مدنی آمریکایی در زمان Coronavirus

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در اوج محبوبیت خود جی لنو می تواند خود را “نمایش امشب” مخاطبان در بخیه صرفا با چسباندن یک میکروفون در مقابل آمریکایی ها عادی و درخواست از آنها آسان, سوال در مورد, تاریخ, تعلیمات مدنی, کتاب مقدس, و یا حتی پایه جغرافیا.

در قالب استفاده از سپیده دم از رادیو-و در زمان ما توسط Howard Stern — لنو در بر داشت که آن را فقط به بچه ها که می گویند darndest things. در دوران جورج دبلیو بوش در دوره دوم در دفتر لنو در زمان خود خدمه دوربین به استودیو یونیورسال به درخواست تصادفی آمریکایی ها برخی از 100 سوال در آزمون شهروندی ایالات متحده است که مهاجران باید منتقل می کند. این فیلم به طور همزمان خنده دار و نگرانکننده است.

لنو: “آنچه در کشور ما مبارزه در انقلاب جنگ؟”

دبی از جنوب فرانسیسکو: “آه فرانسه!”

لنو: “چه آزادی اعلام کنم؟”

دبی: “من نمی دانم.”

لنو: “چه سال بود که اعلامیه استقلال به تصویب رسید?”

لیندا یک معلم مدرسه از فرزنو: (مکث طولانی می دهد بدون جواب).

لنو: “چه کسی گفت:” Give me liberty or give me مرگ؟'”

لیندا: “بناپارت?”

لنو: “بناپارت? او حتی آمریکا!”

جی لنو را “Jaywalking” بخش باعث خنده-و shudders از ترس.

فلیکر

و پس از آن رفت و در این “Jaywalking” بخش سال پس از سال: زنی که حدس زده بودند 32 ستاره در پرچم آمریکا; مردی که فکر می کند قضائیه در پنتاگون; دانشجو که حدس زده که عیسی از ناصره زندگی می کردند 250 میلیون سال پیش و زمانی که خواست آنچه جنگ در گرفت که آلمان به لهستان حمله کرد گفت: “کد جنگ است.”

عالی بود کمدی اما با یک discomfiting نکته: آیا مخاطبان خنده خیلی سخت انجام هر گونه بهتر در لنو آزمون خود را ؟

ما نگه داشتن جمهوری

در سال 1787 به عنوان فیلادلفیا نمایندگان به قانون اساسی کنوانسیون خود را به پایان رسید کاردست الیزابت مایل Powel پیشرو بانوی بنیانگذار آمریکا خواسته بنجامین فرانکلین (“دکتر فرانکلین” او نامیده می شد از احترام) سوختن سوال در ذهن شهروندان نوپای کشور: “خوب, دکتر, آنچه که باید ما یک جمهوری یا سلطنت?”

فرانکلین مختصر و مفید پاسخ — “یک جمهوری خانم اگر شما می توانید آن را نگه دارید” — شده است احیا در سال گذشته در سراسر طیف سیاسی. آن را به عنوان محافظه کار و دیوان عدالت نیل Gorsuch کتاب جدید. آن ذکر شده بود رسما توسط لیبرال مجلس نانسی پلوسی در سخنرانی خود خواستار رئیس جمهور تهمت را استیضاح. آن را کمی اغراق بگویم که هر دو طرف در ما ستیز سیاسی تقسیم در نظر 2020 کمپین به یک “جمهوری اگر شما می توانید آن را نگه دارید” انتخابات است.

RCPublicAffairs: مدنی آمریکایی به بررسی اصول و شیوه های هر شهروند وطن پرست باید بدانید.

