همه ما باید به ترس MSM خود

X

داستان جریان

مقالات اخیر

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت در جواب نگرانی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها در روز دوشنبه هنگامی که او در توئیتر خود نوشت: “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را.”

که در آن نقطه هزینه به اقتصاد ملی از بستن امریکا شمالی از $25 تریلیون است. تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس بود که در جنوب 400. بسیاری از ما تا به حال تعجب که آیا فلج کننده ملت و قرار دادن — چی ؟ 30 میلیون ؟ 40 میلیون ؟ — مردم از کار بهترین راه برای رسیدگی به یک ویروس جدید است که شاید بیشتر عفونی از آنفولانزا, اما نه لزوما کشنده تر است. پس از همه در هفته گذشته آنفلوانزا ادعا کرده 23,000 زندگی در ایالات متحده و در عین حال هیچ سیاستمداران و یا روزنامه نگاران شدن بودند تا در جعبه صابون به declaim وحشت از فروشگاه های باقی مانده باز در حالی که آمریکایی ها در حال مرگ در بیمارستان, در خانه یا در خیابان به عنوان یک نتیجه از آنفولانزا.

اما زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن صدا خود هشدار داد که کشور ما بود به طور بالقوه مورد به ارتکاب اقتصادی خودکشی در محراب coronavirus از سیاستمداران دموکرات و جناح چپ روزنامه نگاران تحت فشار قرار دادند با شور از کشیش جیم جونز lieutenants و شروع به ریختن مسموم Kool-Aid, به ملی خون.

چیز عجیب و غریب است که مردم دفاع ملی سقوط فکر می کنم آنها باید اخلاقی. در رئیس جمهور روزانه task-force به روز رسانی جلسات جریان اصلی رسانه های یونانی کر doomsayers سعی کردم هر زاویه آنها می تواند فکر می کنم به رئیس جمهور می گویند او متنفر مردم و می خواهد همه آنها را به مرگ. زمانی که به جای او گفت که ما می تواند کمک به محافظت از مردم از coronavirus و هنوز هم کار می کنند, برای جلوگیری از جهانی سقوط اقتصادی رسانه ها و اوباش رفت apoplectic.

علاوه بر این به عنوان رئیس جمهور توضیح داد: آمار تلفات انساني از یک سال رکود با 20 درصد بیکاری ویرانگر خواهد بود نه فقط به اقتصاد اما در مقیاس انسانی هرگز دیده می شود در خارج از مناطق جنگی. به عنوان تهمت اشاره کرد وجود دارد خواهد بود هزاران نفر از خودکشی به عنوان مردم متوجه شدم که آنها از دست داده بود که در حال بازگشت به سابق خود شادی اما تلفات خواهد بود بسیار بیشتر از حتی آنچه را که رئیس جمهور شفافی. فکر می کنم از سوء مصرف مواد مخدر و اعتیاد به الکل است که همراه با کاهش. فکر می کنم از بی خانمانی میلیون ها نفر از مردم قادر به پرداخت وام مسکن خود را و یا پرداخت اجاره خود را. فکر می کنم از جرم و جنایت است که زمانی که موج ناامیدی مردم ساخته شده و گذشته خود را از جان گذشته تصمیم گیری برای تغذیه خانواده خود و یا به اندازه کافی پول برای فرار کثافت کاری.

در عین حال رئیس جمهور شده است تحت حمله denizens از رسانه های جریان اصلی که رشد در ترس و جنجال. به عنوان فقط یک مثال در اینجا بود Ari Melber از MSNBC در سه شنبه شب به او گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن نظر است که “در نهایت هدف این است که به سهولت [اجتماعی فاصله] دستورالعمل و باز همه چیز را در بخش های زیادی از کشور ما در نزدیکی پایان تاریخی ما نبرد با ما نامرئی دشمن.”

Melber سرزنش رئیس جمهور گفت: در قطع برای تاکید “است. است. نادرست است. نه تنها نادرست بلکه غلط به گفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود از کارشناسان پزشکی که گفت: ما نزدیک هستند — همانطور که در عرض چند هفته — پایان از همه از این است.”

تنها راه مناسب برای پاسخ به Melber است که می گویند “آن است. است. خبر جعلی.”

متوجه Melber ضامندار به سه کلمه در رئیس جمهور حکم — “در نزدیکی پایان” — و سعی کردم آن را به نگاه مانند رئیس جمهور گفته بود دروغ است. Melber بیانیه آمده است دروغ است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هرگز پایان جنگ است “ظرف چند هفته” اگر چه او در جای دیگر بیان امید که اقتصادی shutdown می تواند به زودی در بخش هایی از کشور است. از همه مهمتر توجه داشته باشید که تهمت بود ابراز خود “هدف” نیست بیانیه ای از واقعیت است. او نیز میپذیرد این بیانیه با مقدماتی “در نهایت” نشان می دهد این یک هدف بلند مدت نه تقریبی یک. در نهایت هدفش کاهش-اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های زمانی که ما نزدیک به پایان نبرد در برابر coronavirus.

شما باید به خودتان بپرسید چه چیزی است که هدف از این Melbers و Maddows در MSNBC و Tappers و لیمو در سی ان ان. روز پس از روز کار می کنند برای تضعیف رئیس جمهور در تلاش برای اطمینان بخشیدن به مردم آمریکا است. زمانی که او می گوید که یک دارو و درمان است که به دنبال امیدوار او نیست و امیدوار است که آن را آماده خواهد شد برای تحویل فردا صبح او پیدا کردن یک پچ از رنگ آبی در آسمان ابری. این چیزی است که همه رهبران بزرگ را از جورج واشنگتن به وینستون چرچیل.

