یک “مداخله” برای دموکرات ها: توییتر, زندگی واقعی نیست

دموکراتیک استراتژیست James Carville پیوست نامزد انتخابات ریاست جمهوری ایالت کلرادو مایکل بنت در MSNBC شنبه شب به بحث در مورد وضعیت فعلی از حزب دموکرات و چگونه آنها می تواند از دست دادن دوباره به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است.

او ساخته شده است که از حزب دموکرات است که “بیش از حد احمق” برای حمله به رئیس جمهور تهمت در مورد مسائل است که توجه به مردم در زندگی واقعی و بیش از حد متمرکز بر “باعث دردسر” در مورد “مسخره همه چیز” در توییتر.

Carville مورد مناقشه تصور او می گوید تحت فشار قرار دادند توسط رسانه ها که رئیس جمهور تهمت است “قدرتمند” و “قوی” گفت: “مشکل اینجا است که حزب دموکرات است. مشکل این است که ما نمی توانیم به نظر می رسد… به بحث در مورد چیزهایی که مربوط و مهم در زندگی مردم است. ما در خارج وجود دارد تعقیب هر نوع از مسخره ترین چیزی است که ما می توانیم.”

“به MSNBC” او گفت:, “منهتن است که کانون از حزب دموکرات است.”

“حزب دموکرات من می دانم که تا حد زیادی شامل بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار. آن را شامل بسیاری از حومه زنان است. آن را مقدار زیادی از آن بسیاری از لاتین و آسیایی و مردم را از رنگ. این یک مقدار زیادی از بازنشستگان” توضیح داده شده است. “حزب دموکرات که من در مورد من و در تلویزیون یک دسته از مردم در توییتر در حال اجرا در اطراف باعث دردسر است.”

“این ایده از یک حزب سیاسی است که برای پیروزی در انتخابات. که همه آن را در مورد. اگر شما نیست که شما باید انجام هیچ چیز نیست. آن را به یک نقطه آن را به شروع یک انقلاب آن را به نفع خود استدلال. آن است که برای پیروزی در انتخابات,” او گفت:.

“که در آن است. هر چیز دیگری است که نظریه. جمهوریخواهان در خنده ما,” او گفت:. “همه از من می شنوید از دوستان من است” من او را بسیار قدرتمند است.’ چرا ما نمی رفتن وجود دارد ؟ چرا آنها پوشش که او رفت و به داووس به بحث به همه این جهانی نخبگان و پس از او به همه آنها تریلیون دلار کاهش مالیات او گفت: “من قصد دارم برای به دست آوردن پول از طریق برش مدیکر برای مردم در ایالات متحده است.’ و حزب دموکرات بیش از حد احمقانه به می گویند هر چیزی در مورد آن. و مطبوعات بسیار نگران در مورد اسب مسابقه است که آنها حتی نمی آن را گزارش.”

“بنابراین ما در حال رفتن به در وسط این چیزی که ما در حال رفتن به انجام مداخله.”

رونوشت:

SEN. مایکل بنت: ما از انتخابات از دست داده به آب و هوای منکر زمان گذشته و ما از انتخابات از دست داده به آب و هوای منکر چون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که اگر ما در مقابله با تغییر آب و هوا ما را از بین ببرد اقتصاد ما. اگر ما چشم پوشی از تغییرات آب و هوایی اقتصاد ما در حال رفتن به ، که یک استدلال مسخره اما او برنده است که استدلال وجود دارد به اندازه کافی رای دهندگان که فکر نمی کنم دموکرات مراقبت در مورد شغل خود و مراقبت در مورد دستمزد خود را که او مایل به برنده شدن و من نمی خواهم به از دست دادن که بحث دوباره به مغلوب ساختن پیشی جستن.

استفانی RUHLE: James چه که به شما بگویم در مورد رای دهندگان آمریکایی? که رای دهندگان آمریکایی مایل بود برای کسی رای خواهم که ممکن است دوباره آن را انجام دهد?

JAMES CARVILLE: اول او 46%. اجازه دهید فقط دریا رفتن نیست اینجا. او 44.8 درصد در سال 2018 است. او دچار بدترین انتخابات شکست در خانه همیشه. این بالاترین میزان مشارکت را در برابر او از زنان به حق رای دادن. او در رای گیری متوسط است 43.2% اما در عین حال از رسانه رفتن او خیلی قوی او بسیار قدرتمند است. او پس از این.

او نه. مشکل در اینجا این است که حزب دموکرات است. مشکل این است که ما نمی توانیم به نظر می رسد دیگر از بهداشت ، بنت و شاید سن. Klobuchar و شهردار پیت تا حدودی به بحث در مورد چیزهایی که مربوط و مهم در زندگی مردم است. ما در خارج وجود دارد تعقیب هر نوع از مسخره ترین چیزی است که ما می توانیم.

