ضد ساندرز ائتلاف ؟ Buttigieg, Klobuchar پشت بایدن

X

داستان جریان

مقالات اخیر

برای آنها آن را بیش از است.

Ctq و پیت Buttigieg به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را بسته بندی شده همه چیز خود را در اواخر روز دوشنبه و آماده برای پایان دادن به دشمنی خود را. این also-ran نامزدهای مجادله متوقف در دالاس که در آن آنها تایید همکار وزش جو بایدن برای رئیس جمهور.

و که شتابزده صلح است آخرین شواهد ظهور دودویی انتخاب دموکراتیک اولیه: برنی ساندرز است به ضرب و شتم در حالی که جو بایدن است که به سرعت تبدیل شدن به استقرار اسب به عنوان رای دهندگان در 14 متحده بازیگران فوق العاده خود را روز شنبه رای.

Buttigieg رفت.

“من خوشحال هستم که به تایید و حمایت جو بایدن” شهردار سابق South Bend, Ind., گفت: جمعیت کوچکی در ظاهر خارج از دالاس رستوران شنبه شب. “او کسی چنین فوق العاده فضل و مهربانی و همدلی است.”

Klobuchar رفت و بعدی.

“او می تواند کشور ما را با هم و ساخت که ائتلاف که اخراج دموکراتیک پایه و همچنین مستقل و همچنین جمهوریخواهان میانه. چون ما نه در حزب ما می خواهم به اضافه با یک پیروزی است. ما می خواهیم به پیروزی بزرگ” مینه سوتا سناتور گفت: در بایدن تجمع دوشنبه شب.

دو رقیب شکست خورده نیست به اشتراک گذاری همان مرحله اما با هم آنها را هم زده تا یک کل بسیاری از احساسات — برخی از مثبت تر از دیگران است.

بایدن و حامیان او در حال حاضر در حال نشئه و پس از مسلط کارولینای جنوبی اولیه. این تاییدیه, سپس, شد, icing در کیک است. “تحکیم است که به وضوح اتفاق می افتد” مت بنت رئیس جمهور میانه رو گروه راه سوم گفت RealClearPolitics. “آن خواهید بود کامل روز چهار شنبه در یک راه یا دیگری.”

پس از شنبه او پیش بینی کرد که یا مایک بلومبرگ یا بایدن ظهور خواهد کرد به عنوان متوسط فویل به افراط گرایی از ساندرز: “فقط یکی است.”

همه چیز می تواند به عنوان به زودی به عنوان آنها شروع سابق شهر نیویورک شهردار که قلم چهار اوایل مسابقات به صرف زمان و پول blitzing سه شنبه متحده است. در حالی که نگاه مانند یک حکیم شرط به عنوان بایدن درون منفجر در آیووا و نیوهمشایر. پس از کارولینای جنوبی ،

“این طرح را به نفع خود بزرگ فردا” ارشد بلومبرگ دستیار گفت: RCP در روز دوشنبه. “اگر که اتفاق می افتد و سپس آن را با توجه به طرح. اگر نه…”

به دنبال از خارج در جمهوریخواه فعالان داشتن فلش بک به سال 2016. پوپولیستی به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا بود برای رئیس جمهور و به جای او به طور جدی ایجاد نامزدهای شلوغ هر یک از دیگر تا زمانی که خیلی دیر شده بود.

“این سیب به سیب” تیم میلر گفت: در مقایسه با سال 2020 دموکراتیک اولیه به قبلی جمهوریخواه یکی. او سخنگوی جب بوش آخرین بار در اطراف یک بار توانا فرماندار فلوریدا و فرض استقرار قهرمان. اما بوش کاهش یافته است پس از نمایش ناامید کننده در کارولینای جنوبی و دیگر نامزدها سنسور. تد کروز از تگزاس و مارکو روبیو از فلوریدا حاضر به صلح به مخالفت با تازه بدوران رسیده پیشتاز مغلوب ساختن پیشی جستن. Klobuchar و Buttigieg آنقدر سخت به عهده دارد.

