آلبرتا تایید دوم presumptive COVID-19 case; ATB بسته دو کلگری شاخه

ATB شعبه در 15 گلی تپه پلازا n. w. شده است موقتی بسته شده پس از یک کارمند تایید شد به عنوان آلبرتا اول فرض مورد COVID-19. برندان میلر/Postmediadia

دوم presumptive مورد coronavirus شناخته شده در آلبرتا افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw گفت: در اواخر بعد از ظهر جمعه.

در 40s خود را از ادمونتون منطقه است که گسترش در سراسر آلبرتا سرمایه منطقه است. او در بازگشت به کانادا on Feb. 28 زیر یک کسب و کار سفر به آمریکا از جمله بازدید از ایلینوی میشیگان و اوهایو.

“این فرد تا به حال یک سفر مربوط به عفونت” گفت: Hinshaw.

در ضمن آلبرتا اول presumptive مورد از این ویروس یک زن در 50s که اعتقاد بر این است که قرارداد COVID-19 در حالی که روی شاهزاده بزرگ کشتی کروز در کالیفرنیا مشخص شد روز جمعه به عنوان یک ATB مالی, کارمند زندگی می کند که در شهر کلگری.

با توجه به این استان در ارشد پزشکی سلامت افسر زن بازگشت به کلگری در فوریه. 21 و شروع به جداسازی خودش را در خانه اش در فوریه. 28. او آزمایش مثبت برای coronavirus در روز پنج شنبه است و انتظار می رود تا بهبودی کامل.

ATB اتحاد داوطلبانه بسته دو شعبه در شمال کلگری در گلی تپه و Creekside که در آن افراد دیگر ممکن است در معرض ویروس.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از سلامت و ایمنی از اعضای تیم ما و مشتریان. هیچ چیز مهم تر است به ATB” گفت: Curtis Stange, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ATB مالی.

“به این منظور ما کار کرده اند از نزدیک با Alberta خدمات بهداشتی و درمانی به اطمینان حاصل شود ما به عنوان فعال و حفاظتی به عنوان امکان پذیر است از جمله بسته شدن دو نفر از ما کلگری مکان. من می خواهم برای تشکر از AHS برای رهبری خود را در این جبهه و من می خواهم برای تشکر از اعضای تیم ما برای تعهد خود را به حمایت از یکدیگر و مشتریان ما است.”

Hinshaw اعلام شده بود رفت و آمد با دیگران اما تا کنون هیچ یک از آنها را به نمایش گذاشته است علائم کروناویروس.

این استان را به مقامات بهداشت رسیده اند به افرادی که در تماس نزدیک با زن از جمله اعضای خانواده او و کارفرما قبل از او وارد خود انزوا.

“به نظر می رسد که او حضور نداشت هر اجتماعی بزرگ یا مجامع عمومی قبل از ورود به انزوا” Hinshaw گفت.

هیچ شواهد نشان می دهد افرادی که به تصویب زن در خیابان در معرض خطر ابتلا به ویروس او اضافه شده است.


شاهزاده بزرگ کشتی کروز عبور از پل گلدن گیت به عنوان آن می رسد از هاوایی در سان فرانسیسکو در فوریه. 11, 2020. کشتی در حال حاضر در حال آزمایش برای coronavirus خاموش سواحل کالیفرنیا. کلگری زن مشکوک به قرارداد این ویروس در حالی که در هیئت مدیره.

اسکات Strazzante/سان فرانسیسکو کرونیکل از طریق AP

کلگری بیمار شد و در میان یک گروه قبلی از مهمانان روی شاهزاده بزرگ کشتی کروز.

از 2,400 مسافران و 1100 خدمه در حال حاضر در کشتی 21 نفر باید آزمایش مثبت برای COVID-19 تا کنون.

Hinshaw گفت: کلگری زن یکی از 44 بهره که در بازگشت به استان Feb. 21 پس از سفر روی کشتی کروز.

مقامات بهداشت در حال تلاش برای شناسایی آنچه پروازهای مربوط به این استان را دو COVID-19 موارد است.

به ادمونتون-منطقه شده است سفر با یک همراه و همدم که به نظر می رسد که مربوط به علائم. Hinshaw گفت که فرد مورد آزمایش قرار خواهد شد برای کوروناویروس.

Hinshaw گفت: خطر ابتلا به کروناویروس پایین باقی مانده در آلبرتا اما مقامات بهداشت پیش بینی آن “ممکن است افزایش در این هفته آمده است.”

مقامات توصیه همه مسافران از بازگشت به کانادا از کشورهای دیگر برای نظارت بر علائم مانند تب یا سرفه برای 14 روز. کسانی که با علائم ممکن است می خواست به تماس 811 به جای بازدید از بخش اورژانس و یا مراقبت های فوری و مراکز.

مرتبط

در همین حال روز جمعه کلگری المپیک بیضی لغو دو بین المللی speedskating رویدادهای این ماه با توجه به شیوع کروناویروس.

در بیانیه ای بیضی شکل که توسط دانشگاه کلگری گفت: این تصمیم به انصراف از حوادث “ساخته شد و از فراوانی از احتیاط و نگرانی برای ایمنی و رفاه ورزشکاران مربیان و دانشگاه ما جامعه است.”

هر دو مسیر طولانی جایزه بزرگ را به محل مارس 14 و 15 و مسیر طولانی آخر از مارس 19 به 22 نامیده شده است ،

در ضمن یک جفت داخلی و مسیر حوادث را ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده برای کانادا ورزشکاران در این ماه.

“به رقابت کانادا ورزشکاران و مربیان خود/حمایت از کارکنان باید عاری از هر گونه بیماری و علائم به مدت حداقل 14 روز و سفر از طریق کشور در UCalgary محدود سفر لیست” بیضی اعلام کرد.

این لیست شامل چین, هنگ کنگ, ژاپن, ایران و ایتالیا و کره جنوبی و سنگاپور.

“دانشگاه کلگری است که با همکاری نزدیک با مقامات مربوطه سلامتی برای اطمینان از ایمنی و سلامت جامعه دانشگاه اعضای هیئت های ورزشی و بازدید کنندگان” آن را اعلام کرد.

[email protected]
توییتر: @SammyHudes

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de