آلبرتا موقت بیمارستان آماده است برای دیدار با پتانسیل COVID-19 سنبله


محتوای مقاله

ساخت و ساز از یک مرکز موقت ساخته شده است برای حمایت از COVID-19 بيمار در کلگری کامل است — اما این که آیا آن استفاده خواهد شد ناشناخته است.

این فنر Pandemic واحد پاسخ در پیتر Lougheed مرکز این شهر در شمال شرقی شامل 67 مراقبت از بیمار فضاهای. یکی از نیمی از ساختار خواهد شد اختصاص داده شده پزشکی واحد مثبت COVID-19 موارد در حالی که نیم دیگر را در خدمت به عنوان یک فرمت برای اورژانس بیماران مبتلا به گفته مدیر اجرایی کارن Foundy در روز شنبه.

اما آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی است که در حال حاضر ملاقات بیمار نیازمند در امکانات موجود به معنی به عنوان طولانی به عنوان آن را همچنان به انجام این کار, سایت بسته باقی خواهد ماند.

A look outside the temporary healthcare facility built in 21 days at the Peter Lougheed Centre to treat COVID-19 patients. Its known as the Sprung Pandemic Response Unit and has 67 beds and nursing station. The facility is currently not is use but is ready to handle an influx of COVID-19 patients if needed. Saturday, May 2, 2020. Brendan Miller/Postmedia
یک نگاه خارج از موقت مرکز مراقبت های بهداشتی ساخته شده در 21 روز در پیتر Lougheed مرکز برای درمان COVID-19 بيمار. برندان میلر/Postmedia

“در حال حاضر ما نیاز ندارد” گفت: Foundy. “اما در چند هفته آینده و یا ماه ما نمی دانیم. هیچ واکسیناسیون هنوز تا ما مطمئن هستیم که این بیماری همه گیر خواهد شد.”

آلبرتا میزان بستری شدن در بیمارستان و بیماران بستری در واحد مراقبت های ویژه (ICU) است روند زیر بینی. همانطور که از شنبه وجود دارد 3,136 فعال COVID-19 موارد در آلبرتا 88 که در بیمارستان و 19 در ICU.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de