آلبرتا دانشگاه آمادگی دانشجویان پزشکی برای مرگ کمک

مدارس پزشکی در آلبرتا معرفی برنامه نویسی به منظور کمک به پزشکان آینده انجام این استان کمک های پزشکی در مرگ برنامه. فایل / Postmedia

در میان کمبود پزشکان در آلبرتا مایل به انجام این استان کمک های پزشکی در مرگ برنامه Alberta های علوم پزشکی تدریس برنامه درسی به معنای آماده سازی آینده پزشکان برای کمک به grievously بيمار مرگ با عزت.

این برنامه همچنین شناخته شده به عنوان خدمتکار معرفی شد و در ماه ژوئن سال 2016 زمانی که دولت فدرال تصویب قانون اجازه می دهد واجد شرایط کانادا بزرگسالان به درخواست کمک های پزشکی در پایان دادن به زندگی خود را.

از طریق پایان 2019 در مجموع 952 بهره رفته اند از طریق فرایند با تعداد بيماران تحت مرگ از طریق نظارت های پزشکی رو به افزایش است هر سال است.

به گفته دکتر جیم Silvius های آلبرتا خدمات سلامت منجر شود با دسترسی به پزشکی کمک مرگ محدود است در برخی از نقاط استان به ویژه در مرکز آلبرتا. در حالی که وجود دارد برخی از وجدان معترضان به روش دکتر می گوید تمایل اغلب می آید از عدم قرار گرفتن در معرض.

“شما پایان یک زندگی است نه آنچه که ما آموزش دیده بودند به انجام” Silvius گفت: Postmedia ماه گذشته. “مردم بزرگ و راحت هستند و یا آشنا.”

در دانشگاه کلگری رسمی تغییرات در برنامه درسی معرفی شدند در اطراف این زمان قوانین فدرال معرفی شد, گفت:, بورلی, Adams, ارشد, کاردانی دین در جورجیا دانشکده پزشکی. اما به درستی توجه به بیماران مبتلا به نزدیک شدن به پایان زندگی خود یک مسئله پزشکی مدارس کاوش شده است برای چندین دهه Adams گفت.

این چیزی است که ما شده ایم با خرید و فروش برای سال, و ما در حال حاضر قرار داده و در قوانین مناسب است که اجازه می دهد تا مردم را به مرگ با عزت و بدون درد و رنج” او گفت:. “این نوع فرمت از آنچه که ما انجام داده ایم اما این اجازه می دهد تا بیمار به واقع درخواست مناسب مراقبت از خود را در حال مرگ روز با چگونه آنها می خواهم برای دیدن پایان خود را از زندگی.”

دانشگاه آلبرتا همچنین معرفی برنامه درسی در راستای قوانین فدرال. هر دو مدارس خود را می گویند برنامه نویسی شروع می شود و با درس و بحث در مورد اخلاق و دفاع از بیماران خاص بیشتر در معرض خدمتکار آینده از طریق اقامت سرمایه گذاری و سخنرانان مهمان.

“چگونه می توانم شما صحبت برای کسی ؟ چگونه انجام شما باید یک کار دشوار گفتگو با یک بیمار است ؟ کسانی که همه چیز مهم نقطه شروع” گفت: تریسی Hillier, دانشیار دانشکده U از یک دانشکده پزشکی و دندانپزشکی.

ما می خواهیم (دانش آموزان) به درک تاثیر بیماری مزمن در بیمار و خانواده خود را به طوری که آنها می توانید خیلی بیشتر همدلی و درک زمانی که بیماران در آمده و آنها مایل به بحث در مورد چیزی مثل کمک های پزشکی در مرگ است.

Hillier اضافه شده است که دستورالعمل های قانونی و انتظارات در اطراف خدمتکار گذاشته شده توسط Alberta کالج پزشکان و جراحان. در آلبرتا و پزشکان مجاز به کاهش برای ارزیابی بیماران و یا انجام پزشکی مرگ کمک به دلایل عقیدتی یا دین اما باید مراجعه بیماران به یک جایگزین خیابان دسترسی به مراقبت.

برای دانشکده های پزشکی تمرکز بسیار بیشتری بر آماده بودن به سختی گفتگو با بیماران از مصرف یک شیرجه عمیق به عمل پزشکی پایان دادن به زندگی کسی.

“تمرکز ما در مقطع کارشناسی آموزش پزشکی است نه یک دستور از مواد مخدر” Hillier گفت.

اما هر دو U و U C می گویند که آنها بر این باورند فارغ التحصیلان خود را به طور کلی احساس می کنید آماده برای آینده بیمارانی که درخواست و مشاوره در دسترس است به پزشکان که مبارزه با مفاهیم آنها برای پیدا کردن چالش برانگیز است.

مدارس نیز نقش مهمی را در آوردن تمرین پزشکان به سرعت با تازگی معرفی روش های مانند ،

“زمانی که این قانون برای اولین بار بیرون آمد و مردم برای اولین بار شروع به صحبت کردن در مورد آن ما شاهد یک مورد علاقه در برنامه آموزش مداوم که در آن تمرین پزشکان تا به حال فرصتی برای درک مفهوم و ما چه اخلاقی و حرفه ای در زمینه خدمتکار گفت:” آدامز اضافه کرد که اگر تقاضا کاهش یافته است البته هنوز هم ارائه شده است.

با وجود معرفی جدید برنامه درسی دانش آموزان هنوز درخواست برای اطلاعات بیشتر Hillier گفت و اشاره کرد که در آینده پزشکان تشخیص پزشکی کمک مرگ به عنوان یک موضوع است که تنها برجسته تر در سال های آینده.

حدود 16 درصد از کسانی استفاده شود که از نظر پزشکی مرگ کمک در آلبرتا از طریق پایان 2019 محروم بودند این روش با توجه به ملاقات با معیارهای واجد شرایط بودن اغلب به خاطر آنها از دست داده بود ظرفیت برای دادن رضایت آگاهانه یا به خاطر خود مرگ بود و نه قابل پیش بینی.

بهره که تحت خدمتکار اغلب به سرطان مولتیپل اسکلروزیس یا ALS.

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de