فرشته کافه ارسال رایگان غذا به Calgarians در بیشترین نیاز


محتوای مقاله

پس از ساخت دشوار است تصمیم به بستن درهای خود را در هفته گذشته, فرشته صاحب کافه کتی Jacobs می خواستم برای ادامه به خوراک Calgarians که نیاز به یک دست کمک می کند.

در مارس 18, داشتن فقط دریافت یک محموله خود را موجودی جاکوبز گفت: فکر می کردم از اجازه دادن به همه مواد غذایی به هدر رفتن شد الهام بخش برای شروع یک تلاش.

“خانواده من و من کردم و با هم تصمیم گرفتیم ما از رفتن به شروع به پخت و پز آن و دادن آن دور” جاکوبز گفت. “ما یک هدف-محور خانواده و ما را به نشستن در انزوا و نمی شود قادر به کمک به هر کسی بسیار دشوار چیز, بنابراین ما تصمیم به بازگشت می آیند و فقط در ادامه به انجام آنچه احساس مناسب برای ما است.”

این کافه که شده است به یک جزء اصلی از مونتگمری و کمان رودخانه مسیر برای بیش از 20 سال در حال حاضر فقط تعداد انگشت شماری از مردم در آشپزخانه خود ایجاد آماده به خوردن وعده های غذایی برای افراد و خانواده ها در سراسر شهرستان رایگان می شود به خود را درب تحویل.

کمک های مالی از نان از Safeway ساخته شده به فرشته کافه نشستن مجهز و آماده به ارسال می شود به خانه های سراسر کلگری. عرضه تصویر/ کتی Jacobs

پس از اعلام برنامه های خود در کافه Facebook صفحه جاکوبز گفت: پاسخ به “ایجاد یک بیت از یک اثر گلوله برفی” و گروه تحویل داده شده به صدها خانه در کلگری و تا آنجا که Chestermere.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im