Alouettes nab Adrian تریسی, re-نشانه Ciante ایوانز در 1 روز رایگان آژانس

“من دوست دارم آنچه ما” گفت: مدیر کل دنی Maciocia که تلاش های خود را متمرکز و پول در بهبود مونترال دفاع.

این باید به عنوان جای تعجب نیست در روز افتتاحیه لیگ فوتبال کانادا رایگان آژانس Alouettes مدیر کل دنی Maciocia متمرکز تلاش های خود را — و پول — در دفاع.

نه تنها Als نشانه راش پایان Adrian تریسی از همیلتون — جایزه خود را گرفتن روز — آنها اضافه شده cornerback Tyquwan شیشه ای از ادمونتون. مونترال نیز دوباره امضا دفاعی-پشت Ciante ایوانز.

“من دوست دارم آنچه ما انجام دادیم” Maciocia گفت: Montreal Gazette سهشنبه شب در میان و یک روز خسته کننده.

“با این که” او به سرعت اضافه شده با احتیاط “برای این کار ما قصد داریم برای ریختن به برخی از حقوق. به عنوان شما را به خوبی می دانم که ما لازم نیست که به در ($5.3 میلیون حقوق و دستمزد) درپوش امروز. شما باید در این درپوش در پایان سال, اما شما باید قادر به پروژه. ما باید به برخی از حرکت در آینده در حالی که کمی.”


Alouettes’ Ciante Evans هل ببر-گربه براندون بانک ها خارج از محدوده بازی در فصل گذشته. ایوانز دوباره امضا شده با teh تیم در روز سه شنبه اولین روز از لامپ کم مصرف رایگان آژانس.

John Mahoney / Montreal Gazette

Als تولید شده تنها 27 کارفرمایی کیسه لیگ پایین در 18 بازی فصل گذشته. مقایسه کنید که به ادمونتون و ساسکاچوان هر دو تیم تولید 56 کیسه.

تریسی 6-پا-3 و 248 پوند باید به کمک تولید تصویب عجله مونترال بشدت فاقد. در 58 بازی بیش از پنج فصل با ببر-گربه ها, او تا به حال 131 پردازد 21 کیسه مجبور پنج گیر میکنه و ره دو عبور می کند. مادری از Fairfax, Va., 31 و انتخاب شد و در دور ششم پیش نویس NFL 2010 توسط غول نیویورک جایی که او برنده سوپر باول.

آن ها معتقد بودند با انگیزه تریسی را کسب نزدیک به $100,000 در فصل آینده است.

شیشه ای بازگشت به Als پس از بازی و نه بازی در سال 2018 است. در 14 بازی فصل گذشته با اسکیموها, او تا به حال 29 پردازد و ره سه پاس. او همچنین در تیم های ویژه.

شیشه 25 می آید بسیار توصیه می شود توسط بارون مایل Als جدید دفاعی پشت مربی بود که با ادمونتون در فصل گذشته. او انتظار می رود برای شروع در مرز و جایگزین خواهد شد به تازگی منتشر شده Tommie کمپبل که پس از آن امضا شده با تورنتو است.

شیشه ای است که انتظار می رود برای به دست آوردن حداقل 90000 دلار — اعتقاد به کمتر از آنچه Als پرداخت شد کمپبل.

Re امضای ایوانز یکی از Maciocia را اولویت دارد. تنها در 13 بازی فصل گذشته او ثبت شده 29 پردازد و ره سه پاس. او همچنین زدم پنج پاس تلاش است. او پیوست Als در سال 2019 به عنوان یک عامل آزاد پس از گذراندن چهار فصل با کلگری.

“من فکر می کنم دوباره امضای او بزرگ است” Maciocia گفت. “او به ارمغان می آورد یک آرام بخش حضور. او می تواند نور تا دفاع. او بسیار هوشمند است و قرار است قفسه اتاق پسر و مربیان او را دوست دارم. او را اضافه کنید خوب حضور جانباز.”

ایوانز است که انتظار می رود برای به دست آوردن کمی بیش از $100,000 در فصل آینده.

گزارش یک روز پیش از آن در روزنامه های Als نیز امضا تاریخ و لوقا و دیوید Ménard یک جفت دفاعی تکل از بریتیش کلمبیا. هر دو بازی collegiately در Université de Montréal, که در آن Maciocia شد سر مربی قبل از بازگشت به لامپ کم مصرف. Ménard همچنین برخی از تجربه بازی مرز نهایی.

“من می دانم آنچه را که آنها می آورد” Maciocia گفت. “من می دانم که چقدر مهم است برای آنها را به بازی در زادگاه خود را. هر دو با انرژی بالا ایجاد شده در داخل ، آنها بالقوه نسبت به تعویض دارد که سخت و فیزیکی کودکان و نوجوانان. آنها در حال رفتن به افتخار بازی در حیاط خلوت خود را. باید آن را تحریک آنها و تحریک آنها. آن را باید بهترین را از آنها.

“این برای ما تصمیم می گیرید که آیا ما می خواهیم آنها را به صورت چرخشی و یا ما می خواهیم به تغییر نسبت ؟ که انعطاف پذیری من دوست دارم.”

ارسال شده از لوقا و Ménard کلیدی هستند پس Als از دست یک جفت دفاعی پردازد — Fabion Foote و Ryan Brown — در روز سه شنبه. فوت کانادا امضا شده با تورنتو در حالی که قهوه ای, واردات, می رود به B. C.

Als اضافه شده دو کانادایی که در حال انتظار برای مشارکت در تیم های ویژه در حالی که اضافه کردن عمق در linebacker. آنها امضا Alexandre Gagné از ساسکاچوان و فردریک Chagnon از B. C. دومی سابق Carabins بازیکن در حالی که Gagné بازی collegiately در شربروک.

Maciocia رد او را تحت هر دستور برای اضافه کردن فرانسوی به فهرست در تلاش برای بهبود فروش بلیط و یا این تیم را در تصویر.

“من هرگز فقط یک فرانسوی زبان است چرا که او زبان” Maciocia گفت. “من امیدوارم که من نه جنرال موتورز از این محل چون من یک پسر محلی و می تواند به سه زبان صحبت می کنند. همه چیز در برابر ما همیشه به نفع مرد محلی … همه چیز مساوی می شود.”

Als هستند که نزدیک به همچنین امضای Monshadrik شکارچی دیگر اسکیموها دفاعی به عقب خواهد بود که پیوست با مایل است.

در نهایت Als امضا دفاعی-پشت Marloshawn فرانکلین که با حضور در اردوگاه آموزشی با B. C. در سال 2019 و با بازی در دو نمایشگاه بازی های.

[email protected]

twitter.com/HerbZurkowsky1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su