آلبرتا, زن و شوهر, miss شکلات اما “زندگی خوب است” در قرنطینه کشتی کروز

لولیتا و هانس Wiesner نشان داده شده در الماس شاهزاده کشتی کروز در این اخیر جزوه عکس. یک زن و شوهر از گوزن قرمز آلتا., می گوید آنها “احساس بسیار شاد و آرام” قرنطینه روی الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در شهرستان بندر یوکوهاما فقط در خارج از توکیو است. لولیتا و هانس Wiesner برنامه ریزی شده بود به پیاده روی Feb. 4 پس از 29 روز کروز و بازدید از چند کشور در اروپا که قرنطینه اعلام شد. هو / کانادا مطبوعات

یک زن و شوهر از central Alberta می گویند آنها “احساس بسیار شاد و آرام” قرنطینه روی الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در شهرستان بندر یوکوهاما فقط در خارج از توکیو است.

لولیتا و هانس Wiesner از گوزن قرمز شد و برنامه ریزی برای پیاده روی Feb. 4 پس از 29 روز کروز. آنها برنامه ریزی برای بازدید چند کشور در اروپا که قرنطینه اعلام شد.

“اگر شما به قرنطینه شود که بر روی یک کشتی کروز لوکس است که احتمالا بهترین مکان به” لولیتا Wiesner گفت: در یک مصاحبه اسکایپ شنبه.

“اتاق کوچک است اما آن را بیش از حد بد است. این در واقع کاملا راحت,” او گفت:.

“ما غذای خوب است. ما تا به حال یک بطری شراب تحویل زودتر. واقعا زندگی خوب است.”

در مجموع 135 نفر از جمله هشت کانادایی روی کارناوال Corp. کشتی باید قرارداد یک شکل جدیدی از کروناویروس که به کشته شدن صدها و هزاران بیمار در چین است.

کشتی 3,700 مسافر و خدمه در حال انتظار باقی می ماند تحت قرنطینه حداقل تا فوریه. 19.

دولت کانادا است که نظارت رفاه 285 کانادایی قرنطینه در الماس شاهزاده و دیگری کشتی کروز لنگر خاموش هنگ کنگ.

این Wiesners گفت: بسیار وجود دارد نقطه نگرانی در مورد چیزهایی که خارج از کنترل خود و آنها در حال ساخت بهترین زمان آنها است.

“ما در حال گسترش ما خوب تشویق” لولیتا Wiesner گفت.

آغاز و تا روز دوشنبه از مسافران خواسته شد به پوشیدن ماسک در هنگام تعامل با کارکنان که کاهش یافته تحویل در اتاق خود را, او گفت:.

آنها همچنین پوشیدن ماسک زمانی که آنها بیرون رفتن برای صرف حدود یک ساعت بر روی عرشه در هر روز است.

“و ما خواسته شده است به نگه داشتن دو متر فضا بین زمانی که ما با کسی صحبت,” او اضافه کرد: بسیاری از افراد تمرکز خود را بر روی پیاده روی یا ورزش در دوران عرشه خود را زمان.

این Wiesners ندارد و یک بالکن یا پنجره اما منصرف نشده آنها را از داشتن یک زمان خوب انجام سودوکو, تماشای فیلم و خواندن کتاب.

“من خجالت می کشم به شما بگویم من خواندن هزل” گفت: Wiesner.

در حالی که آنها در حال استراحت “خوب خوردن” و “افزایش وزن” این زن و شوهر گفت: آنها نیز به دنبال تمام پروتکل ها را در محل توسط مقامات و درجه حرارت خود را حداقل سه بار در روز است.

هانس Wiesner گفت: همیشه وجود دارد احتمال که آنها می توانند آلوده شوند.

“بعید است اما همیشه در پشت ذهن خود را.”

با وجود چشم انداز خوش بینانه جفت اعتراف به یک شکایت.

“ما در حال از دست رفته ما شبانه شکلات” لولیتا Wiesner گفت: از خواب درمان کارکنان سمت چپ بر روی بالش خود را هر شب.

اما آنها یک “ذخیره کردن” از هشت قطعه باقی مانده از خود را قبل از قرنطینه روز, او گفت:.

“ما یکی هر روز دیگر تا پایان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de