یک مزایای بیماری در واقع

X

داستان جریان

مقالات اخیر

همانطور که می دانید coronavirus—اگر شما آن را گرفتن و بسیار بیمار است—یک چیز وحشتناک به رفتن را از طریق و شما حتی ممکن است بمیرد. ویروس و ترس از آن بشدت در حال تست پزشکی ما ظرفیت در برخی از مکان های. و بدن تعداد بسیار بدتر از این هفته درست قبل از عید پاک است. قهرمانانه تلاش و فداکاری بسیاری از پزشکان و پرستاران داوطلب و شهروندان هستند همه قابل توجه و ستوده است. میلیون ها نفر از آمریکایی ها با هم کشیدن. ما همه این را می دانند. اما آیا می دانید شانس هر آمریکایی شدن این ویروس ؟ یکی فکر می کنم که شماره است که به راحتی شناخته شده و یا در دسترس است. آن را نمی. بسیاری از حفاری های شهرداری داده ها پورتال نشان می دهد بر اساس جمعیت مورد آزمایش که نرخ می تواند متفاوت باشد در اکثر هشت دهم درصد در شهر نیویورک به دو-یک صدم یک درصد در ققنوس.

آیا می دانید شانس بهبودی از coronavirus حدود 98%—اگر شما گرفتن آن ؟ آیا می دانید مدل وجود دارد نشان از 50 درصد از جمعیت ممکن است در حال حاضر آن را هرگز می دانستم که آنها تا به حال آن را بهبود? دوباره فکر می کنم این داده ها می تواند به طور گسترده ای در دسترس است و گزارش شده است. از آن نمی باشد. آنچه که ارائه شده است به طور گسترده ای در اعداد و هشدارهای آن را بترساند و ما را بترساند و ما در حال حاضر مشروط به بسیاری از وحشت و حدس و گمان. اما بخشی از دلیل ما در حال گرفتن مشروط به بسیاری از وحشت است که به دلیل طیف گسترده ای از حدس و گمان در مورد سایر اعداد را قبول می کنیم به عنوان جدید ما وحشت القا واقعیت به طور فزاینده ای گیج کننده و دیوانه وار مجموعه ای از اعداد است. و عادی از ما وحشت است که با داشتن عواقب وخیم و augurs حتی بدتر است.

ما مقامات و رسانه ها هشدار داده اند ما از 2 میلیون مرگ و میر در ایالات متحده است. سپس از 200 ، 000 مرگ و میر. سپس 100,000 به 240,000. این نیاز به جلوگیری از. شده اند وجود دارد در مجموع 68,000 coronavirus مرگ و میر در سراسر جهان است. و به ما گفته شده ما را ببینید فقط در امریکا سه تا چهار برابر این تعداد است. می کند که حتی تصویب معقول آزمون ؟

آن را بیش از حد به درخواست برخی از چشم انداز با شماره های ما نمی دانیم در مورد اعداد است که هرگز تعطیل کشور ما بسیار کمتر از یک کلیسا و یا کنیسه بسیار کمتر از کل صنایع; اعداد که هرگز محدود سفر و یا قرار دادن این کشور به یکی از بزرگ دیوانگی? در هر ماه داده شده در امریکا را از دست میدهیم در مورد 54,000 آمریکایی به بیماری های قلبی; 50,000 به سرطان; 14,000 به آسم و برونشیت و آمفیزم; 12,000 به سکته مغزی; 10,000 به آلزایمر; 7,000 به دیابت; 5,600 به مواد مخدر استعمال بیش از حد; و 4,700 به آنفلوانزا و ذات الریه. از ماه فوریه در امریکا coronavirus: 9,500. که در آن همدردی با قربانیان و خانواده های آنان از دیگر علل مرگ ؟ روزانه مرگ و میر تعداد ؟ این وافغان سرفصل ؟ این upending از کشور ؟ ما از شنیدن تقریبا هیچ چیزی در مورد آنها. کسانی که مرگ ما را بیش از 157,000 مرگ و میر در ماه است. با توجه به تمام است که در حال انجام است در مورد یکی از علت مرگ COVID-19 نظر می رسد این است که بسیار مزایای بیماری در واقع. و ما را در زمان توسعه یک واکسن برای آن نه به ذکر است بیشتر و بیشتر اخبار خوب در کوتاه مدت در مورد درمان از دیگر داروهای موجود مانند هیدروکسی کلروکین.

