تجزیه و تحلیل: مونترال بیمارستان ها دستور داد تا به سطح شیب دار تا عمل جراحی به عنوان بیماری خاموش مخروطی


محتوای مقاله

مونترال و بیمارستان شده اند دستور کبک وزارت بهداشت به سطح شیب دار تا خود را اعمال جراحی الکتیو در چند هفته آینده میان آزمایشی نشانه COVID-19 شیوع بیماری ممکن است کاهش تدریجی خاموش در خانه های سالمندان.

این باید هماهنگ با دقت بسیار به دلیل صدها نفر از حاد-مراقبت از پرستاران که به طور معمول کار در بیمارستان و هنوز هم در شرایطی رسیدگی به آلوده ساکنان طولانی مدت, مراقبت, مراکز, که در آن بسیاری از کارکنان به طور منظم شده اند از مرخصی استعلاجی. حاد پرستاران مراقبت نیاز به بازگشت به بیمارستان ها به صورت برنامه ریزی شده در سطح شیب دار تا در عملیات.

این برنامه هنوز هم می تواند از خط خارج اگر مقامات کشف شیوع بیماری های جدید در خانه های سالمندان (CHSLDs) و یا در جوامع مانند مونترال ، این به این دلیل است که برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت روز جمعه اعلام عمومی وزارت بهداشت خواهد بود توزیع ماسک به ساکنان مونترال شمالی و دیگر به اصطلاح داغ مناطق.

منبع: Santé مونترآل

نخست وزیر همچنین با اشاره به کمبود کارکنان تخت در مونترال بیمارستان ها به عنوان دلیل اصلی این دولت به تعویق افتاد بازگشایی مدارس تا پایان ماه اوت. برخی بیمارستانها مانند مونترال به طور کلی و جمعیت به طور کلی در حال مبارزه با شیوع بیماری خود به خود بخش در حالی که اتاق های اورژانس در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای به سر می برند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de