بهره راحت معاشرت بازدید از میله و درمان قبل از COVID-19 واکسن

محتوای مقاله در ادامه

“به طور کلی تا زمانی که یک واکسن برای COVID-19 بسیاری از بهره هنوز هم می شود بسیار با احتیاط از فعالیت های خاص با راحتی تحت تاثیر اندازه آشنایی و فرصت اجتماعی فاصله گرفتن از فعالیت های خود را.”

در کلگری پلیس را صادر 27 COVID-19 مربوط بلیط به تاریخ بیشتر برای عدم پیروی اجتماعی, فاصله, قوانین, نقض قوانین در اطراف تجمع جرم و عدم خود-جدا اگر تایید یا  اند COVID-19.

هشت-در-ده بهره گزارش داد که اگر و زمانی که یک COVID-19 واکسن توسعه آنها حداقل تا حدودی به احتمال زیاد تلقيح شده. اما پژوهش های قبلی با واکسن آنفولانزا نرخ (مقایسه اولیه به نیت واقعی رفتار) نشان داد فقط 36 تا 40 درصد از بهره در واقع ممکن است برای واکسیناسیون با توجه به ThinkHQ.

“است که می تواند در برخواهد داشت ادامه داد: بهداشت عمومی چالش است که به نوبه خود می تواند تهدیدی برای اقتصاد” گفت: ThinkHQ جمهور مارک هنری.

“به دور و سخت ترین چالش برای بسیاری از ما از دست دادن تعامل اجتماعی با دوستان و عزیزان و کلی حس اضطراب در مورد جایی که این عنوان از لحاظ اقتصادی و… بهره تنظیم هستند اما بسیاری از آنها به دنبال به جلو به داشتن محدودیت سهولت کمی و امیدواریم که آنها اقتصاد را نیز بهبود به عنوان یک نتیجه است.”

[email protected]
توییتر: @SammyHudes

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de