گزیده ای از من Covid E-Book است که آمازون قرنطینه

شاید مهم ترین سوال از همه:

چه کشنده است SARS-COV-2?

آنها آن را بکشند ؟

در حال مرگ تعداد دقیق – و اگر آنها بیش از حد و یا انجام نگرفته?

برآورد برای مرگ از coronavirus را به طور گسترده ای متنوع از ژانویه تاکنون است. اوایل چینی اطلاعات پيشنهاد virus ممکن است یک “عفونت نرخ مرگ و میر” به عنوان بالا به عنوان 1.4 – 2 درصد است.

یک مرگ و میر در آن محدوده می تواند به معنای coronavirus ممکن است کشتن بیش از 6 میلیون آمریکایی اگر چه حتی در بدترین سناریو برخی از مردم نمی خواهد در معرض و دیگران ممکن است ایمنی طبیعی که جلوگیری از آنها را از آلوده شدن در همه.

به ما آموخته اند بیشتر در مورد این ویروس برآورد آن مرگبار افتاده اند. محاسبه نرخ مرگ و میر پیچیده است چرا که با وجود تمام تست های ما برای COVID ما هنوز هم نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم آلوده شده اند.

برخی از افرادی که آلوده می شوند ممکن است هیچ یا علائم خفیف. حتی کسانی که با علائم شدید ممکن است مقاومت در برابر رفتن به بیمارستان و سپس بازیابی خود را. ما یک دید واضح و روشنی از بالای کوه یخ – از عفونت های جدی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان – اما حداقل در مراحل اولیه این بیماری همه گیر ما باید به حدس زدن در خفیف پنهان عفونت.

اما برای محاسبه واقعی مرگ و میر ما نیاز به دانستن واقعی عفونت رای دادن. اگر 10000 نفر می میرند از 100,000 عفونت است که به معنی ویروس کشته شدن 10 درصد از مردم آن را آلوده ساخت آن بسیار خطرناک است. اما اگر 10000 نفر می میرند از 10 میلیون عفونت و مرگ و میر است که در واقع 0.1 درصد – شبیه به آنفولانزا.

متاسفانه بدانند واقعی عفونت رای بسیار دشوار است. احتمالا بهترین راه این است که از طریق آنتی بادی آزمایش که اندازه گیری که چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر آلوده شده است و بهبود – حتی اگر آنها هرگز در بیمارستان بستری شد و یا حتی تا به حال علائم. مطالعات که در آن بسیاری از مردم در یک دولت-شهر یا حتی کشور در حال آزمایش به طور تصادفی به دیدن اگر آنها در حال حاضر آلوده نیز می تواند کمک کند. باور کنید یا نه, بنابراین می توانید آزمون از فاضلاب شهری. (من به شما بگویم بیشتر در مورد این همه بعد در بخش نرخ انتقال و مستندات.)

در حال حاضر نکته بسیار مهم این است: تصادفی تست آنتی بادی از سراسر جهان بارها و بارها نشان داده شده است بسیاری از مردم با آلوده شده اند coronavirus از است نشان داد آزمون به صورت عفونت فعال. بسیاری از افرادی که مبتلا به SARS-COV-2 حتی آن را نمی دانید.

بنابراین بخش پنهان کوه یخ بزرگ است. و به نوبه خود دانشمندان بارها و بارها کاهش برآورد خود را برای حذف ویروس coronavirus ممکن است.

مهم ترین برآورد آمد on May 20, زمانی که مراکز کنترل بیماری گزارش خود برآورد شد که این ویروس را بکشند 0.26 درصد از مردم آن را آلوده و یا در حدود 1 در 400 نفر است. (این ویروس را بکشند 0.4 درصد از کسانی که در حال توسعه علائم. اما در مورد یکی از سه نفر را بدون علائم در همه CDC گفت.) (https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/hcp/planning-scenarios.html#box.)

به طور مشابه یک مطالعه در آلمان در ماه آوریل گزارش یک مرگ و میر 0.37 درصد (https://www.technologyreview.com/2020/04/09/999015/blood-tests-show-15-of-people-are-now-immune-to-covid-19-in-one-town-in-germany/). یک مطالعه بزرگ در ماه آوریل در لوس آنجلس پیش بینی مرگ و میر در محدوده 0.15 0.3 درصد است.

