یک کودک با پوشیدن یک ماسک صورت نمایشنامه در نزدیکی یک اسلاید در یک مجموعه مسکونی-تجاری در پکن مرکزی کسب و کار منطقه on Feb. از 18 سال 2020 است. رویترز/Tingshu وانگ

بیش از 150 نفر از معلمان سراسر آلبرتا را امضا کرده اند به برنامه نویسی به منظور آموزش دانش آموزان در مورد سلامت و اهمیت واکسن از جمله مطالب جدید در مورد کشنده coronavirus.

ونکوور ایان Roe مدیر ملی کودکان و نوجوانان افزایش ایمنی امیدوار است این برنامه digital درس می تواند به بچه ها در مورد بیماری های دستگاه تنفسی و همچنین به عنوان چگونه به حرکت اغلب گمراه کننده گزارش مربوط به کروناویروس در رسانه های اجتماعی.

“ما سعی می کنیم برای پاسخ دادن به چیزهای جدید است که اتفاق می افتد. در سال گذشته ما یک برنامه سرخک وجود دارد که شیوع در بریتیش کلمبیا و به تازگی انجام داده ایم چیزی در coronavirus” Roe گفت. “ما می خواهیم برای تلقیح کودکان در مقابل اطلاعات غلط.”

در مجموع بیش از 2,250 فوت کرده اند از coronavirus میان در مورد 77,000 مورد تأیید اکثریت قریب به اتفاق رخ داده در سرزمین اصلی چین است. شده اند وجود دارد و نه موارد تایید شده در کانادا در بریتیش کلمبیا یا انتاریو است.

هر چند مقامات بهداشتی را حفظ کرده اند که خطر باقی می ماند بسیار کم در کانادا رو به رسمیت می شناسد که وجود دارد نگرانی عمومی است و می خواهد به کاهش برخی از وحشت.

“یکی از دلایل ما این درس جدید در coronavirus است که در بسیاری از مسائل منفی وجود دارد,” او گفت:. “اما این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام این کار به آرام کردن مردم کمی با آموزش کودکان و نوجوانان چرا که پس از آن بچه ها می توانید به خانه بروید و صحبت کردن با پدر و مادر خود را در مورد برخی از حقایق و اطلاعات غلط است که در خارج وجود دارد.”

کوچک بود و در کلگری در روز جمعه برای Palliser منطقه معلمان کنوانسیون تبادل کودکان و نوجوانان افزایش ایمنی برنامه به شرکت کنندگان. مربیان شده اند پذیرای برنامه های او می گوید: به خصوص یک ابتکار است که در آن دانش آموزانی که با موفقیت نشان دادن دانش خود را در آنلاین آزمونها می توانید “برنده شدن” واکسن برای کودکان در کشورهای در حال توسعه. این واکسن کزاز کزاز فلج اطفال و سرخک و خریداری شده از طریق یونیسف کانادا, Roe می گوید.

“چلیپا برنامه شهروندی جهانی” او گفت:. “که واقعا محرک نخست برای تعامل برای ما. ما فکر می کنم این درس کاملا خوب است, اما آن بچه ها که مایل به کمک به دیگر بچه ها که سوخت از برنامه است.

“بچه ها واقعا مشتاق به ایجاد یک تفاوت در جهان است.”

تا کنون این سال, این برنامه منجر به خرید بیش از 30000 واکسن.

برنامه بودجه توسط ترکیبی از خصوصی و نهادهای عمومی از جمله دولت های کانادا و بریتیش کلمبیا و اقیانوسیه صلیب آبی.

jherring@postmedia.com

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de