آلبرتا بهداشت می گوید که منابع کافی برای پاسخگویی به COVID-19 تقاضا

آلبرتا سیستم بهداشت و درمان شده است آماده برای شیوع در استان برای ماه

اگر چه تقاضا در استانی سیستم مراقبت های بهداشتی رو به افزایش بوده است در میان نگرانی ها در مورد جدید بیماری همه گیر کوروناویروس Alberta سلامت است که اعتماد به نفس کافی وجود دارد دسترسی به تجهیزات پزشکی برای بیمارستان و درمانگاه پرسنل.

آلبرتا مراقبت از سلامت سیستم آماده شده است برای شیوع در استان برای ماه, سفارش اضافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و دیگر تجهیزات پزشکی در اواخر ماه ژانویه در هنگام شیوع ویروس تا حد زیادی محدود به چین و چند کشور دیگر. دکتر دینا Hinshaw, Alberta افسر ارشد پزشکی گفت: آلبرتا بهداشت در حال حرکت به جلو با برنامه های حمایت از خانواده پزشکان با لوازم که آنها قادر به دریافت از تامین کنندگان.

“با افزایش گسترش جهانی و مربوط به سفر موارد در استان ما, ما می خواهیم به مطمئن شوید که پزشکان خانواده دسترسی به (PPE) در زمانی که آنها دچار مشکل سفارش این منابع از معمول خود را ارائه دهندگان گفت:” Hinshaw.

اولویت داده خواهد شد و به پزشکان خانواده که در حال انجام تست برای COVID-19 در دفاتر خود را.

Hinshaw چهارشنبه اعلام کرد که, آلبرتا است 19 تایید موارد COVID-19 همه مربوط به سفر در برخی از راه. اگر چه خطر است که هنوز هم در نظر گرفته شده پایین در آلبرتا, سازمان بهداشت جهانی با برچسب COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر چهار شنبه.

یکی از مزایای داشتن یک, استانی و سیستم مراقبت های بهداشتی است که این استان است که قادر به به طور موثر پاسخ به نگرانی های جدی در سلامتی در محلی و در سطح استان با توجه به تام مک میلان یک سخنگوی آلبرتا سلامت.

“آلبرتا ذخایر و تجهیزات پزشکی و لوازم جراحی است قبل از قرار در سراسر استان اجازه می دهد برای سریع و موثر استانی پاسخ” مک میلان در بیانیه ای گفت.

در تلاش برای کمک به استان ها و مناطق خود را با پاسخ به این رمان coronavirus معاون نخست وزیر Chrystia Freeland خواسته است آنها را به اجازه دولت فدرال می دانم که در مورد دولت خود را از آمادگی و هر گونه کمبود آنها مواجه است.

McMillan گفت: این استان با Freeland برای دسترسی هر چه پشتیبانی از دولت فدرال ارائه می کنند بنابراین آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی (AHS) را می توانید در ادامه به اطمینان حاصل شود که منابع با افزایش تقاضا.

“در حالی که ما در حال حاضر منابع کافی ضروری است که ما در مدیریت این تجهیزات به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است. این COVID-19 شیوع ادامه خواهد داد به آشکار شدن برای ماه ها در سراسر جهان است. وجود دارد افزایش تقاضای جهانی و بهره انتظار می رود که ما را در اجرای هر اندازه ممکن است به حفظ و به حداکثر رساندن استفاده از موجود ما عرضه” گفت: McMillan.

AHS در بیانیه ای گفت که AHS است تاکید کرد به همه کارکنان است که استفاده از منابع مانند N95 ماسک و دست عفونی هستند و برای کاربردهای بالینی و درمان اهداف تنها.

“ما به دقت نظارت و ارزیابی سطح عرضه به صورت روزانه و در حال اجرای موجودی دسترسی و کنترل اقدامات در تمام سایت ها برای اطمینان از پایدار عرضه در سراسر استان گفت: AHS اضافه کرد که در حال حاضر وجود دارد هیچ کمبود منابع.

[email protected]
توییتر: @BabychStephanie

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im