برخی برآورد شده اند و حتی پایین تر است. دیگران شده اند تا حدودی بالاتر – به خصوص در مناطق که تجربه دوره از استرس شدید در سیستم مراقبت های بهداشتی. در شهر نیویورک به عنوان مثال نرخ مرگ و میر به نظر می رسد تا حدودی بالاتر احتمالا بالاتر از 0.5 درصد – هر چند نیویورک ممکن است یک پرت هم به دلیل آن است شمارش مرگ و میر به شدت (بیشتر در مورد این بعد) و از آنجا که بیمارستان های آن به نظر می رسد به استفاده از هواکش به خصوص به شدت.

بنابراین CDC تخمین مرگ و میر است که احتمالا بهترین مکان برای شروع است. با استفاده از این رقم همراه با چند مقاله و مطالعات نشان می دهد coronavirus به عفونت و مرگ و میر در طیف وسیعی از 0.15 درصد به 0.4 درصد است.

به عبارت دیگر SARS-COV-2 به احتمال زیاد جان بین 1 در 250 و 1 در 650 از مردم که آن را آلوده. دوباره هر چند هر کس که در معرض تبدیل خواهد شد آلوده. برخی از مردم هنوز قرارداد این ویروس شاید به این دلیل خود را T-سلول – که کمک به سیستم ایمنی بدن از بین بردن تهاجم ویروس ها و باکتری ها – در حال حاضر شده است در ابتدا با قرار گرفتن در معرض دیگر coronaviruses. [چند دیگر coronaviruses وجود داشته باشد; ترین نسخه های رایج معمولا جزئی باعث سرماخوردگی در افراد آنها را آلوده.] اوایل ممکن است مقاله در مجله سلول نشان می دهد که به عنوان بسیاری از آنجا که 60 درصد از مردم ممکن است برخی از موجود پاسخ ایمنی هر چند نه همه لزوما ایمنی بدن. (https://www.cell.com/cell/pdf/S0092-8674(20)30610-3.pdf).

تجربه از شیوع بیماری در کشتی های بزرگ مانند ناوهای هواپیمابر و آستر کروز همچنین نشان می دهد که برخی از مردم نمی آلوده شوند. بهترین برآورد شده که این ویروس احتمالا می تواند آلوده جایی بین 50 تا 70 درصد از مردم است. برای مثال در یکی هواپیمابر فرانسوی 60 درصد از ملوانان آلوده بودند (هیچ درگذشت و تنها دو نفر از 1,074 آلوده ملوانان مورد نیاز مراقبت های ویژه). https://www.navalnews.com/naval-news/2020/05/covid-19-aboard-french-aircraft-carrier-98-of-the-crew-now-cured/

بنابراین در مورد بدترین سناریو – اگر ما در زمان هیچ اقدامی برای کاهش آن و یا حفاظت از افراد در معرض خطر کاملا بدون کنترل coronavirus ممکن است کشتن بین 0.075 و 0.28 درصد از جمعیت ایالات متحده – بین 1 در 360 و 1 در 1,300 آمریکایی است.

این است که بالاتر از آنفلوآنزای فصلی در بسیاری از سال است. آنفولانزا معمولا گفته اند مرگ و میر در میان علامتی موارد 1 در 1000 و به طور کلی مرگ و میر در اطراف 1 در 2000. آنفلوانزا جهش ژنتیکی به سرعت و خطرناکبودن متفاوت بوده و سال به سال. Coronavirus به نظر می رسد به مراتب کمتر خطرناک تر از آنفولانزای اسپانیایی یک قرن پیش بود که گفت: معمولا برای کشتن 1 در 50 از مردم آن را آلوده.

به نظر می رسد بیشتر قابل مقایسه از نظر کلی مرگ و میر به شیوع آنفلوآنزا از سال 1957 و 1968 و یا انگلیسی آنفولانزای همه گیر از اواخر 1990s. (البته ایالات متحده و بریتانیا نه تنها تعطیل نمی کردن برای هر یک از کسانی که شیوع آنها دریافت توجه کمی خارج از سیستم مراقبت های بهداشتی.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید