فراوانی احتیاط

X

داستان جریان

مقالات اخیر

اگر آن را می رود به اندازه کافی طولانی بحران تولید خود را کلیشه. گاهی اوقات در زمان coronavirus بحران این نمی تونم کلمات کشیده شده از یک رشته تخصصی و یا بدن از دانش مانند بهداشت عمومی. “مسطح منحنی” یکی از کسانی که در حال حاضر. ایضا “اجتماعی فاصله” و “stay-at-home سفارشات.”

تفاوت بین ماسک و هواکش بود و نه آشکار به کار, اما ما جانبازان از COVID-19 جنگ می دانند به همین ماسک مبادا ما تا پایان در یک ونتیلاتور. خود من ویژه کمک به تلاش های جنگی شده است به تماس برای یک کوکتل جدید به نام یک نوشیدنی ما به شدت نیاز به زنده ماندن این بار سخت است. پس از فقط یکی از شما تنفس بسیار ساده تر ، من فقط نام نه فرمول برای این حیات آشامیدنی. را انتخاب کنید مواد تشکیل دهنده آن ما باید یک رقابت ملی…است که ما را از همه چیز برای انجام در خانه ما با خود بردهاند.

همه ما همه گیر کلیشه ترین موذی است “از فراوانی از احتیاط.” این بهانه ای برای همه چیز از روزنامه نگاران “گزارش” از اتاق نشیمن خود را به دولت و دولت های محلی تعطیل “غیر ضروری” اقتصاد خصوصی. خنده دار چگونه بسیاری از مشاغل دولتی به نوبه خود ضروری است. اندکی احتیاط آن را قطع نمی کنه. این فراوانی و یا هیچ چیز.

یک استاد زن که یکی از دوستانم یک کارشناس آمریکایی اندیشه سیاسی, عجایب اگر ما احتیاط تا کنون شده است فراوان به اندازه کافی. ماسک و دستکش یک شروع خوب است اما نباید آنها را ترک و نه مقدار زیادی از پوست هنوز هم در معرض ویروس? می کند و در معرض پوست اغلب منجر به افکار تعامل اجتماعی به ویژه با زوج ها در حد کمتر از تجویز شش فوت از حداقل امن اجتماعی فاصله ؟ او راه حل: تاج-برقع که غلاف زنان, و ما در, روشن, زمان, مردان, بیش از حد, از سر تا پا در پارچه نفوذ ناپذیر به ویروس و معاون ،

توسط استاندارد فراوانی از احتیاط, چرا تاج – برقع? آن را بیش از حد می رود, اعتراف میکنم, اما ما ظاهرا در جنگ—یا اخلاقی معادل جنگ و جنگ همواره ما اغلب به انجام چیزهایی که ما هرگز در زمان صلح.

به علاوه از اوایل جنگ ما تجربه طولانی با فوق العاده گران و نفوذی کاملا بی اثر و منفور سیستم حفاظت ساخته شده در وحشت و از فراوانی از احتیاط. منظور من از جنگ و ترور که وقف ما حمل و نقل اداره امنیت عجله بنا پس از 9/11 برای جلوگیری از دیگر تروریستی سرایت از فوران در هواپیما و فرودگاه ها. در آن تقریبا دو دهه سابقه چگونه بسیاری از تروریست ها را دارد ، صفر. گمان می کنم آن ممکن است نگه دارید یک رکورد کامل برای ارعاب ستمگران: یکی جرات حتی فکر می کنم در مورد ارتکاب یک عمل تروریستی. چند آمریکایی که صبر کردم در خط امنیت فرودگاه می شناسیم که TSA ،

اما ما رشد inured به آن در اینجا TSA است که تقریبا 20 سال بعد هنوز هم نوازش کردن مادربزرگ. جایگزین آن را با تمرکز بر غربالگری مردم کمتر فشرده—پروفایل به ما یاد گرفته ایم به آن تماس بگیرید مشکوک مسافران است. در عصر سیاست هویت و صحت سیاسی بود که یک پل خیلی دور است.

ما ممکن است به مقابله با چیزی شبیه به در حال حاضر. Coronavirus اشتباه-footed ما فوران قبل از این مقامات می تواند انجام قرارداد ردیابی و جداسازی کسانی که تا به حال پایین آمدن با آن; و بنابراین ما تصادفا به جرم مستندات و اقتصادی shutdown. می تواند از آن بود که آمریکایی ها پس ترس stigmatizing و متخلف گسسته و منزوی اقلیت است که ما در حال حاضر ترجیح می دهند این توده undiscriminating داروهای با وجود فوق العاده اقتصادی بیشتر درد و تداخل با زندگی روزمره?

حتی دقت طراحی شده قرنطينه بعد از همه می تواند بر مسافران چینی یا ایرانی-آمریکایی یا پناهجویان و یا افراد بی خانمان و یا پرستاری ساکنان خانه های نامتناسبی که این مفهوم را میرسانند و یا در معرض خطر “تبعیض است.” برای برخی از ما cognoscenti, درمان, مهم نیست چقدر سخت گیرانه است هرگز بدتر از این بیماری اگر این بیماری است تبعیض است.

این بیماری بسیاری از ما نگران هستند در حال حاضر است COVID-19. بد است اما سوال این است که چه بد و چه هزینه های از راه ما در حال مبارزه با آن است. بی حوصلگی با گسترده خاموش شدن ناگهانی و افسردگی-سطح بیکاری نصب است. وجود دارد دیگر خطرات بیش از حد.

احکام از شهرداران ، فرمانداران و بهداشت عمومی افسران در حال درمان به قوانین هر چند هیچ قانونگذاران تصویب کرده اند آنها را و نه دادگاه بررسی آنها. و دیگر این اورژانس می رود بزرگتر این سوال که اجرای آن را میدهد. چقدر شخصی آزادی دادرسی آزادی انجمن ها و جنبش قانون اساسی و انسانی در دولت هستند آمریکایی ها آماده به نفی و یا تاخیر در این لحظه ؟

یک کلمه است که در معرض خطر تبدیل به یک کلیشه است که “آزادی.” تا کنون در این بحران های آزادی امریکایی ممکن است تنها چیزی که در مورد آن وجود ندارد فراوانی از احتیاط.

این مقاله به نظر می رسد در بهار جدید موضوع کلرمونت نقد و بررسی کتاب.

Charles R. Kesler است یک عضو ارشد کلرمونت موسسه سردبیر کلرمونت نقد و بررسی کتاب میزبان از کلرمونت را آمریکایی ذهن تصویری سری و Dengler-ieee smart grid استاد برجسته دولت در Claremont McKenna کالج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de