آلیسون Hanes: کبک جنگ در coronavirus را توسعه داده است یک dystopian لبه

محتوای مقاله

در میان پرسش Horacio اررودا, Quebec مدیر بهداشت عمومی به میدان فرستاد در روز سه شنبه روزانه coronavirus جلسه این بود که آیا مونترال باید به دنبال رهبری پاریس و ممنوعیت دویدن.

به اعتبار خود unflappable اررودا به جدی و مستدل پاسخ به آنچه در این زمان های عجیب و غریب عبور می کند به صورت جدی و مستدل سوال. (برای ثبت: بدون دویدن نمی مطرح هر گونه خطر خاص به عنوان احترام همه معمول اجتماعی-فاصله دستورالعمل — به علاوه ما نمی خواهیم دونده مشتاق به از دست دادن ذهن خود را.)

آن را به این آمده است.

با کبک در هفته چهارم آن از اقدامات اضطراری برای مبارزه با گسترش COVID-19 دولت در حال حاضر می گویند در تقریبا در هر جنبه ای از زندگی روزمره ما: که ما می توانیم ملاقات که می تواند به ما مراجعه کنید که در آن ما می توانیم به آنچه که ما می توانید انجام دهید. و پس از شوک اولیه از بحران فرسوده عجیب و غریب و جدید عادی حل و فصل بیش از کبک است که در آن ما نگاه به دولت برای تصویب از ما هر انتخاب و عمل است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>