آلبرتا, نقشه کشی up ‘چارچوب اخلاقی برای بیمارستان ها به عنوان COVID-19 افزایش بافندگی

استان 2016 سند همچنین اشاره به معضلات اخلاقی مستلزم در تضمین رفاه کارکنان بهداشتی درمانی.

“برخی از افراد از جمله کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است به صورت بسیار سنگین بار در تلاش برای کمک به ما از طریق آنفولانزای; مهم این است که به فکر می کنم در مورد چگونه برای به حداقل رساندن آن بار” آن را می گوید.

در یک ویدیو به بیماران و پزشکان همکار آنلاین پست پنجشنبه Sundre پزشک دکتر Carly کرو گفت: در حالی که او و همکارانش در حال حاضر به صورت همه گیر “آن را خوب برای فداکاری خود را به محدودیت.”

“ما می خواهیم شما را به می دانم که هیچ افتخار به عنوان یک شهید, آن را خوب به مرزهای به افتخار خودتان به افتخار مهارت های خود را.”

در حال حاضر این استان می گوید آن را با اعتماد به نفس آن است که منابع برای پاسخ به یک بیماری همه گیر بیمار هجوم و در حال آماده شدن برای بدترین سناریو.

این AHS نیز در این فرایند استخدام به تازگی بازنشسته پزشکان و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای دیدار با افزایش تقاضا است.

[email protected]

در توییتر: @BillKaufmannjrn

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>