RealClear

RealClear راه اندازی کرده است یک پورتال آموزشی در آمریکا مدنی — این قطعه شما در حال خواندن آن مقاله مقدماتی — به یک نمایشگاه حسابداری از بنیانگذاران و نسل های پی در پی که انجام بخشی خود را در چه الکسی دو توکویل به نام “بزرگ آمریکایی آزمایش.” این صفحات ارائه نمی مقادیر نسخه از امریکا است. بانوی آزادی به اندازه کافی زیبا که لکه نیاز به پودر ، از سوی دیگر مدرن revisionists عمدتا در حال حاضر یک زگیل-تنها از نظر ایالات متحده است. “مدنی آمریکایی” را انجام خواهد داد نه. حاکم اخلاق در اینجا خواهد بود که این کشور هیچ چیزی برای پنهان کردن و خیلی به آن افتخار کنیم.

Antics از “Jaywalking” با وجود یک 2019 بررسی اسپانسر شده از طرف کانون وکلای آمریکا نشان داد که 89 درصد از آمریکایی ها به رسمیت شناخته شده “ما مردم” را برای اولین بار سه کلمه از قانون اساسی است. که خوب است, اما آن را به سختی به اندازه کافی. (همچنین این یک سوال چند گزینه ای با گزینه های دیگر بودن “من بیعت,” “ممکن است باعث می شود حق” و “بله ما می توانیم.” به عبارت دیگر این یک تقلب سوال.)

کمتر از نیمی از پاسخ دهندگان در آبا بررسی به رسمیت شناخته شده جان رابرتز به عنوان رئیس دادگستری دیوان عالی ایالات متحده. نزدیک به یک چهارم فکر کردم این اموزش Bader Ginsburg. سالانه نظرسنجی توسط وودرو ویلسون ملی مشارکت بنیاد شده اند و حتی بیشتر دلسرد کننده است. با استفاده از بررسی علمی شبیه به جی لنو رویکرد بنیاد خواسته یک سری از سوالات چند گزینه ای به یک نمونه آماری معتبر آمریکایی – پرسش که در واقعی ایالات متحده در آزمون شهروندی. در سال 2018 تنها 36 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی می تواند از آن عبور کند.

تنها 24 درصد از پاسخ دهندگان در سال 2018 نظرسنجی به درستی شناسایی یک چیز بن فرانکلین معروف بود ،

ویکیپدیا

که در سال 2018 نسخه وودرو ویلسون بنیاد آزمون تنها 13 درصد از آمریکایی ها می تواند با دقت به شما بگویم زمانی که قانون اساسی تصویب شد 60 درصد نمی دانم که آمریکا در جنگ جهانی دوم و تنها 24 درصد به درستی شناسایی یک چیز بن فرانکلین معروف بود ، (برخی از 37 درصد معتقد بودند او اختراع lightbulb.) در 2019 نسخه از این بررسی تنها 43 درصد می دانستند که رئیس جمهور ویلسون بود که ایالات متحده آمریکا فرمانده کل قوا در طول جنگ جهانی اول بود که به خصوص برآمدگی به نظرسنجی حامیان مالی. فقیر بن فرانکلین تعداد آنها حتی بدتر از سال قبل. در هر دو سال این نمرات بودند به طور قابل توجهی پایین تر برای آمریکایی ها زیر سن 65. جمهوری اگر شما می توانید نگه داشتن آن.

خطر چنین تاریخی جهل باید آشکار, اما آن را به ارزش املایی آن: یک نسل است که فاقد حقایق آمریکایی را تاسیس نمی خواهد می دانم آن روایت یا نه. این است که یک نظری نگرانی: این یکی واقعی – در یک لولا نقطه در تاریخ ملت ما. زمانی که این بیماری همه گیر متهم “ما مردم” را وظیفه تعمیر اقتصاد ما و پرداختن به کاستی ها در فرهنگ سیاسی ما ساخته شده است که با خرید و فروش های عجیب و غریب ویروس جدید و حتی بیشتر انگیز و دشوار تر لازم بود. ما نیاز به تجدید نظر در روابط ما با دیگر کشورهای جهان. این را اعتماد به نفس و قدرت-و اندازه از فضل. ما نیاز به یک جدید “بزرگترین نسل است.”

