آلبرتا دولت علاقه مند به بالا بردن پریشان رانندگی جریمه

رانندگان راه خود را در گذشته ضد پریشان رانندگی ثبت نام در خارج از EPS غرب تقسیم ایستگاه پلیس 16505 – 100 Ave. در ادمونتون علتا. فایل عکس. دیوید بلوم / دیوید بلوم/Edmonton Sun/ QMI Ag

پریشان رانندگی جریمه برای آلبرتا رانندگان در حال حاضر پایین ترین در کانادا و خارج از استان دریایی و استان برنامه ریزی برای آن را به ماندن در آن راه.

در آلبرتا رانندگان گرفتار با استفاده از تلفن های همراه خود و یا انجام سایر اقدامات تلقی منحرف می توانید چهره یک $287 خوب و سه امتیاز منفی.

که تا حد زیادی پایین در غرب کانادا پس از ساسکاچوان بیش از دو برابر خود را جریمه موثر Feb. 1 با رانندگان پریشان در حال حاضر خطر $580 خوب است. تنها Nova Scotia, New Brunswick, و, Nunavut — که ندارد هیچ پریشان رانندگی قانون در همه — باید جریمه کمتر از آلبرتا.

آلبرتا, حمل و نقل, اما می گویند که آنها نمی در حال حاضر هیچ برنامه ای برای افزایش جریمه برای پریشان رانندگی.

استان حفظ نمی کند آمار پریشان رانندگی برخورد و یا مرگ و میر. با توجه به کلگری پلیس, افسران صادر 4,384 پریشان رانندگی بلیط در سال 2019 نسبت به 5,944 در سال 2018 — 26 درصد افت سال بیش از سال.

اما افت فروش بلیط لزوما به این معنا نیست که کمتر Calgarians در حال رانندگی پریشان می گوید: دیل Seddon از خدمات پلیس کلگری ترافیک واحد.

“من فکر نمی کنم ما فوق العاده تشویق توسط این واقعیت است که شده است وجود دارد کاهش در سال گذشته آمار حدود 26 درصد” Seddon گفت. “اجرای می تواند در زمینه های مختلف در زمان های مختلف و ما تا پایان با اولویت های مختلف. شما می توانید یک کاهش در اجرای برای پریشان رانندگی, بلیط, اما که لزوما در ترجمه به این که بسیاری از مردم آن انجام نشده است.

“من فکر می کنم هر چند در انصاف به جامعه است که ما در حال گرفتن بهتر و با آن, اما هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.”

مرتبط

استان تعیین مارس به عنوان پریشان رانندگی ماه در آلبرتا معنی برخی از نیروهای پلیس از جمله در Lethbridge, محل تمرکز ویژه بر روی جرم در طول ماه.

افزایش جریمه می تواند کمک به تغییر رفتار می گوید Sgt. کوین تالبوت از neis خدمات ترافیک واحد اما او می گوید: بیشتر بازدارنده موثر است آموزش رانندگان در انسان تاثیر پریشان رانندگی.

“تمرکز باید بر روی این تاثیر تا آنجا که برخورد نگران هستند. ثانویه به آن باید این باشد که از آن می گذرد به شما هزینه پول و demerits,” تالبوت گفت. “من فکر نمی کنم مردم درک کنند که چگونه به سادگی یک نظر اجمالی به گوشی خود را در راه خود را به خانه از محل کار می تواند این باشد که خطرناک است تا شما را به یک برخورد است.”

ساسکاچوان جریمه های جدید شامل افزایش مجازات برای دوم و سوم جرائم در مدت 12 ماه است که هزینه رانندگان $1,400 و $2,100 به ترتیب به علاوه هفت روز خودرو تشنج.

در آلبرتا وجود دارد را افزایش می دهد به جریمه پس از آن برای جرائم.

استان گذشته افزایش پریشان رانندگی جریمه در Jan. 1, 2016.

بین سال 2016 و 2019 پریشان رانندگی اعتقادات در آلبرتا کاهش 14 درصد است. در سال 2019 رانندگان سالخورده 30-34 بودند اغلب محکوم پریشان رانندگی.

“مردم نیاز به درک که پریشان رانندگی موجب شده است تا برخورد بیشتر از اختلال در رانندگی” Seddon گفت. “و این چیزی است که به راحتی قابل پیشگیری فقط با تصمیم گیری به انجام آن نیست.”

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im