محتوای مقاله در ادامه

اما بسیاری دیگر هستند طبعا leery در مورد جسارت به هنگامی که مشغول هسته.

عدم حضور مردم به معنی قلب تپنده مونترال است در ایست قلبی و به شدت نیاز به احیا. کسب و کارهای کوچک مانند فروشگاه ها و eateries در آستانه فاجعه است. تجار که موفق به نگه دارید از طریق بهار از جان گذشته برای مشتریان به فروشگاه, خرید, خوردن, نوشیدن — هر چیزی — فقط تا زمانی که آنها صرف پول است.

و مشتریان آنها معنی همکار Montrealers و Quebecers از کانادا-مرز ایالات متحده باقی می ماند بسته, ترین, تجاری, شرکت هواپیمایی پروازهای دارند و بسیاری از مسافرت های بین المللی محدودیت در محل باقی می ماند.

با وجود طولانی نگرانی در مورد COVID-19 به ویژه در نور از یک های اخیر چشم انداز مثبت در موارد جدید آن را به ما برای نجات شهر ما.

شهردار گذرد پلانت است که قطعا به آن همه او را کردم. او اعلام کرده است $22 میلیون طرح نجات که شامل $400,000 برای هنر و فرهنگی, برنامه نویسی, برای روح بخشیدن به مونترال عاری از معمول خود را بسته بندی شده برنامه سفر از جشنواره است. به عنوان نشانه ای از چگونه وخیم وضعیت: برای دولت چندان اشتیاقی به اتومبیل این استراتژی شامل ارزان پارکینگ در Palais des سالن کنگره و Complexe Desjardins.

بازدید کنندگان از مناطق حومه پیدا کرده اند و حتی بسیاری از Montrealers محتاط باقی می ماند با استفاده از حمل و نقل عمومی در حالی که این همه گیری همچنان ادامه دارد. و در کنار جاده ها خیلی آرام معمول ترافیک هستند و چند دور بین.

علاوه بر handwringing از چند مورد pedestrianization از محله خیابان و علاوه بر این از جدید دوچرخه سواری خطوط وجود دارد مقدار زیادی از پارکینگ. و حتی بیشتر وجود دارد اتاق به قدم زدن در اطراف در حالی که مصرف در صحنه است. پس چرا درایو ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de