من فقط فکر می کنم من هرگز خودمان افتخار از هر چیزی که من انجام داده ام نسبت به آمده تا اینجا را کنید و سعی کنید به هپاتیت بهداشت ، بنت-من عاشق ایالات متحده و ما باید برای انجام کاری در اینجا…

من این ایده از حزب دموکرات که من در مورد من و در تلویزیون و این است که یک دسته از مردم در توییتر در حال اجرا در اطراف باعث دردسر است. حزب دموکرات من می دانم که تا حد زیادی شامل بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار. آن را شامل بسیاری از حومه زنان است. آن را مقدار زیادی از آن بسیاری از لاتین و آسیایی و مردم را از رنگ. این یک مقدار زیادی از بازنشستگان. به من که حزب دموکرات است. اما به MSNBC, حزب دموکرات است — منهتن است که کانون از حزب دموکرات است.

مایکل بنت: می توانم بگویم این در حزب دموکرات? ما برنده مجلس نمایندگان در سال 2018 است. ما بدبختانه 40 کرسی است. چگونه ؟ 39 از 40 دموکرات زد یک گزینه یکی زد در مدیکر برای همه است. این که چگونه ما را در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن را تنها رئیس جمهور در تاریخ آمریکا که با در نظر گرفتن بیمه و دور از میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. ما باید در جرم. در ’18 ما در جرم و ما برنده شد. در ’20 ما نمی توانیم به این انتخابات در دفاع در مراقبت های بهداشتی.

JAMES CARVILLE: سناتور بنت و من هرگز از تایر اشاره کرد. ما برنده باشند در کنتاکی و لوئیزیانا. مغلوب ساختن پیشی جستن به کنتاکی و لوئیزیانا و آن را در مورد خود و آنها از دست داده است.

چرا ما انجام آنچه [لوئیزیانا] فرماندار جان ادم ادواردز بود چرا ما انجام آنچه که من دوست [کنتاکی] فرماندار اندی Beshear بود و تمرکز بر روی چیزهایی که مهم در زندگی مردم?

من رو به نشستن در اینجا و گوش دادن به چگونه قدرتمند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است, oh my God. اگر ما معرفی افراد مناسب اگر ما معرفی Beshearian و Edwardsian دموکرات ما در حال رفتن را به نفع خود و سناتور بنت متناسب با آن است. این ایده از یک حزب سیاسی است که برای پیروزی در انتخابات. که همه آن را در مورد. اگر شما نیست که شما باید انجام هیچ چیز نیست. آن را به یک نقطه آن را به شروع یک انقلاب آن را به نفع خود استدلال. این است که برای برنده شدن در انتخابات. این مرد است که می تواند برنده انتخابات است.

مایکل بنت: و اگر شما فکر می کنم او اشتباه که در مورد نگاه به گذشته “نیویورک تایمز” مقاله در مورد استیضاح. نهایی نقل قول از میچ مک کانل و میچ مک کانل می گوید در وجود آنها ندارد رای و شاید اگر آنها برنده انتخابات بیشتر آنها می خواهم که آرا. که چه میچ مک کانل گفت. این همان چیزی جیمز گفت. ما را به نفع خود. راه دیگه ای وجود نداره از طریق این اما را به نفع خود.

JAMES CARVILLE: که در آن است. هر چیز دیگری است که نظریه. جمهوریخواهان در خنده ما به خاطر فرار از طریق هر مسئله ای است که مردم دوست ندارند از دادن معافیت های مالیاتی برای افراد ثروتمند به نادیده گرفتن آب و هوا. او رفت و به داووس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت به داووس و گفت: او می خواست برای کاهش مدیکر و در جایی که بحث در مورد این ؟

اما همه من از شنیدن — ” آه او بسیار قدرتمند است.’ چرا ما نمی رفتن وجود دارد ؟ چرا آنها پوشش که او رفت و به داووس به بحث به همه این جهانی نخبگان و پس از او به همه آنها تریلیون دلار کاهش مالیات او گفت: من قصد دارم برای به دست آوردن پول از طریق برش مدیکر برای مردم در ایالات متحده است ؟ و حزب دموکرات بیش از حد احمقانه به می گویند هر چیزی در مورد آن. و مطبوعات بسیار نگران در مورد اسب مسابقه است که آنها حتی نمی آن را گزارش.

بنابراین ما در حال رفتن به در وسط این چیزی که ما در حال رفتن به انجام مداخله و بهداشت ، بنت در حال رفتن به بیرون آمدن از [New Hampshire] قوی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net