تجزیه و تحلیل: کبک نیاز به بند دوم COVID-19 موج کارشناسان می گویند

محتوای مقاله

بدترین است ؟

برخی از Quebecers ممکن است وسوسه به پرسیدن این سوال پس از کشت از تشکیل دولت جدید در این هفته با هدف بازگشایی این استان پس از 10 هفته از سخت سلول در COVID-19 بیماری همه گیر. برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت و دکتر Horacio اررودا, Quebec ارشد بهداشت عمومی افسر باید انتقال یک پیام اطمینان بخش تمام هفته که بحران تثبیت شده در میان یک کاهش در تعداد بستری شدن در بیمارستان.

اما طیف گسترده ای از کارشناسان در کانادا و ایالات متحده شده اند هشدار در برابر خوشنودی و پیش بینی دوم احتمالا خطرناک تر از موج COVID-19 عفونت در پاییز — شاید همزمان با شروع از آنفولانزای فصلی.

این گفتن که اررودا روز جمعه دو بار ذکر شده چشم انداز موج دوم در یک کنفرانس خبری در مونترال حتی رفتن تا آنجا که به پیشنهاد این اعتصاب می تواند در پاییز.

دکتر آنه Gatignol دانشگاه مک گیل میکروبیولوژیست که مورد مطالعه ویروس-سلول تعاملات یکی از اولین منتقدان کبک, پاسخ به همه گیر اصرار دولت در ماه ژانویه به نیاز است که مردم در بازگشت از چین خود به قرنطینه برای 14 روز پس از ورود خود را. در هفته اول فوریه, کبک به دنبال برخی از مشاوره و خواستار خود انزوا برای کسانی که در آینده از چین هوبئی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de