اما بیشتر وجود دارد. با تمام وافغان chyrons و مرگ و بیماری شمارش است و هر کسی سعی جستجو برای متوسط سن مرگ و میر از این پاتوژن? آن را بسیار سخت به انجام—هر چند به ما گفته شده این ویروس بیشتر maleficently تاثیر می گذارد و کسانی که بیش از 65 و بدتر است با هر سال سن است. چرا شما فکر می کنید این نکته این واقعیت است که نه در همه جا در دسترس است ؟ می تواند از آن بود وجود دارد یک سرمایه گذاری و علاقه موجب ترس همه ما ؟ شما می توانید پیدا کردن برخی از داستان ها با دولت های محلی داده اما آیا این جالب نیست که کلی اطلاعات در دسترس نیست? ما بهترین تحلیل را نشان می دهد در شهر نیویورک 70 درصد از مرگ و میر در کسانی که بیش از سن 65. و تقریبا تمام مرگ و میر در تمام گروه های سنی با شرایط اساسی. نیویورک دارای یک مشکل جدی است و نیاز به تلاش و توجه است که در حال اعمال است. اما این واقعیت که این ویروس است که با داشتن راه آن وجود دارد به این معنا نیست که آن را به ساخت راه خود را در هر نقطه و یا در همه جا. متحده با حتی بیشتر جمعیت مانند کالیفرنیا و تگزاس در حال نشان دادن نرخ مرگ و میر 90% پایین تر از نیویورک است. ایالات آیووا و مینه سوتا را به تعداد کم بیش از حد—اما آیووا است که در مستند و مینه سوتا است.

وجود دارد شاید راه دقیق تر به آدرس این طاعون دیگر از توده immuration? Sequestering کسانی که سالمندان با بیماری های زمینه ای کسانی که تست مثبت و کسانی که علامت “در حالی که اساسا درمان بقیه جامعه راه ما همیشه در برخورد با آشنا تهدیدات مانند آنفولانزا” این است چگونه توماس فریدمن قرار داده و آن را در اوایل. او و دکتر David L. Katz از دانشگاه ییل به نام این یکی از استراتژی های عمودی. افقی استراتژی “محدود کردن جنبش و تجارت از کل جمعیت بدون در نظر گرفتن خطرات مختلف برای عفونت های شدید” است بیش از حد بی پرده, بیش از حد فلج—و بیش از حد malefic.

اجازه بازگشت به مواد مخدر استعمال بیش از حد برای یک لحظه. رئیس جمهور صحبت زیادی در مورد آنها در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 برگزار کرده است چندین نشست ها و جلسات در این مشکل پس از ریاست جمهوری خود. ما که درگیر شده اند و این مسائل برای چندین دهه بوده است متهم به راه انداختن یک غیر منطقی “جنگ مواد مخدر.” آیا ما تا کنون تامل مهار آزادی در قانون اساسی نزدیک به 300 میلیون آمریکایی? آیا رسانه ها تا کنون منتشر یا emblazon آن پوشش تلویزیونی با وحشت القا مرگ, شمارش? آیا ما تا کنون نشان می دهد پناهگاه در محل سفارشات به تمیز کردن خیابان ها از مواد مخدر غیر قانونی فعالیت یا تعطیل صنایع باعث بیکاری به موشک وار رفتن و بازنشستگی حساب های پس انداز به شیرجه رفتن? البته نه اینکه آن بدن بالا تعداد و هزینه تاثیر می گذارد بزرگ بسیاری از خانواده ها و کسب و کار و کشته شدن جوان بیش از. مبارزه با این مشکل این کشور بود قادر به نگه داشتن آن عقل حتی به عنوان ما که سعی کردم به چیزی در مورد آن انجام شد را محکوم کرد برای گرفتن شدیدی اقدامات برای صرفه جویی در زندگی می کند. معلوم ما تا به حال هیچ ایده چه چیزی سخت گیرانه بود. زمانی که رئیس جمهور مرتبط است که مشکل به کروناویروس به عنوان او را در طول این هفته رسانه ها تبدیل دور و انتقاد او. تنها یک علت مرگ و مسائل مربوط به آنها را که مورد تاخت و تاز ما در سازمان دیده بان خود را.