امریکا هنوز هم استثنایی?

احضار لازم را از منابع درونی برای دیدار با وجودی تهدید شده است مشخصه آمریکا در تاریخ است. این بار اما یک ضد روایت ریشه گرفته است, در رسانه ها, در دانشگاه های ما و هر دو ما دو احزاب سیاسی را که ممکن است انجام این کار مشکل تر است. در گذشته ما فکر خودمان را به عنوان افرادی که حل و فصل یک زمین بایر از اقیانوس اطلس به اقیانوس آرام شورش علیه دکترین که پادشاهان بود “الهی حقوق” ایجاد شده برای اولین بار در جهان دموکراسی که ما در محافظت دوم جنگ علیه انگلیسی ها و در دو جنگ جهانی. در طول راه ما گسترده حقوق به همه آمریکایی ها مهار اتم انقلابی در حمل و نقل و ارتباطات انسانی قرار داده و مردان در ماه و فتح بیماری های عفونی اعم از فلج اطفال به ایدز است. ما می توانید هر چیزی را ما ذهن ما را به. جهان آن را می داند و بر روی آن بستگی دارد.

“تنها چیزی که ما را به ترس گفت:” یکی از امریکا بیشتر aspirational 20th century رئیس جمهور “است که ترس خود را.” دو نفر دیگر جان اف کندی و رونالد ریگان مایل بودند با استناد به تصاویر با اقتباس از کتاب مقدس که در آینده فرماندار ماساچوست John Winthrop گفت: همکار خود را Puritans در سال 1630: “ما باید به عنوان یک شهر بر تپه” او گفت:. “چشم همه مردم بر ما هستند.”

فراموش نکنید که همه می گویند کسانی که فشار متناوب facts و بازنگری تاریخ آمریکا آزمایش. زمین ما کشت و ساخته شده و به شهرهای بزرگ به سرقت رفته بود از مردم صلح آمیز در حال حاضر زندگی در سواحل این کشور. شما می خواهید به صحبت در مورد جنگ ؟ آنچه در مورد ویتنام و عراق ؟ انرژی اتمی? این برای اولین بار مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک هراسان بمب کاهش یافته است در شهروندان unsuspecting در دو شهرستانها. دو شهر از nonwhites. درخشان شهر schmining شهرستان. بیش از یک سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری اعلام کرد که امریکا “تاسیس شد بر سفید برتری.”

نیویورک تایمز’ “1619 پروژه” ادعا میکند که این کشور تاسیس ناشی از استعمارگران’ ترس که بریتانیا خواهد پایان دادن به برده داری.

خدمات پارک های ملی

در ضمن ملت ما معتبرترین روزنامه ادعا می کند که انقلاب آمریکا نیست باعث بالا فکر اصول و یا هر “بدیهی” حقایق در مورد آزادی است. آن بود که مبارزه ما گفت: از آنجا که استعمارگران می ترسید بریتانیا که قرار بود برای پایان دادن به برده داری. اگر چه این بدبینانه ادعا است که به راحتی افشا و خنثی به عنوان مزخرف آن را در مورد به وارد کتاب های درسی در آمریکا مدارس دولتی. دانش آموزان بر این باورند که بن فرانکلین اختراع لامپ و فکر می کنم گرم شدن کره زمین یک پدیده جدید ممکن است در بهترین موقعیت برای مقاومت در برابر چنین تبلیغات.

پس از 9/11 من نوشت: اولین کتاب من. با عنوان “پیگیری شادی در زمان جنگ” این کاوش چه در زمان جنگ یا بحران رئیس جمهور ایالات متحده و دیگر رهبران ملی با استفاده از افزایش زبان در اعلامیه استقلال را مقدمه به تجمع خود را همکار آمریکایی است.

