Als گیرنده Quan بری caught by تگزاس گشت مرزی با 157 پوند ماری جوانا

بری و NFL offensive lineman رابینسون گرگ هستند و هر یک رو به 20 سال حبس و در صورتی محکوم کرد.

مونترال Alouettes گیرنده Quan بری گرفتار شد با حدود 157 پوند ماری جوانا دوشنبه در یک گشت مرزی پاسگاه در تگزاس به گفته مقامات فدرال.

براي متوقف شد با کلیولند براونز توهین آمیز مقابله با گرگ رابینسون و یک سوم در اجاره SUV سفر از لس آنجلس به لوئیزیانا ccording به خلاصه ای از یک شکایت کیفری روز دوشنبه منتشر شد. اگر محکوم به 20 سال زندان.

“مونترال Alouettes آگاه شده است در مورد Quan براي بازداشت شب گذشته و شرایطی که تحت آن این اتفاق افتاده است” این تیم گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه. “ما در حال جمع آوری به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است ما را به این ماده بسیار جدی است. ما برنامه ریزی برای ایجاد یک تصمیم قطعی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

این سه نفر در سفر همراه یک کنترل از راه دور کشش از بزرگراه در غرب تگزاس زمانی که آنها گذشت یک گشت مرزی عامل و مواد مخدر-خرناس سگ که شناسایی بوی ماری جوانا با توجه به آسوشیتد پرس. عامل radioed آینده به همکاران و هنگامی که سه مرد وارد شده در یک ایست بازرسی در سیرا بلانکا تگزاس, آنها بازداشت شدند.

در علاوه بر این به چند لوازم و اثاثه قابل حمل کیسه های حاوی ماری جوانا در خلاء مهر و موم شده کیسه عوامل پیدا کردم 23 ماسون کوزه و یک مقیاس های الکترونیکی و همچنین $3,100 در نقدی که انجام شده براي گزارش TMZ ورزشی.

با توجه به خلاصه رابینسون و بری شده اند به اتهام توطئه برای داشتن به قصد توزیع ماری جوانا و اختیار به قصد توزیع ماری جوانا. راننده نمی شد متهم با توجه به AP پس از او نشان داد مقامات متن پیام که در آن رابینسون ارائه شده به او پرداخت به ادعای مالکیت مواد مخدر و که در آن او گفت که او نمی خواهد که رفته سفر او تا به حال شناخته شده مواد مخدر در خودرو.

رابینسون 27 شد پیش نویس دوم به طور کلی در سال 2014 توسط St. Louis Rams اما تلاش خود را به ایستادگی کردن. او معامله به شیرها دیترویت در سال 2017 برای یک ششم دور انتخاب کنید و صرف دو فصل گذشته با براونز که بنا به گزارش ها گفته رابینسون به تازگی است که آنها برنامه ریزی شده در اجازه دادن به او را تست رایگان آژانس در ماه آینده.

Bray, 26, یک تیمی از رابینسون در دانشگاه آبرن که رفت undrafted در سال 2015 اما ضامندار به عنوان یک گیرنده گسترده با Indianapolis Colts برای سه فصل است. او از روی لئامت دادن مختصر با بیرمنگام آهن از اتحاد فوتبال آمریکایی در سال گذشته قبل از امضای قرارداد با Alouettes است. او با ثبت 15 پذیرایی برای 818 متری و 6 touchdowns در مونترال.

بری و رابینسون برگزار شد بدون پیوند در انتظار یک جلسه قبل از ایالات متحده دادرس قاضی با توجه به AP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im