دوباره پس از فن واکنش بیش از اعلام هفته گذشته که لامپ کم مصرف در باشگاه بود حذف تیم ملی cheerleading به خاطر دلایل مالی.

زیر موجی از انتقاد و واکنش منفی از خود طرفداران Alouettes اعلام کرد بازگشت روز دوشنبه خود, پورنو با یک گروه پشتیبانی, تیم خود را برای سال 2020 صفحه اصلی برنامه.

“من خوشحال هستم و غرق گفت:” آنی Larouche که مربیان این تیم و همچنین مدیر Als’ بنیاد و روابط اجتماعی. “من رها هستم. در همان زمان من فقط خوشحال (سازمان) به گوش طرفداران ما. آن را به معنای زیادی به من.”

این سازمان اعلام کرد تاریخ و زمان آخرین چهارشنبه آن را حذف تیم ملی cheerleading به خاطر دلایل مالی. Als شد و متعلق به اداره شده توسط لامپ کم مصرف در فصل گذشته قبل از اینکه خریداری شده در اوایل ژانویه توسط انتاریو جراحی magnates Sid اشپیگل و گری استرن.


Alouettes cheerleaders انجام در طول یک بازی در برابر بمب افکن آبی وینیپگ در 22 ژوئن 2018. اعتبار: Dominick شن مونترال Alouettes

Dominick شن / مونترال Alouettes

Als از دست داده اند و میلیون ها دلار شده است. این هیچ راز صاحبان جدید می خواهید به بازسازی کسب و کار, اتاق کار, ریختن هزینه — و احتمالا کارکنان و همچنین در تلاش برای ایجاد سازمان سودآور در آینده نزدیک.

در حالی که آن را استرن که در خدمت به عنوان تیم منجر فرماندار که احتمالا ساخته شده در هفته گذشته تصمیم تمام حرکت های ساخته شده توسط این سازمان به عنوان یک کل. و آن شور و شوق بیان شده توسط طرفداران ساخته شده است که این سازمان تجدید نظر در آن حرکت پنج روز بعد.

“من می دانستم که اگر ما برای کاهش این تیم وجود دارد خواهد بود یک واکنش است. اما من هرگز انتظار می رود چیزی که بزرگ گفت:” Larouche یک Als جلو دفتر کارمند تا 24 سال است. “این یک موج از عشق خالص. من عمیقا لمس آن است.”

این cheerleading تیم متشکل از 32 اعضا — 16 رقصنده و 16 که انجام stunts آکروباتیک. از 32, 26 زن هستند. هر عضو دریافت $100 در هر بازی. Als تا به حال 11 بازی خود در فصل گذشته از جمله نمایشگاه و برگشتی. برخی از cheerleaders همچنین جامعه ظاهر افزایش درآمد خود را.

در حالی که Larouche نمی تواند تایید تیم دوباره تشکیل شده از 32 عضو او گفت: ای محبوب برای سال 2020 فصل برگزار خواهد شد در فوریه. 29 زیر دو رقص-کلاس های آمادگی برای, فوریه. 17 Feb. 24.

“این تیم بازگشت. که برای اطمینان حاصل کنید,” او گفت:.

hzurkowsky@postmedia.com

twitter.com/HerbZurkowsky1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im