در تحقیق این کتاب یاد گرفتم که یک موضوع بزرگ دوره های آموزشی از طریق تاریخ ما مانند توانا رودخانه به طور اجتنابناپذیری به دریا. که موضوع گسترش توماس جفرسون “unalienable” حقوق به کسانی که هنوز نمی آنها را. به سفیده که نمی زمین خود. به بردگان سابق بومیان آمریکایی, زنان, اسپانیایی, باند تبهکار, گروهی, مهاجران, مورمون, 18 ساله معلول, همجنسگرایان زن و مرد…دهه پس از دهه. کسانی که تمرکز بر روی گناه اصلی به جای پیشرفت نیست و صرفا با نگاه شیشه ای به عنوان نیمی کامل; آنها از دست رفته نقطه از داستان آمریکایی و شادی بشر در حال پیشرفت است.

تا حدودی به دلیل این است که آنها واقعا نمی دانند که آنچه قبل از آنها. کشف نفاق از بنیانگذاران در این سوال برده داری نیست و تکان دهنده جدید وحی آن را آموزش و پرورش درمانی. نبود نیویورک تایمز ویراستاران که برای اولین بار تصمیم گرفت (در سال 2019!) که آنها نمی تواند رعایت تناقض از داشتن ویرجینیایی نوشتن یک “اعلامیه استقلال” و یا تهیه پیش نویس یک قانون اساسی حفظ یک “لایحه حقوق.” که اظهار نظر آتشین اولیه 19th قرن طرفدار الغای برده داری ویلیام لوید گاریسون. و آن پادگان نه نژاد-طعمه جان Calhoun از ایالت کارولینای جنوبی که برای اولین بار پیشنهاد جدایی-اما از ایالت های شمالی. پادگان جشن روز استقلال در سال 1854 در ماساچوست با سوزاندن یک کپی از قانون اساسی یک سند او تکبر به عنوان “میثاق با مرگ و توافق با جهنم!”

فردریک داگلاس در ابتدا موافقت با این خط از استدلال است. اما در سال 1852 دو سال قبل از پادگان سوخته قانون اساسی داگلاس جشن روز استقلال با ارائه یک سخنرانی معروف “چه به چهارم ژوئیه?,” که در آن او extolled بنیانگذاران در حالی که excoriating خود را فرزندان و نوه برای تکمیل انقلاب آمریکا. “در یک زمان مثل این سوزان طنز, نه استدلال قانع کننده مورد نیاز است” او thundered. “برای آن نور نیست که مورد نیاز است اما آتش آن نیست آرام دوش, اما تندر. ما نیاز طوفان و گردباد و زلزله است.”

همه که به تصویب رسید در شکل وحشتناک جنگ داخلی که واقعا واجد شرایط به عنوان “آمریکا قتل عام است.” و هنگامی که آن را انجام داد داگلاس استدلال برای رهایی بردگان به مسلح به سربازان آموزش دیده برای مبارزه برای آزادی خودشان را – به عنوان بنیانگذاران ممکن است پیش بینی.

فردریک داگلاس extolled بنیانگذاران در حالی که excoriating خود را فرزندان و نوه برای تکمیل انقلاب آمریکا.

AP Photo/Julio کورتز

“من نگه که دولت فدرال هرگز در ذات خود چیزی جز یک ضد برده داری دولت” داگلاس گفت: در یک سال 1864 سخنرانی این مورد برای سربازان. لغو برده داری فردا و نه یک جمله یا هجا قانون اساسی نیاز به تغییر شود. آن را به عمد تا قاب که به هیچ ادعا و بدون تحریم به ادعای, از اموال مرد است. اگر در آن منشاء واقعی برده داری تا به حال هر گونه ارتباط با دولت آن را تنها به عنوان داربست برای با شکوه ساختار به حذف به عنوان به زودی به عنوان ساختمان تکمیل شد.”

درخشان شهرستان

من تازه ترین کتاب “تاریخ: از زائران به امروز کشف امریکا یک روز در یک زمان” است که یک سری از مقالات یکی برای هر روز از تقویم سال. اما دوباره تم پدیدار تقریبا ارگانیک از این داستان فردی. یکی از آنها این است که آمریکایی ها نه تنها طبیعی خوش اما مشکل حل و هنگامی که آمریکا نیاز به چیزی — یک ایده یک اختراع یک راه جدید به دنبال در زندگی — اغلب مهاجر وجود دارد به ارائه آن است. ما نه تنها یک ملت از مهاجران به عنوان کلیشه می رود. ما یک ملت ایجاد شده توسط مهاجران و بارها و بارها ذخیره شده توسط آنها.

آزادی مطبوعات? آن را جعلی تمایل یک مهاجر آلمانی, John Peter Zenger, برای رفتن به زندان برای حق نشر انتقادات از فرماندار نیویورک منصوب تاج. زمانی که Zenger نیاز به یک وکیل به پرونده در دادگاه است که هیچ مردم خواهد بود رایگان و بدون مطبوعات آزاد اندرو همیلتون بومی اسکاتلند وجود دارد برای دفاع. آمریکایی ها تشکر می کنم دیگر همیلتون الکساندر, بریتانیا, موضوع, متولد در غرب هند به نامشخص نسب – برای یک مرکزی سیستم بانکی ایالات متحده نعناع و همراه با جیمز مدیسون فکری شالوده قانون اساسی است.

زمانی که فرانکلین روزولت نیاز به دانستن است که دانشمندان نازی کار بر روی یک بمب اتمی آلبرت انیشتین که می آیند در اینجا به عنوان یک پناهنده یهودی در سال 1933 بود که وظیفه اطلاع رسانی به رئیس جمهور. پس از خواندن انیشتین نامه FDR راه اندازی پروژه منهتن.

پس از طوفان ماریا آورده پورتوریکو را به زانو در افراد مشهور آشپز José Andrés که وارد سواحل این کشور با تنها یک مجموعه ای از چاقو و یک رویای تدریس FEMA چگونه شما می توانید خوراک یک میلیون نفر سالم و مواد غذایی بدون برق است. او را به انجام سحر و جادو خود را دوباره در طول همه گیر مستند.

مانند John Winthrop, خوزه آندرس’ برای اولین بار دیدم امریکا از دریا: او یک ملوان در نیروی دریایی نشسته بر روی یک دکل به عنوان کشتی خود را o’ war میره به بندر نیویورک. “من می تواند نقطه مجسمه آزادی رسیدن با افتخار به باز بی پایان آمریکا آسمان” او به یاد می آورد. “در شب من اغلب تعجب می کنم که آیا این آسمان بود توضیح برای ستاره روی پرچم آمریکا — قرار دادن وجود دارد به طوری که می دانیم که این یک محل بی حد و حصر امکان که در آن هر کسی از هر نقطه می تواند در تلاش برای زندگی بهتر است.”

رونالد ریگان صحبت از امریکا به عنوان یک “درخشان شهرستان … خدا برکت و پرتکاپو با مردم از همه نوع زندگی در هماهنگی و صلح است.”

AP Photo/اسکات استوارت فایل

این تصاویر به ذهن می آورد رونالد ریگان را وداع سخنرانی به عنوان رئیس جمهور. یادآوری John Winthrop طولانی-پیش اقیانوس سفر ریگان گفت: یک به روز رسانی داستان که در جنوب دریای چین در دهه 1970 زمانی که یک چکه کن قایق کهنه با پناهنده ویتنامی خال خال شد توسط یک کشتی نیروی دریایی ایالات متحده. “سلام آمریکا ملوان!” یکی از پناهندگان به نام به یک سرویسکار ایستاده بر روی عرشه. “سلام آزادی مرد!”

“من صحبت از ‘درخشان شهرستان’ تمام زندگی سیاسی” ریگان ادامه داد: “اما من نمی دانم اگر من تا به حال کاملا ابلاغ آنچه من تو را دیدم وقتی که من آن را گفت. اما در ذهن من این بود بلند, افتخار شهر ساخته شده بر روی صخره ها قوی تر از اقیانوس بر باد رفته, خدا با برکت و پرتکاپو با مردم از همه نوع زندگی در هماهنگی و صلح; یک شهر با بنادر آزاد که hummed با تجارت و خلاقیت است. و اگر تا به حال به شهر دیوار و دیوار به حال درب و درب باز بود به هر کسی که با اراده و قلب را از اینجا دریافت کنید. این که چگونه من آن را دیدم و آن را هنوز هم.”

استناد Winthrop در سال 1961 رئیس جمهور کندی قرار داده و آن را این راه: “بیش از هر مردم دیگر در زمین ما تحمل بار و قبول خطرات بی سابقه ای در اندازه و مدت نه برای خودمان به تنهایی اما برای همه کسانی که مایل به آزاد می شود.”

نکته در اینجا این است که امریکا همواره یک ایده به عنوان بسیار به عنوان یک محل. آن را هنوز هم است. نه سال پیش در سفر به ایرلند شهری که در آن بزرگ-great-great-grandfather در کنار مادر خود را — یک مرد به نام فلموته کارنی — تا به حال زندگی می کردند یک رئیس جمهور که اکثر مردم نمی فکر می کنم به عنوان ایرلندی ساخته شده در این نقطه است.

“هنگامی که مردم مانند فلموته سوار آن کشتی گفت:” باراک اوباما “آنها اغلب را با دوستان هیچ پول و هیچ چیز برای حفظ خود سفر اما ایمان — ایمان به خداوند متعال; ایمان به ایده آمریکا; ایمان آن است که یک محل که در آن شما می تواند موفق شود می تواند رایگان, شما می توانید از فکر می کنم و بحث و عبادت به عنوان شما خوشحال یک محل که در آن شما می توانید آن را اگر شما سعی کردم.”

“ما آن را” اوباما افزود: “امریکا رویا است.”

این فقط آمریکایی دیگر. در صفحه اول این سایت شما را پیدا خواهد کرد حکمت بونو معاصر ایرلندی مریم گلی.

“امریکا یک ایده است, آن نمی باشد?” او گفت:. “این که چگونه ما دیدن شما در سراسر جهان به عنوان یکی از بزرگترین ایده ها در تاریخ بشر است. این ایده است که من و شما در برابر خلق شده اند. این نه فقط در آمریکا ایده های دیگر. جهان دارای یک بیت از امریکا در آن بیش از حد. این حقایق حقایق را در حال بدیهی در ایالات متحده است.”

Jefferson افتخار شده اند. به طوری که خود را, ویرایشگر بن فرانکلین که نمی اختراع لامپ بود اما با کشف برق و لوله ساخته شده است که برق لامپ ممکن است. مارک تواین به طور معمول قرار داده است: “ما به نام ملت از مخترعان گفت: در یک سال 1890 گفتار. “و ما هستند. ما هنوز هم می تواند ادعا می کنند که عنوان و پوشیدن آن loftiest افتخارات اگر ما متوقف شده بود با اولین چیزی که ما اختراع شد که آزادی انسان.”

***

RCPublicAffairs: مدنی آمریکایی به بررسی اصول و
شیوه های هر شهروند وطن پرست باید بدانید.

RealClear راه اندازی کرده است یک پورتال آموزشی در آمریکا مدنی — قطعه شما را به خواندن آن مقاله مقدماتی — به یک نمایشگاه حسابداری از بنیانگذاران و نسل های پی در پی که انجام بخشی خود را در چه الکسی دو توکویل به نام ” بزرگ آمریکایی آزمایش است.’

Carl M. کانن واشنگتن دفتر رئیس برای RealClearPolitics. رسیدن به او را در توییتر @CarlCannon.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de