کلی سابق ناسا فضانورد به چالش کشیدن ایران از سوی دیگر ، مارتا McSally در آریزونا گفت: در اواسط ماه ژوئن.

“ما باید برخی مسائل سیستمیک در اینجا با نژادپرستی در کشور ما رو به تقاضا پاسخگویی گفت:” کلی پسر دو افسر پلیس. “وجود دارد نیاز به یک سیستم عدالت نیست که تبعیض علیه هر کسی که به خاطر نژاد خود را, اما من موافق نیستم که ما باید پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

 کلی ذکر شده تصویب دوربین های بدن برای همه پلیس همراه با نیاز به شفافیت بیشتر و مستقل نظارت و همچنین به کارگیری د-تشدید تکنیک های.

“بسیاری وجود دارد که در اینجا انجام می شود. باید آن را انجام شده است دهه پیش کند.”

کال کانینگهام دموکراتیک رقیب پیشرو کارولینای شمالی ایران از سوی دیگر ، تهم Tillis با 10 امتیاز در تازه ترین نظرسنجی CNBC در اواسط ماه ژوئن گفت: “بیست و یکم قرن پلیس اصلاحات نیاز به افزایش سرمایه در اجرای قانون نیست defunding آن است.”

روز قبل از آن Tillis توییتی که “defunding اجرای قانون است و غیر مسئولانه را در جوامع ما کمتر امن و خالی از حس مشترک.”

“هر کس از ترس گفته است که به سادگی نا مناسب منجر به” او به این نتیجه رسیدند.

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید