امریکا بازگشایی: این مستند Dems نگاه احمقانه

X

داستان جریان

مقالات اخیر

امریکا شروع به بازگشایی برای کسب و کار در سراسر کشور — به جز تعداد انگشت شماری از کشورهای که در آن مستند سفارشات در حال انتظار برای در محل باقی می ماند برای سال آمده است. با استثنائات بسیار کمی از شهرها و ایالات متحده است که دستور داده اند که کسب و کار خود را به باقی می ماند اغماء و خود را به میلیون ها نفر از کارگران را بدون حقوق در حال آبی آبی آبی. این لیست شامل, New York, New Jersey, میشیگان, پنسیلوانیا, ایلینوی, کالیفرنیا و اورگان است. همه آنها دموکراتیک فرمانداران.

هنگامی که بزرگ و توانا و شهرستانها مانند شیکاگو و لس آنجلس و سیاتل و شبح منهتن شهر. همه آنها دموکراتیک شهرداران.

این فرمانداران و شهرداران می گویند آنها با تکیه بر “علم” و مشاوره توسط مقامات بهداشت عمومی. اما وجود دارد هیچ “علمی” اجماع بر این ویروس وحشتناک و آنچه تصور می شد به “علمی” در واقع سه هفته پیش در حال حاضر در سوال.

برای مثال در ماه گذشته به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به ما گفت که این بیماری گسترش می تواند بر روی سطوح فلزی. در حال حاضر آنها می گویند هرگز به ذهن ما در اشتباه بودند. آنها گفتند: ماسک باید پوشیده شود و سپس آنها گفت: آنها مفید و در حال حاضر آنها در حال pivoting به ماسک. خوب کدام است ؟

به نظر می رسد سیاستمداران شنیدن آنچه که آنها می خواهند به شنیدن-هر آنچه را تایید خود موجود دارد. تعصب لیبرال دموکرات است که به شاتر — برای قرار دادن دولت جلوتر از کسب و کار و برای قرار دادن پرستار بچه دولت آینده از حقوق تک تک کارگران است.

در واشنگتن دموکراتیک سخنران نانسی پلوسی D-کالیفرنیا بولدوزر از طریق خانه های عظیم از 3 تریلیون گوشت خوک-در هر بشکه هزینه های لایحه برای مبارزه با اثرات منفی این مستند آنها شور و شوق پشتیبانی می کند. Pelosi لایحه را ارائه دهد آبی متحده و شهرستانها قفل کردن صدها میلیارد دلار کمک از قرمز متحده است. بنابراین ایالات متحده است که در حال کار با فرمانداران جمهوریخواه در حال حاضر یارانه دموکراتیک متحده است که کار نمی کند. این است که به نام “قادر” و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سنا خواهد بود احمقانه به مناسب این مالیات دهندگان دلار است.

با یا بدون این بسته کمک از واشنگتن آمده سپتامبر و اکتبر وجود دارد رفتن به یک مقدار عظیم از انسان بدبختی و درد و رنج ناشی از چه چیزی بیشتر آبی سیاستمداران دولت انجام داده اند به شهروندان خود. آمریکایی ها به احتمال زیاد برای رعایت اقتصاد است که بهتر است در این ایالت نسبت به آبی متحده است. آنها را به هرج و مرج اقتصادی و تباهی در شهرستانها مانند شیکاگو و نیویورک و لس آنجلس است. این شهرها ممکن است شروع به نگاه مانند کاراکاس, ونزوئلا, در هفته پیش رو

در ضمن ایالت آریزونا Florida Georgia, تنسی و تگزاس انجام خواهد شد بسیار بهتر در شغل و شرایط کسب و کار.

دموکرات ها باید ابلهانه تعریف شده خود را به عنوان مستند ، با بسیاری از آمریکایی ها این است که محبوب — در حال حاضر.

اما از آن است که یک downer ایدئولوژی. لیبرالیسم مدرن است “نمی تواند انجام دهد” جنبش در حالی که بازار آزاد محافظه کار جنبش است “می تواند” جنگ صلیبی.

برای 20 سال گذشته ایالت های جنوبی و کمربند آفتاب و کوه متحده در حال رشد بوده است و در حدود دو برابر سرعت آبی متحده با مالیات بالا و سنگین قوانین و مقررات. پیش بینی من این است که آبی متحده در حال حاضر رو به یک تغییر دهید و یا می میرند انتخاب و هیچ مقدار از پول رایگان از واشنگتن تغییر خواهد کرد که واقعیت سرد.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

استفان مور برجسته مراجعه به همکار در بنیاد میراث.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de