آلبرتا پیوند قلب دریافت کنندگان طلا-مدال بیگودی در بنف در جهان پیوند های

(چپ به راست) اسکات Ouellette, 40, از نزدیک Drumheller و میچ Pattyn, 55, از کلگری هر دو پیوند قلب دریافت کنندگان. آنها در رقابت پیچش یا حلقه زنی در 11th جهان پیوند بازی های زمستانی در بنف در فوریه 26. عکس ماری Conboy / Postmedia jpg

اسکات Ouellette چند چیز مشترک با دیوید Ayres این Zamboni راننده که احساس شد زمانی که او ثبت NHL پس از پیروزی پله به عنوان یک پشتیبان گیری اضطراری برای مجروح Carolina Hurricanes goaltenders گذشته شنبه شب برابر تورنتو افرا برگها.

مانند Ayres, Ouellette تفریحی است که هاکی netminder در اوایل 40 سالگی شایع است. اما این دو نیز به اشتراک گذاری پزشکی اتصال مانند Ayres که پیوند کلیه دریافت کننده Ouellette زندگی می کردند با یک اهدا عضو برای بیش از یک دهه پس از او دچار شدید حمله قلبی در سال 2008 در سن 28.

“من ضد برگها فن, بنابراین من ریشه برای او که حتی قبل از من می دانستم که او تا به حال پیوند” Ouellette زندگی می کند که فقط در خارج از Drumheller گفت: با خنده.

“این شگفت انگیز است که نه تنها او هنوز هم یک بازی مناسب و معقول کالیبر هاکی اما همچنین که او در آنجا در اورژانس goaltender وضعیت. که واقعا سرد بود برای دیدن.”

هر چند بیش از یک دهه گذشت از Ouellette دریافت عمل پیوند قلب تجربه خود را به عنوان یک دریافت کننده است در مقابل ذهن این هفته او به عنوان رقابت در 11th جهان پیوند بازی های زمستانی در بنف. این اولین بار است که این رویداد در آن پيوند و زندگی اهدا کنندگان شرکت در انواع ورزش های زمستانی را به کانادا می آیند.

Ouellette برنده بزرگ برای کانادا به عنوان بخشی از این کشور پیچش یا حلقه زنی تیم که جای کسی را گرفتن بریتانیا به امن یک مدال طلا چهارشنبه. همچنین بخشی از برنده پیچش یا حلقه زنی تیم ملی بود میچ Pattyn 55 ساله Calgarian که دریافت یک پیوند قلب در ماه فوریه 2019 پس از تحمل یک حمله قلبی دوم در حالی که بازی هاکی. رقابت قوانین دولتی که شرکت کنندگان باید زندگی می کردند و با کمک مالی خود را برای حداقل یک سال پس از Pattyn خوشحال بودم که فقط به سختی واجد شرایط برای شرکت در این پیوند ها.

هر چند او گفت که او بازی را به نفع خود Pattyn فکر می کند مهم ترین بخش از این بازی این است که ارتباط با مردم از سراسر جهان که همچنین عضو گیرندگان.

“من غرق از همه مراقبت است که ما تا به حال. من یک شخص بسیار خوش شانس,” او گفت:. “این شده است فقط شگفت انگیز است. شما گوش دادن به داستان های مردم و جو اینجا طاقت فرسا است.”

Ouellette تکرار این دیدگاه گفت: ورزش فقط یک راه خود را جشن اجاره نامه های جدید در زندگی است.

“الهام بخش است که تقریبا به اندازه کافی قوی نیست یک کلمه,” او گفت:. “به اطراف بسیاری از مردم که خوشحال هستند آنها از خواب بیدار شده ام در صبح بازی تبدیل شدن به یک نقطه ثانویه. آن را در مورد ملاقات با این همه مردم و همه موفقیت آنها تا به حال در زندگی خود, زندگی یک هدیه است.”

پیوند های قابل توجهی برای بسیاری از زندگی آنها تغییر داده شده است از طریق اهدای اعضای بدن. Lynne هولت که درگیر شده است با پیوند عضو طرح پس از کار به عنوان یک پرستار در یک فشرده-واحد مراقبت در انگلستان در سال 1982 هماهنگ کننده 10-به علاوه ورزشکاران که در سفر از بریتانیا به رقابت بپردازند.

“قرار دادن در حوادث مانند این ویترین مزایای پيوند” هولت گفت. “آنها در حال قدم زدن صحبت کردن و کامل عملکرد حرکتی نه فقط در عرصه های ورزشی اما در حرفه و زندگی. آنها تا به حال یک شانس دوم در زندگی اکثر آنها در آن زندگی می کنند ،

“این رویداد جشن زندگی است.”

هر دو Pattyn و Ouellette می گویند آنها می خواهند به منظور بالا بردن آگاهی از اهدای عضو و تشویق بهره به صحبت کردن با اعضای خانواده خود و اجازه دهید آنها را می دانم آنچه خود خواسته در مورد کمکهای مالی در صورت مرگ خود را.

“مهم ترین چیز این است که بسیاری از مردم باید بدانند این است که آنها یک مقدار شانس بیشتری برای بودن در کفش من نیاز به یک پیوند از آنها تا به حال فراموش شدن یک اهدا کننده” Ouellette گفت.

“ما تمام شده است از طریق یک زمان و در حال حاضر همه ما در حال لذت بردن از زندگی به آن کمال” Pattyn اضافه شده است.

جهان پیوند زمستان بازی ها را در بنف ،

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de