یک آتش نشان خاموش در کنار نقاط جنوب شهر از سطح بالایی در 25 مه 2019. کریس شوارتس/دولت آلبرتا

آغاز آتش سوزی های نجومی در آلبرتا به مقامات یادآوری این که بیش از 70 درصد انسان هستند-ایجاد می شود و به طور کامل قابل پیشگیری است.

آتش آخرین فصل این استان دیدم 989 آتش سوزی سوختگی بیش از 883,411 هکتار در آلبرتا مارک یکی از بزرگترین آتش سوزی فصل در تاریخ است. پنج سال از میانگین استان بالاتر از حد از 245.000 هکتار معنی سال گذشته بیش از سه برابر شده است که به طور متوسط.

“اکثر آتش سوزی ها قابل پیشگیری” گفت: Devin Dreeschen وزیر کشاورزی و جنگلداری, در بیانیه ای.

“بیش از 70 درصد از آلبرتا آتش سوزی سال گذشته ناشی از انسان و McMillan آتش سوزی در نزدیکی برده دریاچه آغاز شده توسط آتش سوزی. ما ادامه خواهد داد برای ترویج پیشگیری از ارائه بودجه کافی و بهبود مدیریت جنگل.”

خارج از کنترل اتش و یا جرقه از یک-بزرگراه وسیله نقلیه دو راه انسان ناشی از آتش سوزی آغاز شده است.

مرده, علف خشک, شاخه, برگها و شاخه سپس سوخت حرکت سریع grassfires که می تواند تا حد زیادی گسترش و آسیب های زیست محیطی.

آتش سوزی های نجومی در آلبرتا آغاز می شود یک ماه زودتر از سایر حوزه های قضایی در تاریخ 1 مارس اجرا می شود و تا پایان ماه اکتبر.

با توجه به تحقیقات این آتش سوزی شروع زودتر و به مدت طولانی به همین دلیل است که آتش نشانان در این استان آموزش دیده شده و هر چه زودتر گفت: این بیانیه است.

مرتبط

مردم می توانند در صورت جریمه های بزرگ و اتهامات عنوان شده برای ناامن آتش مربوط به رفتار. آتش سوزی یک جرم جنایی.

آتش مجوز مورد نیاز برای هر سوزاندن جز آتش در آتش سوزی های نجومی در حفاظت از جنگل منطقه از استان را پوشش می دهد که بسیاری از غربی و شمال غربی آلبرتا. این را شامل نمی شود کلگری یا ادمونتون.

مجوز رایگان هستند و می توانید درخواست شود از هر کشاورزی و جنگلداری ،

— با فایل های از ادمونتون, مجله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de