Allford: ما آرام همه گیر حرفه

محتوای مقاله در ادامه

به عنوان زوم دریافت-togethers و FaceWine تجمعات نشو و نما, بنابراین بیش از حد را خالی بطری شراب. بازگشت هنگامی که ما عادت کردن به این ایده که در جهانی همه گیر داشتن یک نوشیدنی در پایان روز به نظر می رسید مانند یک کاملا معقول و به جاست. آن را به عنوان آرام به عنوان دکتر دینا Hinshaw ثابت گفتن صدای ما را به ماندن در خانه و شستن دست ما است. اما به عنوان ما وارد ماه سوم از موش خرمای کوهی امریکا روز به نظر می رسد یک نوشیدنی می توانید به راحتی تبدیل به سه. و در حالی که من او را دیده آدرس آن را به طور مستقیم من فقط می توانید گوش افسر ارشد پزشکی از سلامت یادآوری ما را از AHS دستورالعمل در آب آشامیدنی:

“بنابراین الکل افسردگی به مواد مخدر است و همراه با قرص های خواب آور از آرام بخش-خواب آور کلاس از مواد مخدر. زنان که می خواهند به نوشیدن در حد متوسط و جلوگیری از ارتباط طولانی مدت خطرات بهداشتی باید بیش از 10 نوشیدنی یک هفته با بیش از دو نوشیدنی در روز بیشتر از روز است. مردان باید بیش از 15 نوشیدنی یک هفته با بیش از سه نوشیدنی در روز بیشتر از روز است. برای جلوگیری از هر نوع عادت یا وابستگی به آن است که توصیه می شود که هر کس را انتخاب کنید نه برای نوشیدن در همه حداقل یک یا دو روز در هفته است.”

با تشکر از دکتر دینا. زمانی که من به عقب نگاه در ماه ماندن در خانه رها تعهدات و گزینه های, من می خواهم به تأمل در بیش از یک عدد بیانتها و معتنی زوم تماس و تقریبا به عنوان بسیاری از خالی. من قصد دارم به یک دامن جین که احتمالا در حال سقوط از هم جدا در یک باغ بزرگ و یک دسته از پرندگان در حیاط. و هنگامی که من از راه رفتن من هنوز رفتن به دریاچه موج حتی اگر ما در این شهرستان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de