آلیسون Hanes: درسهایی از 1 هفته در ‘مدرسه در منزل جبهه

اگر آن را آشکار قبل از پدر و مادر در حال حاضر باید متوجه آموزش کار سخت است که ما خیره به COVID-19 مغاک.

مانند بسیاری از کبک پدر و مادر من گرد گوشه در اولین هفته از “مدرسه در منزل” فرزندان من (یک اصطلاح استفاده کنم بسیار آزادانه).

ما در حال حاضر خیره به ورطه بسیاری از هفته بدون مهدکودک و مدرسه CEGEP و دانشگاه به عنوان یک ضروری اقدام اضطراری به سرعت گسترش COVID-19 در اینجا در کبک. برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت: تمام موسسات آموزشی بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که ممکن است 1.

پس ما در آن برای مسافت های طولانی و این زمان خوبی برای گرفتن سهام از درس های آموخته شده در طول این اولین اتشی تاخت و تاز کردن به مدرسه در منزل.

اگر آن را آشکار قبل از پدر و مادر در حال حاضر باید متوجه آموزش کار سخت است. آن را بسیار آسان به آمده تا با جالب درس بندان کودکان توجه سوئیچ بین افراد و کسب احترام آنها — به خصوص اگر شما هیچ تجربه زمان کمی برای آماده سازی و/یا شما در حال تلاش برای انجام کار روز خود را از خانه.

آخر هفته گذشته بسیاری از اضطراب خانواده ها در تقلا بودند برای پر کردن خلاء های هر آموزش آنلاین منابع آنها می توانند دست خود را در. برخی از بلند پروازانه پدر و مادر با افتخار ارسال شده دقیق برنامه برای مدیریت فرزندان خود را در زندگی روزمره سلتنج در زمان برای, ریاضی, علم, هنر, کارهای, تنقلات, موسیقی, صفحه نمایش حتی زنگ تفریح.

توسط دوشنبه, خنده دار, الگوهای رفتاری به اینترنت شروع به ظهور نشان می دهد که معلمان شایسته برای کسب میلیون ها دلار دریافت یا خطر پرداخت. همراه با deprecating گزارش از homefront شیطان “دانش آموزان” در حال تعلیق و “معلمان” نوشیدن در کار است. جمعه, بسیاری از پدر و مادر خسته شد و اشاره کرد که معلمان حق سلامت روان روز و تلویزیون که باید در نظر گرفته شود یک جایگزین قابل قبول برای صفحه اصلی-دانش آموزان نیاز به یک استراحت.

(معلمان باید زني از این).

و برای کسانی که در تلاش برای کار از خانه (یا wfh در مختصر) این همه ثابت کرد حتی بیشتر به چالش کشیدن. یکی دیگر از محبوب شوخی گردش در میان پدر و مادر در رسانه های اجتماعی بود برای به اشتراک گذاشتن داستان از بچه های خود را’ hijinks اما تغییر کلمه بچه ها به “همکاران.” برای مثال: من همکار فقط محروم کردن لباس های خود را در وسط کنفرانس من تماس بگیرید یا من همکار فقط تعقیب دیگر ما همکار در اطراف دفتر با قیچی.

حداقل ما باید متحد که می شود ما. یک داستان در سیاسی نشان داد جاستین ترودو در حال اجرا است این کشور از insolation داخل Rideau کلبه انفرادی در حالی که پدر و مادر سه فرزند از همسر خود را با آلوده COVID-19 و نگه داشتن او را از راه دور.

مانند بسیاری از والدین احتمالا ممکن است تا به حال به کاهش انتظارات خود را پس از 1 هفته از خانه تحصیل. تجلیل به هر کسی که موفق به چوب به برنامه است. در بسیاری از خانه های آن جزئیات برنامه های سفر شد, رنگارنگ, دکوراسیون.

من شخصا در بر داشت بچه های من بودند شادترین زمانی که آنها درگیر شدند در بازی های خود را و یا به آن باور دارم به هر حال. آنها کمتر شاداب با طرح و ابراز تنفر من قطع بازی خود را امتحان کنید و مستقیم توجه خود را در جای دیگر.

من خوشحالم برای چند فعالیت های روزانه است که ما مدیریت را در روال ما: آنلاین دیدار با دوستان برای من قدیمی ترین یوتیوب کلاس باله برای یک کمی من و به خصوص در زمان خارج از منزل.

من خدا را شکر برای همکار پدر و مادر که باید متحد با هم برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نگه داشتن بچه های ما متصل با وجود منع playdates. من قدردانی از تلاش های گروه های محلی و سازمان ها شده است که های مواد به علاقه کودکان و نوجوانان مانند مونترال موزه هنرهای زیبا و گرانبی باغ وحش. و من سپاسگزار به معلمان که رسیده اند با مطالعه و مشاوره پیام های تشویق و یا FaceTime موسیقی جلسات. شما در حال از دست رفته — به همان اندازه با پدر و مادر خود را به عنوان دانش آموزان است. این باعث می شود ما کمتر احساس تنهایی و انزوا ما.

بسیاری از آنچه که جای مدرسه مهد کودک و یا چهره به چهره و تماس از هر نوع اتفاق می افتد آنلاین. بنابراین قوانین در زمان روی صفحه نمایش رفته اند ، بین, تماشای فیلم, مجازی playdates بازی های ویدئویی (آموزشی و در غیر این صورت) نگه داشتن تا در اخبار و درس آنلاین ما استفاده از اینترنت رفته از طریق سقف. ما ممکن است احتکار کاغذ توالت, اما من مطمئن هستم که ما در حال خمیدگی پهنای باند.

مرتبط

بچه ها من نیز مرا شگفت زده با خود انعطاف پذیری و ابتکار و خلاقیت. آنها اخذ شده است همراه مشهور بود. آنها نه یک بار گفت: “من خسته هستم” یک خودداری کنند من می خواهم اغلب شنیدن قبلا. آنها به استقامت از طریق کابین تب تنهایی و پریشان پدر و مادر است.

هنوز احساس می کنم مقدار زیادی از احساس گناه در مورد آنچه که آنها در حال از دست رفته در آنچه که من می تواند انجام این کار با آنها را اگر من در کار, چگونه از تمام صفحه نمایش فوق العاده زمان خود را به شکل دیجیتال عادات در آینده و چه در دراز مدت اثر این بحران را در زندگی خود را.

و من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که چگونه کودکان و نوجوانان هستند مراتب که اصلا قرص و یا کامپیوتر و یا که پدر و مادر باید به کار و یا که خانواده ندارد و زمان و پول یا منابع برای اختصاص به مدرسه در منزل, اما ناقص.

اما کمک در راه است. در طولانی بسته شدن مدارس و daycares وزیر آموزش و پرورش Jean-François Roberge وعده داده شده فعالیت های آموزشی به زودی در اینترنت منتشر بشود به هر سطح کلاس. با این حال او هشدار داد که این درس اختیاری هستند و نه تنها یک نیاز برای جلوگیری از مزاحمت در حال حاضر پدر و مادر تاکید کرد.

“ما نمی توانیم به نوبه خود هر کبک پدر و مادر به یک معلم هر خانه را به یک کلاس درس” Roberge اشاره کرد.

پس از یک هفته از مدرسه در منزل من نمی توانستم بیشتر موافقم.

[email protected]

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. خود را دنبال به روز رسانی زنده از مارس 22 در اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>