بودجه سالانه باعث انتشار بودجه سالانه سیاست

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید بودجه طرح های پیشنهادی برای کاهش امنیت اجتماعی شبکه لگد کرده است دور دیگری از بودجه سیاست است.

کاهش دوشنبه پیشنهاد بازی به خط حمله که گروه دموکرات شده اند و حد عالی رساندن برای هفته: که برنده خواهد روده هزینه های مراقبت های بهداشتی و مسکن و غذا برنامه شکستن خود 2016 وعده های انتخاباتی اگر او اعطا شده است. و این که جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان و سنا نمی خواهد در راه خود ایستاده.

کاخ سفید گفته است که در مدیکر بودجه نمی خواهد قطع مزایای به سالمندان و صرفه جویی در بودجه در برخی موارد می آیند کاهش میزان هزینه را افزایش می دهد. هزینه های طرح همچنین پیش بینی پرداخت کمتر برای داروهای تجویزی اما تصویب قانون برای انجام این کار نیاز به مذاکره با آمریکا که در حال حاضر به تصویب لایحه خود را.

“با وجود آنچه که شما می شنوید از طرف دیگر مدیکر رشد خواهد کرد در 6 درصد تحت این بودجه است. بودجه اختصاص پیشنهاد خوب دولت اصلاحات برای کاهش قیمت دارو برای ریشه کن کردن نامناسب پرداخت و به آدرس بی فایده و ناکارآمد صرف” اقدام به کاخ سفید بودجه مدیر راسل Vought گفت.

دموکرات ها اما اشاره در خطوط در بودجه کتاب نشان دادن هزینه های مدیکر پایین رفتن. در یک شنبه یادداشت دموکراتیک super PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا گفت: کسانی که توصیه می شود کاهش خواهد بود بخشی از پیام خود را در حمایت از نامزدها در طول سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de