آلبرتا تولید کنندگان و خرده فروشان و مبارزه با خرید اینترنتی از محاصره در CN خطوط راه آهن

بالابر ماشین حرکت ظروف حمل و نقل در CN کلگری لجستیک پارک نزدیک Conrich در جمعه ، 14, 2020. جیم ولز/Postmedia

صنایع که کشتی محصولات خود را در سراسر کانادا توسط راه آهن می گویند بومی تظاهرات بیش از یک گاز خط لوله است که باید متوقف شود بسیاری از کشور Canadian National Railway Co. شبکه به احتمال زیاد گسترده تاثیر در آلبرتا.

تولید کنندگان و شرکت های حمل و نقل همه می گویند وقفه است که در حال حاضر باعث ایجاد مشکلات در استان است.

“وقفه یک نگرانی قابل توجهی را به مشتریان خود که بستگی به تولید کانادا گفت:” دیوید McHattie های سازمانی مدیر روابط از Tenaris تولید کننده لوله های فولادی در کلگری و Nisku.

“این یک چالش است که فراتر از فقط یک آلبرتا چالش است. این یک چالش ملی است و ما می خواهم دولت فدرال به گام و بازگرداندن حکومت قانون و کمک به کانادا تولید و عرضه انرژی های زنجیره ای کار به طور موثر.”


Tenaris مشخصاتش فولاد لوله تولید کننده در کلگری شده توسط نهفته راه آهن اختلال.

جیم ولز/Postmedia

ضد خط لوله تظاهرکنندگان زمین حمل و نقل ترافیک در سراسر بسیاری از کانادا به توقف با CN راه آهن اعلام “مترقی و منظم خاموش کردن آن از شرق کانادا شبکه” پنج شنبه و تعلیق تمام قاره قطار.

معترضان در حال تشکیل محاصره در همبستگی با مرطوب’suwet’en اول کشور است. ارثی ستاد از اول ملت مخالفت $6.6 میلیارد ساحلی GasLink پروژه خط لوله اجرا می شود که از طریق نقاط مرطوب سنتی’suwet’en خاک در شمال غربی بریتیش کلمبیا. منتخب شوراهای حمایت از خط لوله.

محاصره منجر به جمع شدن از قطار حمل و نقل و عروق با ده ها تن از کشتی های بیکار نشسته, انتظار بارگیری شده در بندر ونکوور. بسیاری از کسب و کار در حال تبدیل شدن به شرکت های حمل و نقل به پر کردن برخی از شکاف سمت چپ توسط CN راه آهن تعطیلی اما گزینه ای همراه با لجستیکی و چالش های مالی.

“امروز ما باید موجودی و ما توانایی همه چیز کشتی توسط کامیون اما این خواهد بود که در بالاتر تدارکات هزینه” گفت: McHattie, و اضافه کرد که حمل و نقل توسط کامیون را هزینه کسب و کار در حدود 10 درصد بیشتر از راه آهن.

“این پایدار در دراز مدت است.”

با توجه به کارل Littler ارشد معاون رئيس جمهور در امور عمومی از شورای خرده فروشی کانادا توقف به احتمال زیاد خواهد شد به شدت احساس ترین زمان حساس اقلام مانند مواد غذایی تازه اما سایر محصولات نیز می تواند نهفته باشد.

“این مهم است به فکر می کنم در مورد چیزهایی مانند آتش آلارم محصولات بهداشتی و فرمول نوزاد. بسیاری از چیزهای که حرکت در راه آهن” Littler گفت. “در نهایت وجود خواهد داشت کمبود و تکمیل انبار. هیچ اصلی جایگزین شبکه حمل و نقل.”


اعضای Mohawk Tyendinaga خاک راه اندازی یک محاصره در طول CN آهنگ در Tyendinaga, Ont., در فوریه. 7.

کانادا پرس/لارس Hagberg

تاثیر به احتمال زیاد خواهد شد قابل توجه ترین در جوامع روستایی دور از ایالات متحده, مرز.

“اگر شما تا شمال در فورت مکمورری و یا در جایی که آن را می شود سخت تر” Littler گفت. “بسیاری از کار های انجام شده توسط راه آهن و آخرین بیت انجام می شود و کامیون ها و کافی وجود ندارد کامیون به خدمات همه از این. آن را برای رفتن به یک چالش است.”

توقف است و در نتیجه گسترش تقاضا آلبرتا که صنعت حمل و نقل می گوید آنها دچار مشکل پر کردن.

کریس نش جمهور آلبرتا حمل و نقل موتور ارتباط می گوید: کمتر وجود دارد تقاضا برای مسافت های کوتاه تحویل به شرکت ها سعی کنید به را تشکیل می دهند برای راه آهن قطع.

“با CN راه آهن محاصره و آن را محتمل مسافت های طولانی حمل و شاهد افزایش در جهت حفظ محصول در حال حرکت” نش گفت. “به نوبه خود کوتاه-مسافت حامل ممکن است شاهد کاهش قیمت در شرکت های ارائه drayage.”

مرتبط

غیر از نفت و گاز کسب و کار نا امید شده اند در یک خط لوله کردند.

“در یک معنا شما احساس می کنید مانند شما شده است نوع sideswiped آن” Littler گفت.

در میان فشار برای پایان دادن به محاصره و نخست وزیر جاستین ترودو گفت: جمعه این اختلال باید از طریق گفت و گو حل و فصل شود و نه با سفارش در پلیس آن را روشن دولت فدرال تا به حال هیچ برنامه ای برای ساختن RCMP از بین بردن محاصره است.

تظاهرات همچنان در کلمبیا و انتاریو جمعه با فعالان برنامه ریزی برای تعطیل کردن ادارات دولتی در ویکتوریا. بومی رهبران B. C. s, غرب باید دعوت فدرال و استانی سیاستمداران به جلسات برای پیدا کردن راه حل و گفتند که اطمینان از محاصره یک CN آهنگ جدید در نزدیکی Hazelton, B. C., خواهد آمد را در طول مذاکرات.

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im