آلبرتا به نظر می رسد به چالش های پیش رو سه هفته پس از اولین COVID-19 مورد

محتوای مقاله

با پنج مارک سه هفته پس از اولین مورد از COVID-19 شناسایی شد در آلبرتا, این استان بالا دکتر است که به دنبال به جلو به “چالش” هفته آمده است.

آلبرتا افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw می گوید: هفته گذشته شده است یک آزمون برای استان نظام سلامت اما این است که بیشتر زمان های دشوار را پیش رو دارد به عنوان تلاش ها همچنان برای به حداقل رساندن آسیب انجام می شود به آلبرتا توسط رمان coronavirus.

“این ویروس به چالش کشیده است همه ما و بسیاری افزایش یافته است که به چالش با امید و انعطاف پذیری” Hinshaw گفت.

“اما من می خواهم بهره به درک وجود خواهد داشت و چالش های آینده در هفته آینده. همه ما دیده می شود چه رخ داده است در شهرستانهای استان مانند ایتالیا و اسپانیا. ما در حال انجام همه چیز ممکن است برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد در آلبرتا با محدود کردن تعداد افرادی که نیاز به مراقبت های بیمارستانی جلوگیری از گسترش این ویروس است.”

ایتالیا و اسپانیا دو کشور بیشتر ویران شده توسط COVID-19 با ترکیب 12,000 مرگ و میر بین دو کشور است. ایتالیا در نظام سلامت مواجه است انتقاد از کمبود تخت های بیمارستانی و صرفه جویی در زندگی هواکش پزشکان را مجبور به جیره مراقبت و ترک برخی از بیماران مبتلا به مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>