نهایی خانه و بازسازی یک فینالیست در سال 2020 CHBA جایزه ملی برای مسکن تعالی برای کنت محل اراضی موات در این رده از خانه جدید و جوایز جدا از خانه های سفارشی تحت 2500 متر مربع. عرضه / Postmedia

در حالی که ما بهره خواهم به فکر می کنم ما در بهترین مکان آن معلوم است که کارشناسان مسکن در سراسر کشور به توافق برسند که آن را شامل برخی از کشور بالا جوامع است.

کانادا سازندگان خانه ” انجمن به تازگی منتشر شده آن در لیست نهایی برای سال 2020 جایزه ملی برای مسکن تعالی — بیش از 700 ارسالی از بریتیش کلمبیا به نیوبرانزویک رای دادند تقریبا 200 قضات باریک این زمینه به پنج فینالیست در هر یک از 42 دسته بندی جایزه. جوایز جشن بهترین ها در کانادا خانه های جدید خانه بازسازی جامعه توسعه و بازاریابی است.

از پنج فینالیست برای توسعه جامعه جایزه چهار از کلگری و ادمونتون مناطق. در کلگری منطقه بروکفیلد مسکونی را Artesia مک دونالد در جوامع تعیین میزان مد آب در Bearspaw و غرب پردیس اعتماد توسعه دانشگاه های منطقه هستند فینالیست به عنوان بروکفیلد مسکونی دریاچه Summerside در ادمونتون. پنجم فینالیست در این دسته نیز در غرب با Macdonald Lakeshore خواص’ Lakestone جامعه در اکنگن.

از 191 فینالیست در جوایز سالانه آلبرتا دارای یک حضور قوی با بیش از یک چهارم از نامزد.

پیشرو این گروه از کلگری منطقه نهایی خانه و بازسازی با شش فینالیست گره و بروکفیلد مسکونی با سه. دریافت دو فینالیست گره هر شد آلیاژ خانه BayLoch خانه Deanmark تحولات امپراتوری خانه های سفارشی و SNG-گروه توسعه. و دریافت یک فینالیست موقعیت Allenbrook خانه و اشتون زندگی لوکس, خانه, توسط رویا, Lupi خانه های لوکس Macdonald جوامع McKinley کارشناسی ارشد خانه های سفارشی برجسته خانه های تولد, بازسازی, Treehouse تحولات و غرب توسعه پردیس اعتماد.

از ادمونتون منطقه نقطه عطف سازنده گروه را به دست آورد بیشترین فینالیست مواضع شماره هفت. بروکفیلد مسکونی پنج و ویکی را خانه دارای چهار. لهجه Infills و شمال پوینت خانه های هر دو.

از کمان جزیره در حدود 60 کیلومتری غرب Medicine Hat, جاسپر خانه های خوب است که به عنوان نامزد فینالیست در یک دسته

در این سال جدید دسته از ورود به سطح خانه استطاعت جایزه اضافه شده به این دسته ها به نمایندگی از طیف کامل از کانادا خانه های صنعت از جمله جدید ایجاد و بازسازی خانواده تنها به بالا افزایش, جامعه, توسعه و بازاریابی است.

“سازندگان همیشه نوآوری به ارائه کانادایی با گزینه های مسکن که شامل گرفتن به طور فزاینده ای خلاق برای بهبود قیمت مسکن برای کسانی که در حال تلاش برای رسیدن به بازار است. ما احساس آن زمان به اختصاص یک دسته بندی برای آن تلاش ها است که می تواند طیف وسیعی از کاهش رد پای از خانه به تغییر پس از اتمام به ترکیب ثانویه مجموعه به صورت بین نسلی خانواده و یا درآمد اجاره به مقرون به صرفه بهره وری انرژی ویژگی های است که آیا اضافه کردن به مقدار هزینه به قیمت خرید اما کاهش هزینه های عملیاتی — همه در حالی که هنوز تولید خانه های که مردم افتخار و می خواهید به زندگی می کنند می گوید:” CHBA مدیر عامل Kevin Lee در انتشار اخبار.

همراه با 42 فردی دسته جوایز اصلی سه جایزه نیز ارائه خواهد شد در مراسم جوایز مارس 3 در بنف در طول CHBA را Homebuilding هفته در کانادا. طراحی جایزه تعالی نوسازی تعالی و بازاریابی جایزه تعالی هر یک ارائه شده به سازنده خانه و یا renovator گرفته شده که بالاترین سطح از موفقیت در مربوطه خانه جدید نوسازی و بازاریابی دسته بندی.

دیدن chba.ca برای تکمیل لیست نهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im