X

داستان جریان

مقالات اخیر

پس از تماشای لاس وگاس بحث دموکراتیک آن را تبدیل شدن به کمتر و کمتر روشن چه دموکرات ها طرح برای شکست و یا حتی چالش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز. به عنوان یک محافظه کار جمهوری خواه مشاهده فقط برای ضربات بحث شگفت انگیز بود — تن از درام و ارزش سرگرمی. اما اگر شما یک دموکرات متعهد به خلاص شدن از مغلوب ساختن پیشی جستن آن احتمالا بسیار سرگرم کننده است. در واقع آن را به حال شده است افسرده به تماشای. وجود آتش و جالب داستان اما زمانی که دود پاک بود که چپ را در مغلوب ساختن پیشی جستن?

سناتور. الیزابت وارن آمد سوزان در برابر مایکل بلومبرگ: “بنابراین من می خواهم به بحث در مورد که ما که در حال اجرا در برابر یک میلیاردر که تماس زنان چاق, تخت’ و ‘اسب-مواجه شده است.’ و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ” او گفت:.

بلومبرگ پاسخ? نه یک کلمه. او فقط آن را در زمان. آن را به سمت چپ شما تعجب: که توصیه بلومبرگ به این بحث ؟ بلومبرگ شد chugging, به دست آوردن زمین در پای صندوقهای رای است. بی سابقه مبارزات انتخاباتی متشکل از یک تبلیغات یورش و هیچ چیز دیگری شد و در واقع کار. اما پس از آن کسی که تصمیم بلومبرگ باید پرداخت کمیته ملی حزب دموکرات به بحث صلاحیت قوانین به طوری که او می تواند شرکت کنند. علاوه بر این فساد آشکار اجازه می دهد بلومبرگ یکی از این کمیته بزرگترین کمک کنندگان به تغییر سیاست بود که برای تغییر یک سناتور ایالات متحده مانند Cory Booker, آن را بسیار روشن این استراتژی معکوس در بلومبرگ. او می تواند و باید مورد استفاده قرار گیرد DNC را بحث قوانین به عنوان بهانه ای برای ماندن طولانی تر است.

بلومبرگ در زمان بازدید همه شب صورت خود را متوقف کند-و-frisk سیاست های خود را در اظهارنامه مالیاتی خود را جمهوری خواه گذشته ثروت خود را و یک میزبان از دیگر مسائل است. در رکورد خود را با زنان بلومبرگ نگاه ویژه bad-نه-آماده-برای-نخست-زمان بد است. او گناه عصبی و تخت از آمادگی برای یورش او مواجه شده است. مانند بسیاری دیگر از افراد قدرتمند او به نظر می رسد به یک زندگی که در آن او فقط به چالش کشیده نمی اغلب. بلومبرگ به حال شوکه “من نمی توانم باور کنم که کسی در حال صحبت کردن برای من مثل این” نگاه در چهره اش برای بسیاری از شب. این کمی مانند نگاه در جب بوش صورت زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اول رفت و پس از او در طول سال 2016 بحث.

وجود کامل قصور توسط بلومبرگ گسترده کارکنان در آماده کردن او برای این بحث است. این تصور کلی بود که آماده نیست و فقط برای یک مرحله بزرگ. بلومبرگ بزرگ پشتوانه — همراه با میل بسیاری از دموکرات ها برای پیدا کردن یک electable جایگزین برای مغلوب ساختن پیشی جستن — او می دهد مقدار زیادی از فرصت به بهبود بود اما این یک شروع خوب است.

جو بایدن در حال تبدیل شدن به یک غم چاره اندیشی موقت است. او را تضعیف بسیار دیگران به سختی حتی زحمت به او حمله. او شدیدا نزدیک به تبدیل شدن به “شنبه شب زنده” کاریکاتوری از خودش. هیچ به آینده را زمانی که شما عبور از آن خط. درخواست سارا پیلین است.

به عنوان بایدن ورقه های دور, این مهم است به یاد داشته باشید که باراک اوباما می توانست به او کمک کرد در هر نقطه — اما خودداری کرد. بایدن شد اوباما وفادار تاریخ و شریک را به مدت هشت سال. بایدن هرگز درمان بسیار خوبی توسط تیم اوباما یک الگوی است که ادامه دارد در حال حاضر. اوباما به وضوح فکر نمی کند بایدن را به کار و بر اساس عملکرد خود را به تاریخ آن را سخت به مخالفت.

مگر اینکه شما فکر می کنم پیت Buttigieg الیزابت وارن یا ctq یک شات واقعی در نامزدی که برگ سن. برنی ساندرز. امریکا آماده برای یک سوسیالیست رئیس جمهور که honeymooned در اتحاد جماهیر شوروی? متاسفانه ممکن است که یک امکان واقعی است. ساندرز خود را کمک کرد تا بسیاری در چهار بحث است. او دارای یک جهان بینی منسجم و در زمانی که هر مالی, علمی, سیاسی و رسانه ای موسسه در آمریکا در معرض خطر شکست و فساد ساندرز’ اشک-این-همه-پایین نگرش تجدید نظر به مردم بیش از هر نامزد دیگر. زمانی که ساندرز تخلیه در بلومبرگ با او صحبت کرد و برای تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها که سیستم ما به عنوان تقلب:

“ما یک چیز عجیب و غریب و غیر اخلاقی توزیع ثروت و درآمد. مایک بلومبرگ صاحب ثروت بیشتر از پایین 125 میلیون آمریکایی. که اشتباه است. که غیر اخلاقی … ما مشکلات بسیار زیادی رو به این کشور و ما همچنان نمی تواند از دیدن یک وضعیت که در آن در سه سال گذشته میلیاردرهای در این کشور دیدم $850 میلیارد افزایش در ثروت خود را — تبریک آقای بلومبرگ — اما آمریکا به طور متوسط در سال گذشته دیدم کمتر از 1% افزایش در درآمد خود را. که اشتباه است.”

ساندرز همراه با تهمت و بر خلاف همه استقرار داوطلبان دارای یک احساس ناکامی آمریکایی ها به طور منظم. اما در پشت ذهن خود را دموکراتیک اولیه رای دهندگان می دانند که ساندرز مخاطره آمیز است. رفتن خود را با قلب و رای گیری برای برنی می تواند طلیعه چیزی بودن در چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن. جالب اینکه اولین بایدن و در حال حاضر شاید بلومبرگ شبهه رای دهندگان ممکن است تصمیم بگیرد که ساندرز نیست خیلی بیشتر از یک خطر ، وگاس بحث قطعا پیشنهاد شده است. آیا کسی فکر می کنم بایدن یا بلومبرگ می تواند بحث تهمت و پس از اجرای برنامه های خود را? ساندرز می توانید. او یک شوت اما شگفت آور, او ممکن است بهترین شانس خود را در پیروزی.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de