یک بیماری همه گیر از رسانه ها تعصب

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

هشدار: خواندن واشنگتن پست ممکن است خطرناک به خود (روان) سلامت.

Leafing از طریق بخش اول از روز یکشنبه چاپ نسخه ای از این پست تقریبا هر تیتر به نظر می رسید طراحی شده است برای ترساندن bejesus از خوانندگان در حال حاضر عصبی محدود به خانه های خود به دلیل coronavirus بحران است.

صفحه یک بنر, تیتر پخش در سراسر شش-عرض ستون در نوع درشت بخوانید: “تلفات موج گذشته 2000 در ایالات متحده” به طور چشمگیری نشان می دهد که نقطه کاغذ انجام یک عکس از چهره نقاب پلیس نظامی حمل تابوت. اما این عنوان به ما می گوید تابوت بود و نه در آمریکا بلکه در ایتالیا که در آن مرگ و میر پیشی گرفته است 10,000.

دیگر آخرالزمانی مارس 29 عناوین در پست صفحه اول:

 • “اقتصاد آمریکا را از رکود است و در معرض موجود معایب”
 • “در داخل مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناک فشار برای بازگشایی این کشور”
 • “جهان فقیر صورت قبر جدید سختی در حالی که در انزوا”
 • “متحده نیازهای پایمال آمادگی ذخایر”

و پایین در پایین صفحه تحت عنوان “هر چیزی خوب من می گویند در مورد این خواهد بود یک دروغ” بود و غم انگیز داستان گفته شده توسط ایندیانا مردی که 69 سال شریک زن درگذشت ویروس.

چرخش در داخل یک بخش از یک خواننده به دنبال آرامش خواهد داشت, خوب, هیچ کدام. این عناوین شامل موارد زیر است:

 • “Underfunding فرمان تغییرات مانع تخصیص منابع از ذخایر”
 • “عمده شهر نیویورک بیمارستان سیستم در یک نقطه اوج”
 • “کمبود آب مانع برای بسیاری از آمریکایی ها در میان همه گیر”
 • “تنهایی و فقر و رشد در انزوا”
 • “مغلوب ساختن پیشی جستن کاشت سردرگمی او به عنوان فراخوانی گسترده قدرت ریاست جمهوری”
 • “نبرد برای بازگشایی آمریکا چاله مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر متعدد فرمانداران”
 • “مراکز شهری در سراسر کشور بریس برای شیوع بیماری ویرانگر”
 • “آخرین نشانه های رکود اقتصادی در حال گسترش است: کارگران یقه سفید در حال گذاشته شدن”

اینها دشوار و نامشخص زمان به مطمئن شوید و روزنامه نگاران وظیفه دارند به گزارش اخبار و نمی خواهید مشکلات دور. هنوز این پست را در صفحه سرمقاله کارکنان که خوانندگان خود را می تواند با استفاده از pick-me-up پس از wading را از طریق تمام است که وای به طوری که آنها مبله واحه – حداقل برای خوانندگان که حزبی دموکرات ها-در قالب سه صفحه کامل از نظر ستایش مهارت های رهبری از مجلس نانسی پلوسی.

آن را باز کرد با تقریبا تمام صفحه به رنگ پرتره از بلندگو دوست دارد که به ندرت دیده می شود در چاپ روزنامه ها این روزها چه رسد به این پست به جز شاید در مراسم تحلیف روز رئیس جمهور جدید. (پس از این اتفاق بخش اخبار پف قطعه در سنا رهبر حزب دموکرات چاک شومر. تیتر آن آمده است: “پس از سال ها به عنوان حزبی خروس شومر طول می کشد نقش پیشرو خود را برای کمک به کشور است.”)

اما صبر کنید, ما نمی آیند به سرمقاله و نظر ستون است. آنها یکنواخت چکیدن با negativism و انتقاد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن توزیع از coronavirus بحران است. پست سرب سرمقاله خرس تیتر “ما نیاز به زمان جنگ رهبران.” سردبیران به این معنی نیست یک انتخاب رئیس اجرایی است. “رئیس جمهور باید بیش از این کار به دیگران” آنها ادعا می کنند. “سپس او باید از راه.”

سرمقاله نمی کند که نام آن “دیگران” باید باشد. همه نویسندگان به نظر می رسد می تواند مطمئن باشد که تهمت نباید در فرمان. سرمقاله کارتون تام Toles هرگز از مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد یک شخص ساده و معصوم, خوک مانند رئیس جمهور (معمول خود تصویر توسط Toles) پوشیدن گوش اسم حیوان دست اموز و نورد تاس به جای تخم مرغ در سال 2020 رول تخم مرغ عید پاک در کاخ سفید چمن.

“طرح خود را به رول چهارده” Toles می نویسد: در کارتون. من حدس می زنم Toles فرض ادراک پست خوانندگان همه می دانیم شما نمی توانید رول تاس بالاتر از 12. چگونه هوشمندانه است. این یک شوخی در مغلوب ساختن پیشی جستن candlepower. آن را دریافت ؟

آنچه که باید ما را از این همه منفی در بخشی از واشنگتن پست و دیگر ملی, اخبار سازمان ؟ (این پست به سختی تنهایی.) به عنوان یک خبرنگار روزنامه محلی و ایالتی و ملی در سطوح نزدیک به 40 سال و به عنوان یک روزنامه نگاری و علوم سیاسی استاد 15 سال من برای پیدا کردن آن بسیار نگران کننده است. من به یاد البته من در مقطع تحصیلات تکمیلی است که با تمرکز بر مسئولیت رسانه ها. من به یاد استاد اشاره کرد که با مطبوعات آمریکا با بهره گیری از چنین آزادی آن را می شود حتی بیشتر مهم است که آن را خوب بکار بردن که آزادی عاقلانه.

“با چنین آزادی در می آید و حتی بیشتر مسئولیت” در راه است که استاد عاقلانه آن قرار داده است. این درسی است که من هرگز فراموش. البته هیچ قانون وجود دارد و در برابر پست و یا اخبار دیگر سازمان ها فریم آن coronavirus با پوشش خبری بسیار منفی و anti-مغلوب ساختن پیشی جستن شیب. اما تعهد به خوانندگان به ارائه اطلاعات خود را در یک نمایشگاه و شیوه ای متعادل.

این است که می گویند که رسانه ها باید نقاشی گلگون تصاویری از یک وضعیت بسیار خطرناک. در همان زمان آنها باید با استفاده از بحران برای ترساندن مردم و بیشتر خود را در دستور کار سیاسی است.آمریکا که نگران است به اندازه کافی در این بار خطر ناک نمی نیاز به آن اعتماد کرد منابع خبری به بازی بازی های سیاسی.

ریچارد بندتو یک بازنشسته ایالات متحده آمریکا امروز در کاخ سفید خبرنگار و مقاله نویس. او در حال حاضر می آموزد رسانه و سیاست در دانشگاه آمریکایی و در صندوق برای آمریکا برنامه مطالعات دانشگاه جورج میسون است. او را دنبال کنید در توییتر @benedettopress.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im