زمانی که Melbers جهان اخراج امیدوارم که به عنوان غیر واقعی انجام می دهند شیطان کار می کنند. پس از پخش یک نوار از رئیس جمهور هیچ گونه نگرانی در مورد آنچه که انسان تلفات و ویرانگر افسردگی طولانی مدت خواهد بود و گفت: او را “عشق به کشور باز … عید پاک” Melber دوباره روشن از سیب را به پرتقال است. “کارشناسان بهداشت و درمان مخالف,” او گفت:.

اما کارشناسان بهداشت و درمان نمی تواند در مخالفت با رئیس جمهور امید به توانایی برای بازگرداندن اقتصاد به سرعت می توانید آنها ؟ آنها واقعا به نفع یکی دیگر از افسردگی ؟ البته نه آن را می سازد هیچ حس به سعی کنید به مقایسه فرمول برای سلامت اقتصادی با اندازه های مختلف حساب دیفرانسیل و انتگرال بهداشت عمومی. مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز اشتباه است. این درست است که اظهارات او تحریف شده توسط امثال Melber.

من نوشتن از دیدگاه یک بازنشسته 64 سال زندگی در مونتانا در مورد به عنوان به دور از بدترین فاصله از coronavirus به عنوان شما می توانید دریافت کنید. دختر من خانه از کالج مطالعه آنلاین. جوانترین پسر من مشتاقانه در انتظار مدارس برای بازگشایی بنابراین او می تواند در ادامه زندگی خود به عنوان یک طبیعی افراطی چهارم-گریدر. پسر من در حال کار بر روی خطوط جبهه در یک فروشگاه مواد غذایی است. همسر من در حال انتظار برای مدارس برای بازگشایی بنابراین او می تواند رزومه کار خود را به عنوان یک معلم. ما این واقعیت است که این یک وضعیت اضطراری است, اما آن است که یک مبرم اضطراری — در اینجا نیست.

به عنوان پنج شنبه, مونتانا ثبت شده بود کمتر از یک صد نفر از coronavirus از یک میلیون نفر از ساکنان و Flathead County, جایی که من زندگی می کنند دیده بود حدود یک و نیم دوجین موارد است. وجود دارد یک مورد مرگ گزارش روز شنبه و در عین حال نیز تنها یک بستری در کل کشور. بسیاری از مردم در اینجا حمایت از رئیس جمهور تلاش به نوبه خود گوشه ای و شروع به بازگشایی این کشور حتی اگر کمی در یک زمان. آن را فقط برای ما سخت به بسته بندی کردن سر ما در اطراف این ایده که هیچ یک از ما باید رفتن به محل کار یا مدرسه به دلیل یک ویروس است که تنها چند گرفتار شده اند — کمتر از یک نفر از هر 10000 نفر در مونتانا.

از آن فکر می کنم این راه: شلوغ ترین مکان ها در, Kalispell, مونتانا برای سه هفته گذشته بوده است فروشگاه های مواد غذایی. برای 12 ساعت در روز ساکنان شهرستان منصفانه ما جمع آوری و معاشرت در اسمیت را Albertson را Safeway, فوق العاده یک یا Rosauers. مطمئن, ما عمل یک تغییر شکل اجتماعی به نام فاصله hurrying گذشته افراد دیگر در راهرو با شما اما کسانی که فریب آنها? هیچ راهی وجود دارد که شما می توانید جلوگیری از این بیماری اگر آن را در حال حاضر وجود دارد. تقریبا هیچ کس با پوشیدن ماسک و دستکش و ما همه دست زدن به محصولات و قفسه درست مثل همیشه.

چگونه ما قرار است به مربع است که با هراسان هشدارهای بیرون آمدن از واشنگتن و دهان از عذاب خدمه در جریان اصلی رسانه ها ؟ ما نمی توانیم.

به همین دلیل است که در قریب به اتفاق امتداد ایالات متحده آمریکا, آمریکایی ها در انتظار دستور برای بازگشت به کار. در یک معنا آن هیچ تفاوتی از این جهت است که رئیس جمهور صادر شده برای قرن ها به هموطنان خود را — به منظور گزارش به وظیفه. و فقط در آن زمان جنگ تماس-یو پی اس وجود دارد ممکن است چند خواهد شد که تبدیل به میدان جنگ تلفات, اما از آن خواهد شد چند در واقع اگر مردم با استفاده از هشدارها و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

کسانی که در نیویورک و واشنگتن و لوئیزیانا که هنوز نمی تواند بازگشت به کار خواهد شد نیاز به کمک همه ما به حمایت از آنها. انتخاب ما ساده است — از ترس دولا شدن در ترس و یا همکاری برای غلبه بر. آمریکا غریزه به قربانی کردن برای خوب بیشتر می توانید به حفاظت از همه ما از بدترین اثرات غیر منتظره فاجعه است. حال اگر ما فقط می توانید رسانه های عمده ما از طرف امریکا می تواند بیرون آمدن از این قوی تر از همیشه.

فرانک Miele بازنشسته سردبیر روزنامه بین دریاچه ای در, Kalispell, Mont., یک مقاله نویس برای RealClearPolitics. کتاب خود را — از جمله “رسانه ماتریس: اگر چه همه چیز شما می دانید این است که جعلی است؟” — در دسترس از آمازون صفحه نویسنده. او در مشاهده HeartlandDiaryUSA.com به خواندن روزانه خود را تفسیر و یا او را دنبال کنید Facebook @HeartlandDiaryUSA و یا در توییتر @HeartlandDiary.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>