در ضمن ما می دانیم که چند چیز در مورد علل و اثرات خاموش شدن ناگهانی—و آنها را تشدید انواع دیگر مرگ و میر در بالا ذکر شد. به عنوان وال استریت ژورنال به تازگی قرار داده و آن را “اقتصادی و اجتماعی-علوم ادبیات مملو از مطالعات که سند آسیب به مردم از رکود و مشکلات اقتصادی از جمله نرخ بالاتر از خودکشی سوء مصرف مواد مخدر, اعتیاد به الکل و خشونت.” همانطور که برای مواد مخدر و الکل عود مدیر اصلی اعتیاد موسسه به تازگی قرار داده و آن را بدین ترتیب: “من تحت فشار به فکر می کنم از یک بزرگتر عود باعث از آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر به عنوان یک کشور است.” ما در حال حاضر انجام می شود با بیماری های ناامیدی و اجتماعی تخریب و یا به احتمال بیشتر ما در حال حاضر ایجاد یک کل جدید سرایت از آن ؟

هنوز نخبگان از بیل گیتس پایین به ما بگویید که ما باید در سراسر کشور shutdown برای 10 هفته یا بیشتر. دیگران در حال هل دادن در این جهت بیش از حد اعمال فشار بر دولت های مختلف و مقامات فدرال برای حتی بیشتر اجبار. شاید چنین هل دادن است و قابلیت های آن را در صرفه جویی در برخی از زندگی, اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد بیشتر خواهد شد و کشتن قلب و روح ما کشور که وابسته به موتور اقتصادی از بقیه از ما. عواقب آنچه در این کشور است که قرار دادن خود را از طریق به سادگی نمی تواند درک شود. آنها تاثیر ماهر و آبی-کارگران یقه سخت ترین. و راه حل های فدرال و دولت های ایالتی دستور داده اند برای مشکلات آنها ایجاد کرده اند—از محرک چک به وام به abatements و reprieves—در حال حاضر باعث اداری سردرگمی ادعای بی عدالتی و تاخیر و سوراخ سوراخ شدن آمریکایی ها در برابر هر یک از دیگر. و در حال حاضر وجود دارد این است که هیچ پایانی برای حتی بیشتر گسترده و بی سابقه ای روبرو است.

رئیس جمهور غرایز به دوباره باز کردن این کشور به عنوان به زودی به عنوان ممکن است مناسب هستند. این کشور آماده است برای یک بدتر از دیگر آسیب های اجتماعی و مرگ و میر در آورده با فوق العاده عصبی خود ناشی از هیستری و وحشت نیست که تجزیه. آن بهتر بود. اما به یاد داشته باشید با تمام سازمان های غیر انتفاعی داوطلب و کمک به جوامع سازمان یافته برای رسیدگی به این مشکلات در حال توقیف و صدمه direly و مالی آماده به صورت گسترده اجتماعی شکست و مرگ. این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که سلامت عقل است در تخفیف و هیستری حاکم عالی. این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که جوامع استفاده می شود به دوزخ. به عنوان بد به عنوان coronavirus است و آن بد است مگر اینکه ما دستگیری دیوانگی و وحشت در اذهان عمومی ما باید آماده برای چیزهای بدتر از ویروس.

William J. Bennett است وزیر سابق آموزش و پرورش و مدیر دفتر ملی مبارزه با مواد مخدر سیاست.

ست Leibsohn است یک عضو ارشد در کلرمونت موسسه و میزبان “ست Leibsohn نمایش” شنیده روزانه در 960am/KKNT در شهر فینیکس, Ariz.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>