همه-Mail رای: برای وکلا افتضاح برای انتخابات یکپارچگی

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

عبارت “هرگز اجازه ندهید یک بحران به هدر رفتن” است مطرح شده است. اوباما رئیس ستاد رام امانوئل محصول شیکاگو در دستگاه سیاسی ترین معروف به دموکرات ها این توصیه در بحبوحه بحران مالی سال 2008 به فشار از طریق فهرست لباس های شسته شده از دستور کار مترقی. ما شاهد همان چیزی که به عنوان بخشی از دموکرات ها’ پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. این زمان در اطراف یکی از موارد بالا را در بلندگو نانسی پلوسی را (D-کالیفرنیا.) لیست رای از طریق پست. دموکرات ها برای سال شده اند به دنبال راه هایی برای تضعیف رای دهندگان ، آنها ادعا می کنند آن را به آن را آسان تر برای مردم را به رای دادن. البته هر کسی که مخالف دموکراتیک تلاش برای تضعیف تمامیت انتخابات منوط به طور معمول بی اساس و بی معنی پتو انتقادات از سمت چپ.

در حال حاضر پلوسی و جو بایدن در تماس هستند برای توسعه گسترده از رای های ایمیل تحت پوشش از پاسخ لازم به COVID-19 بیماری همه گیر. این یک ایده وحشتناک است که ویرانگر عواقب طولانی مدت برای سیستم ما از دولت است. رای های پست الکترونیکی است که بخشی از یک بزرگتر فشار به حرکت ایالات متحده دور از ما خواه شکل دولت و به سوی یک دموکراسی مستقیم. تلاش برای لغو کالج انتخاباتی و پشته دیوان عالی کشور بخشی از همان آشکار جناح چپ قدرت گرفتن.

ولی ما یک دموکراسی است ؟ ما در قانون اساسی جمهوری طراحی شده است برای محافظت از حقوق اقلیت هر کس آنها ممکن است از overreaching اکثریت. آن است که یک بررسی در قدرت است. متحده به بررسی قدرت از واشنگتن و هر شاخه ای از دولت آغشته است با آن مربوطه کنترل و توازن. این “مرمر کیک مقابل کیک لایه” فدرالیسم آنها تدریس شما در مدرسه بالا است. به یاد داشته باشید ما بنیانگذاران’ هدف اصلی خود را برای محافظت از آزادی از یک قدرت متمرکز. بن فرانکلین معروف پرسید که چه نوع از دولت بنیانگذاران ایجاد شده و او پاسخ داد: “یک جمهوری, اگر شما می توانید آن را نگه دارید.”

رای های پست الکترونیکی است که بررسی روده در تلاش برای حفظ سیستم دولت است که به خوبی کار کرده است برای نزدیک به 250 سال است. البته کامل نیست و امریکا را شکل جمهوریخواهی است که به مراتب برتر سیستم برای حفاظت از یک فرد حقوق و آزادیهای شهروندان از دموکراسی مستقیم. در حال حرکت به یک دموکراسی مستقیم طول می کشد دولت بیشتر دور از مردم و حرکت آن به متمرکز دولتی در واشنگتن است. رای گیری از طریق پست به احتمال زیاد باز تا روند انتخابات به ارعاب رای دهندگان و رای برداشت. ایده پشت فیزیکی نظرسنجی غرفه است که شما به تنهایی در حریم خصوصی می توانید ثبت نام رای خود را بدون ترس از اقدامات تلافی جویانه. رای های ایمیل شما که انکار کند حق است.

با آرامش رای دهندگان قوانین ما محدود به تجربه موارد بیشتر از رقابت در انتخابات و رای دهندگان تقلب. این بزرگ خواهد بود برای وکلا اما افتضاح برای انتخابات یکپارچگی است. انتخابات خواهد شد و دیگر نمی تواند به حل و فصل در انتخابات در شب انتخابات اما در دادگاه طی هفته ها و ماه. چگونه است که برای یک سیستم عملکرد دولت ؟ رای های پست الکترونیکی است که عمده سنگ پله به سوی یک دموکراسی مستقیم. آن را به تمرکز قدرت در واشنگتن در قیمت از حقوق اقلیت. آیا ما واقعا می خواهید برای توانمند سازی کنگره که تصویب امتیاز به طور مداوم سنجی در پایین و نوجوانان?

ما می خواهیم شرکت کنندگان فعال در این فرآیند است. این است که نه بیش از حد بپرسید. ما وظیفه مدنی است که برای رفتن و رای دادن. ما نیاز به تمیز کردن رول رای دهندگان و عادلانه و شفاف قوانین رای دادن. انتخابات نه در مورد به حداقل رساندن ناراحتی اما هوشمند درمان خواهد بود تا روز انتخابات فدرال تعطیلات و صدور رای دهندگان-کارت شناسایی. اگر جنگ متوقف نمی شود, روز انتخابات هیچ چیز نباید. نزدیک به 2400 سال پیش از افلاطون اظهار داشت: در را” جمهوری” که خالص دموکراسی پیشرو به ظلم و ستم. بنیانگذاران ما می دانستم که این حکمت است و به همین دلیل آنها به سمت چپ ما یک جمهوری به نگه داشتن.

آدم براندون رئیس جمهور FreedomWorks که طرفداران برای کوچکتر کردن دولت و کاهش مالیات, بازار آزاد, آزادی های فردی و حکومت قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>