محتوای مقاله در ادامه

“برای کسانی که برای دریافت یارانه کامل این می تواند به معنای 200 دلار بیشتر در هر ماه و پس انداز $2,400 یک سال,” او گفت:.

یکی دیگر از $9.7 میلیون از اتاوا را به سمت ساخت و مراقبت از کودکان بیشتر در دسترس با توجه به Schulz.

او گفت: این استان خواهد ارائه مراقبت از کودک اپراتورهای دسترسی به مربیگری حرفه ای توسعه و بودجه برای کارکنان اضافی برای حمایت از کودکانی که پیچیده نیاز دارد.

بودجه نیز کمک به ارائه برنامه نویسی به آدرس فرهنگی و زبانی نیاز دارد مانند بومی و زبان های برنامه ایجاد کنید تا 385 فضاهای این سال در جوامع با بالا نیاز دارید.

احمد Hussen, وزیر, خانواده, کودکان و توسعه اجتماعی Postmedia فایل

یک دلار بیشتر از 4.7 میلیون خواهد بود کارگردانی برای حمایت از مربیان از طریق برنامه نویسی و آموزش.

“خط پایین این است که اگر بیشتر خانواده ها می توانیم مراقبت از کودک بیشتر بهره می تواند بازگشت به کار و کمک به بازسازی اقتصاد ما” شولتز گفت.

Hussen گفت: بودجه کمک خواهد کرد که جبران هزینه های مرتبط با COVID-19 تعطیلی و بازگشایی مراکز مراقبت کودک در سراسر آلبرتا.

“به خصوص در این زمان خانواده های نیاز به دسترسی به امن و مقرون به صرفه و در دسترس مراقبت از کودک,” او گفت:.

“این است که بیش از یک راحتی است. آن است که کاملا به سادگی یک ضرورت است.”

در این استان اعلام کرد که مراقبت از کودک و مراکز مورد تایید خانواده بعد صفحه اصلی سازمان را دریافت تا $17.8 میلیون دلار در حمایت از بازگشایی با خیال راحت در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

بیشتر در مورد این موضوع

استانی بودجه نسبت به $25-یک-روز آزمایشی برای مراکز مراقبت کودک, تاسیس سابق حزب دموکراتیک ملی دولت به پایان خواهد آمد و در ژوئیه 31.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net