میلر گفت که با راه رفتن دور قبل از سه شنبه دو میانه داده اند بایدن “یک مسیر واقع بینانه نسبت به نامزدی.” وی افزود که این تاییدیه “لازم اما نه کافی برای توقف ساندرز.” ممکن است سابق ایران flack گفت که تحکیم ممکن است مهم نیست چرا که در پایان رای دهندگان ممکن است برای ساندرز.”

اما تحکیم می کند باید دو فوری و غیر قابل انکار اثرات ناظران از سراسر طیف می گویند. آن را به بایدن ویژه 24 ساعت قبل از رای دهندگان پای صندوق های رأی رفتند. دوم و شاید بیشتر انتقادی آن سیگنال به اهدا کنندگان که وجود دارد این است که دیگر یک تحریم در جو است که آنها می توانند آزادانه و سخاوتمندانه به مبارزات انتخاباتی خود را.

و معاون سابق رئیس جمهور نیاز به پول اگر او می خواهد برای زنده ماندن بیش از مسافت های طولانی است. او به سی ان ان جیک Tapper روز یکشنبه که او مطرح کرده بود 18 میلیون دلار در فوریه 5 میلیون دلار “در طول پیروزی در کارولینای جنوبی است.” آن چشمگیر بود در کل اما به مراتب بیشتر ساندرز که مطرح $46.5 میلیون دلار در همان دوره است. این است که چرا بایدن نیاز checkbooks از Buttigieg و Klobuchar اهدا کنندگان.

Sanders اردوگاه می داند به همان اندازه و این تحولات جدید نمی خواهید بیش هست. “یک میانجیگری کنوانسیون یک هدیه است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” internet ought Konst ملی ساندرز قائم مقام گفت: RCP. با ماندن در مسابقه او تصریح کرد: بایدن است دلیلی گسترش نژاد به خرابکاری شورشیان جبهه-دونده. “جو بایدن در حال حاضر یک مزدور برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Konst گفت. و که باعث می شود Buttigieg و Klobuchar “بایدن مزدوران است.”

“شاید ما باید پرسید چرا حزب دموکرات است که اجازه می دهد این اتفاق می افتد,” Konst افزود: “و اگر قصد خود را واقعا برای پیروزی در انتخابات.”

کسانی که در ایجاد بال اصرار دارند آن را فقط در مورد unseating رئیس جمهور. آن را نیز در مورد حزب از رفتن پایان عمیق فلسفی و سیاسی. “در meta-سطح وجود دارد یک انتخاب بین دموکرات ها بر این باورند که در نظام سرمایه داری و سپس دموکراتیک سوسیالیستی که نمی کند. که بسیار اساسی سوال” بنت گفت.

ساندرز شده است بسیار مشتاق به فشار سیاست پاکت که او در خطر از دست دادن بزرگ عصری از رای دهندگان او را ادامه داد. “ما می رویم به ارائه به مردم است که ما صرف $33 تریلیون, دور, پوشش مراقبت های بهداشتی از 180 میلیون نفر و upend سیستم ؟” او پرسید. “و یا در حال رفتن به می گویند که ما چیزی است که ما آغاز شده و با ACA? این انتخاب است.”

چپ و چپ و راست به نظر می رسد در یک چیز توافق دارند: مخالفت خود را با بلومبرگ. Sanders کمپین به مدت طولانی به او حمله بیش از میلیاردها خود را در حالی که بایدن در مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد ناراحت است که کسی دیگری را در حال حاضر خود را به عنوان یکی دیگر از استقرار جایگزین.

“مایک بلومبرگ” میلر معتقد بود که اساسا “در حال اجرا برنی ساندرز’ super PAC.” هر رای و هر نماینده که بلومبرگ برنده او ادامه داد: یک رای دهنده یا نماینده از رسیدن به بایدن. “او فقط کمک به برنی ساندرز نزدیک شدن به کثرت است که او نیاز به نامزد” میلر اضافه شده است. “من فکر می کنم آن را بسیار عجیب و غریب به صرف سه چهارم از یک میلیارد دلار برای کمک به سوسیالیسم دموکراتیک را بیش از خود ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im