آلبرتا, پزشکان, گروه, استان, به توافق با اختلاف بیش از کاهش simmers

دکتر جوئل Giddey بررسی بیمار Tammy Cyr در شیل کلینیک پزشکی در Drayton Valley, Alberta در 3 مارس سال 2020 است. لری وانگ لری ونگ / POSTMEDIA NETWORK

در مواجهه با به طور فزاینده ای مملو پرداخت اختلاف آلبرتا انجمن پزشکی و استانی دولت در حال تشکیل یک گروه کاری با این امید از حفاری یک توافق جدید آما را اعلام کرد در نامه ای به عضویت در آن روز شنبه.

اختلاف بیش از پزشک جبران خسارت منجر به تحمیل یک جدید پرداخت چارچوب توسط UCP دولت در ماه گذشته.

“ما به عنوان یک گروه کاری قادر خواهد بود برای دیدار و بحث در مورد وضعیت که ما در آن هستیم و امیدوارم پیدا کردن یک راه رو به جلو خواهد شد که رضایت بخش برای هر دو حرفه ای و دولت” گفت: AMA جمهور کریستین Molnar که با تاکید بر اهمیت نگه داشتن مکالمات مدنی.

“ما امیدواریم که آن را به یک خیابان به یک موفقیت محترمانه و منصفانه توافق است.”

در ماه فوریه آلبرتا دولت به طور یک جانبه فسخ آن بودجه قرارداد با AMA و اعمال تغییرات در قوانین و هزینه های است که آن را به نام لازم برای رسیدگی به مراقبت های بهداشتی سرریز هزینه در این استان است. قرارداد مشخص شده, دکتر, پرداخت, مزایا و شرایط کار و شامل ستیز تغییرات برای پزشکان از جمله دیگر اجازه می دهد پزشکان به لایحه هزینه های سربار برای تمام بیمارستان های مبتنی بر خدمات است.

این درگیری به زمین تب یکشنبه زمانی که نزدیک به 600 پزشکان امضا نامه ای هشدار دهنده است که پزشکان را ترک استان اگر دولت باعث کاهش بدون مشاوره.

روز شنبه اعلام کرد که در مورد چهره برای AMA و Molnar که در زمان اعلام نرخ جدید پرداخت چارچوب آن را به نام یک “حمله به پزشکان” توسط استان.

این گروه شامل چهار نمایندگان هر حزب. آمدن به میز استان در حال سابق آلبرتا محافظه کار کابینه وزیر لایل Oberg, دانشگاه کلگری استاد کبیر Jivraj مشاور وزیر بهداشت ایوان برنارد و مشاور سلامت Feisal Keshavjee. AMA تیم شامل دو رئیس جمهور سابق داریل LaBuick و مایکل Giuffre و همچنین AMA, مدیر اجرایی, Mike Gormley و هال Danchilla — یک استراتژیست سیاسی که به تازگی مشغول به کار در لیگ برتر جیسون کنی انتخاباتی.

چند نفر از اعضای کار گروه کاهش یافته است به نظر رسیده که شنبه شب.

این گروه تمرکز خود را بر دولت بودجه مورد نیاز و راه حل های Molnar گفت: با بسیاری از اعضای آن داشتن یک پس زمینه در منابع مالی از سیستم مراقبت های بهداشتی. هدف نهایی این است که مذاکره و توافق بین پزشکان و استان است.

در بیانیه وزارت بهداشت سخنگوی تارا Jago گفت: این گروه کاری است که فقط یک جنبه از جریان مکالمات بین استان و پزشکان است.

“عنوان شده است روشن از آغاز دولت آلبرتا باز است به بررسی هر پیشنهادی که آلبرتا انجمن پزشکی ممکن است مایل به قرار دادن به جلو موضوع تنها به نگه داشتن خط در پزشک صرف در $5.4 میلیارد دلار” Jago گفت.

“بحث در انواع مسائل مهم به دولت و آما شده اند اتفاق می افتد در بسیاری از اشکال مختلف رسمی و غیر رسمی. یک گروه کاری تاسیس شده است برای کمک به AMA در ارائه هر گونه پیشنهاد که آنها ممکن است مایل به جلو آورد.”

هیچ چارچوب زمانی برای این کار گروه با توجه به Molnar که تنها گفت که او انتظار دارد که آن را در حالی که به کار را از طریق اختلاف و حل و فصل چیزی است که هر دو طرف را قبول کند.

“این یک فرصت برای رسیدگی به این بن بست است که ما در حال حاضر در و امیدوارم از آن خواهد شد نتایج عملکرد” Molnar گفت.

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im