آمریکایی ها سزاوار بهتر از رسانه ها به آنها

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

پس از شکست در اولین دو طولانی مدت در تلاش برای از خط خارج جمهور Donald J. Trump دولت و رانندگی او را از دفتر این رسانه ها کشف و ضبط شده است پس از یک سلاح جدید: چینی coronavirus.

به عنوان در روسیه تبانی توطئه ساخت و جعل اوکراین استیضاح شکست گزارش رسانه های این ویروس است در معرض بسیاری از روزنامه نگاران واقعی هدف: ایجاد آسیب های سیاسی به رئیس جمهور تهمت بدون توجه به هزینه برای کشور به دقت از داستان های خود را و یا خود را به روزنامه نگاری شهرت.

فاحش ترین مثال از داستان غم انگیز از یک آریزونا زن و شوهر که مصرف آکواریوم انگل درمان مواد شیمیایی و فکر که مخزن ماهی تمیز کننده خدمت می کنند به عنوان دارو برای دفع coronavirus. شوهر درگذشت و در بیمارستان زخم.

این یک داستان دلخراش ثابت کرد که بیش از حد وسوسه انگیزی برای NBC که گذاشته مقصر حادثه مستقیما بر مغلوب ساختن پیشی جستن.

هر چند رئیس جمهور سخن گفته بود تنها در مورد چشم انداز های مختلف – در واقع دارویی – شیمیایی که به درستی تجویز شده توسط پزشکان متعدد دیگر رسانه ها برداشت قطعه و تقویت آن است. این “روزنامه نگاران” عملا تبدیل حادثه غم انگیز را به یک پرونده قتل علیه رئیس جمهور در بی پروایی نشان دادن تلاش به تحمیل آسیب های سیاسی.

از ابتدای شیوع این رسانه همکاری با حزب دموکرات به ferociously حمله مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و وضعیت تضعیف فدرال پاسخ تلاش و شلاق تا هیستری. دیدن این رئیس جمهور harkened بازگشت به روسیه تبانی و اوکراین قسمت و با اشاره به گمراه کننده دموکرات و رسانه coronavirus یورش به عنوان “جدید خود را جعل.”

حق رسانه ها به عمد منحرف این سخن گفتن و بسته بندی آن به نظر می رسد به عنوان اگر تهمت بود به نام ویروس خود را جعل برآمده مغالطه است که به اعتقاد او بحران حتی وجود داشته باشد.

با وجود متعدد مستقل واقعیت-چکرز رد کردن این دروغ رسانه های جریان اصلی و ارقام و دموکرات ها و رسانه ها همچنان به ترویج آن و یا اجازه می دهد تا باطل به گسترش بلامنازع. این روزنامه نگاری قصور اجازه داده است جو بایدن و متحدان دموکرات شامل دروغ در تبلیغات تنها تاکید بر این که رسانه همدستی در dispending اطلاعات غلط.

در یکی از رئيس جمهور تهمت روزانه coronavirus جلسات او ارائه یک دیدگاه خوش بینانه از داروهای در دسترس برای درمان این ویروس زمانی که یک خبرنگار NBC قطع بپرسید که آیا رئیس جمهور می تواند به یک “حس کاذب از امید است.” عملا در نفس بعدی خبرنگار معکوس خود را در خط حمله و پرسید: “شما چه می گویند به آمریکایی ها که می ترسم،”

رئیس جمهور نا امید است که این خبرنگار به حال اول انتقاد خوشبینی اما پس از آن خواستار یک پیام خوش بینی گفت: “من می گویند که شما در حال وحشتناک یک گزارشگر.”

این خبرنگار بلافاصله در زمان به MSNBC به غلط ارز و ادعا می کنند که او تنها به رئیس جمهور فرصتی برای صحبت به وحشت شهروندان است که دقیقا همان چیزی است که رئیس جمهور انجام شده بود قبل از اینکه قطع کرد.

نه به outdone بقیه مطبوعات سپاه بسیج در سراسر همکار خود و به طور مداوم تحریف ارز با تاکید بر نهایی سوال و جواب در روشن تلاش برای به تصویر کشیدن رئیس جمهور منفی.

یک مورد دیگر از رسانه های خبری حذف بخش هایی از یک نقل قول و ترویج تنها بخش است که آنها معتقد بودند صدمه رئیس جمهور آمد و پس از یک تماس تلفنی مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با فرمانداران متحده است. اصلی نیویورک تایمز داستان به نقل از رئیس جمهور با دقت و اشاره کرد که او گفت: “ما خواهد بود با حمایت شما” به این معنی که دولت فدرال خواهد بود حمایت متحده است. رئیس جمهور سپس اضافه شده است که ممکن است دستیابی به نتایج سریع تر اگر آنها حرکت رو به جلو خود به خود گفت: “اما سعی کنید آن را به خودتان است. نقطه از فروش خیلی بهتر و خیلی بیشتر به طور مستقیم اگر شما می توانید آن را به خودتان.”

به عنوان اگر وجود داشت یک استراتژی یادداشت منتشر شده دیگر از روزنامه نگاران از جمله بسیاری از کسانی که کار را برای نیویورک تایمز در سراسر تنها “سعی کنید آن را به خودتان” بخش و بازیگران آن را در یک قطعا منفی نور است. متن و معنی شده است به طور کامل از دست رفته یک قربانی از خبرنگاران تمایل به دریافت کلیک آنلاین و سیاسی gouge رئیس جمهور.

آمریکایی ها می توانید ببینید که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است از جلو و پیشرو کشور از طریق این خطرناک بحران است. آنها همچنین می توانید ببینید که ملی رسانه های خبری به طور کلی تصمیم گرفته اند برای خدمت به عنوان مخالف و به دنبال تضعیف عمومی اعتماد به نفس در فدرال پاسخ.

اثبات این که شهروندان به وضوح می توانید ببینید پویا این است که در یک جدید گالوپ نظرسنجی نشان می دهد که 60 درصد از آمریکایی ها در حمایت از رئیس جمهور را از دست داده و coronavirus اما تنها 44 درصد به نفع رسانه ها گزارش بر روی آن. جای تعجب نیست که رسانه ها آمد در گذشته مرده در میان نهادهای موجود در این نظر سنجی.

به عنوان یک فعال سیاسی یا یک باز حزبی نباید شامل خبرنگاران شرح شغل.

آمریکایی ها سزاوار بهتر است.

تیم Murtaugh است برگ برنده 2020 مدیر ارتباطات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im