Alexandre Cusson می گوید: سرمایه گذاری بین المللی در سیستم حمل و نقل به عنوان برتر

کبک لیبرال رهبری حزب نامزد می گوید: یک بین منطقه ای حمل و نقل عمومی و شبکه “ارائه می دهد که مکرر و خدمات که در دسترس است برای مردم یک سرویس است که می تواند سودآور باشد.”

کبک لیبرال رهبری حزب نامزد Alexandre Cusson استدلال کبک می رود عمیق تر به بدهی هر روز آن را کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. ژاک Boissinot / کانادا مطبوعات

کبک — اگر او رهبر حزب لیبرال کبک و برتر در 2022, Alexandre Cusson می گوید او می خواهد به معرفی یک بین منطقه ای حمل و نقل عمومی و شبکه است که هزینه “قطعا میلیاردها.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی در استان مرکزی حزب روز دوشنبه در کبک Cusson اشاره کرده چنین پروژه ای خواهد بود که میراث او می خواهم به ترک کبک. او تلاش می کرد اما به ارائه اطلاعات و یا برآورد هزینه برای طرح خود را. او همچنین سوال در مورد این واقعیت است که او وارد در کنفرانس مطبوعاتی در یک SUV لوکس.

در اصرار خبرنگاران Cusson در نهایت ارائه یک ارزیابی از خود کبک گسترده حمل و نقل عمومی و شبکه ایده. “قطعا میلیاردها (دلار),” او پیشنهاد کرد و سپس با اشاره به احتمال مشارکت عمومی-خصوصی.

“مربوطه و کارآمد شبکه ارائه می دهد که مکرر و خدمات که در دسترس است برای مردم یک سرویس است که می تواند سودآور” Cusson گفت.

او استدلال کبک می رود عمیق تر به بدهی هر روز آن را کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. و میلیاردها دلار در حال حاضر سرمایه گذاری سال بعد از سال در کبک زیرساخت های برنامه های او اشاره کرد.

پرسید که آیا پس از رسیدن در یک SUV لوکس — به طور خاص یک BMW X5 — بهترین راه برای موعظه به عنوان مثال و ترغیب مردم به استفاده از حمل و نقل عمومی Cusson گفت: خودرو متعلق به یک عضو از تیم خود و بنابراین او در واقع استفاده مشترک از ماشین. انتخاباتی خود را خودرو تویوتا هیبریدی SUV او اشاره کرد.

Cusson بود که در حزب لیبرال ستاد به طور رسمی فایل نامزدی خود را برای رهبری است. تا کنون او و معاون سابق نخست وزیر دومینیک Anglade تنها نامزد.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de