رئیس خزانه داری هیئت مدیره و وزیر مالیه تراویس Toews معرفی لایحه 22 در اتاق رسانه در آلبرتا در نوامبر 18 2019. عکس wfan sports radio ته / Postmedia ORG XMIT: POS1911181443391836 Wfan Sports Radio ته / Postmedia

ایالات حزب محافظه کار دولت است و پیش بینی قابل توجهی شکوفایی در آلبرتا اقتصادی و اقبال در طول باقی مانده از آن دوره با بودجه ای که باقی می ماند متعهد به مازاد طی سه سال با وجود افزایش بدهی و مداوم بازار و عدم قطعیت است.

وزیر دارایی تراویس Toews مطرح دلار 56.8 میلیارد بودجه دولت دوم پس از ماه اکتبر در آلبرتا در روز پنج شنبه. در این سند پیش بینی رشد درآمد که به شدت متکی بر سرمایه گذاری موجب با کاهش مالیات شرکت ها و بخش انرژی توسعه از جمله خط لوله ساخت و ساز.

“ما می دانیم که وجود دارد این است که افزایش ظرفیت و تولید آینده در” Toews به خبرنگاران گفت: قبل از tabling بودجه.

“در حالی که وجود دارد کارهای زیادی برای انجام دادن در شغل وجود دارد در حال دلایلی برای خوشبینی است.”

در حدود 50 میلیارد دلار آلبرتا برآورد درآمد برای 2020-21 سال مالی خواهد شد و اساسا برگزاری مداوم در 2019/20 سطح قبل از رشد حدود 7.8 درصد بیش از هر یک از دو سال آینده در نهایت صعود به 58 میلیارد دلار توسط 2022-23.

کسانی که پیش بینی های رانده شده در بخش پیش بینی 38 درصد افزایش در انرژی به عنوان حق امتیاز هر دو تولید نفت و خط لوله ظرفیت گسترش دهد.

مالیات بر درآمد نیز انتظار می رود با بهبود کلی اقتصاد; UCP دولت تخمین می زند 2.5 درصد رشد تولید ناخالص داخلی پس از افزایش فقط 0.3 درصد در سال 2019. به عنوان استان همچنان به حمایت از یک “معامله منصفانه” از آن فدرال همتایان آن معتقد است که انتقال از اتاوا کمک خواهد کرد که بلند آلبرتا, اقتصاد, بیش از حد.

با وجود اذعان “نوسان” در بخش انرژی Toews گفت: دولت متمرکز است بر آنچه در آن می توانید کنترل کنید. اما او همچنین هشدار داد که خطرات ناشناخته مانند coronavirus تهدید می تواند تاثیر سرمایه گذاری در آلبرتا, اقتصاد.

“ادراک رفتن به 20/20 اما من به عنوان نگاه به آینده … من باور نمی کنم ما بودن بیش از حد خوش بینانه است. در واقع من معتقدم که ما در حال گرفتن یک محتاط اما معتبر رویکرد” وزیر دارایی گفت.

“ما به طور کامل آماده شده برای تنظیم این بودجه و هزینه در بودجه باید با ما برخورد درآمد اضافی مشکلات است.”

به این منظور این استان است بانکی به شدت بر روی گرداند از آن کاهش مالیات شرکت ها.

مرتبط

پس از سقوط از 12 به 10 درصد تحت UCP شرکت ها پرداخت خواهد شد نه درصد در سال جدید روز 2021 و هشت درصد سال بعد در نهایت به نمایندگی از پایین ترین نرخ در کانادا با 30 درصد حاشیه.

استان معتقد است این خار سرمایه گذاری و ایجاد 55,000 شغل تا سال 2022. $75 میلیون سرمایه گذاری بیش از سه سال آینده از طریق یک “سرمایه گذاری و استراتژی رشد” — جزئیات باقی می ماند اعلام می شود — نیز آلبرتا جذاب تر به سرمایه گذاران با توجه به دولت است.

حتی با آن برآورد درآمد را افزایش می دهد, استان پیش بینی 6.8 دلار-میلیارد دلار کسری بودجه در آن سال 2020 بودجه. کمبود رها خواهد شد به $2.7 میلیارد سال بعد قبل از آلبرتا است در سیاه و سفید توسط 2022-23 هنگامی که آن را پیش بینی $700 میلیون مازاد.

هزینه های عملیاتی پایین است حدود 813 میلیون یا 1.7 درصد از بودجه سال گذشته حتی به عنوان بودجه برای بهداشت و درمان و K-12 آموزش ثابت نگه می دارد.

طرح دولت را شامل نمی شود هر گونه گسترده مالیات است. جریان درآمد جدید به جای محدود به معرفی یک vaping مالیاتی و گسترش گردشگری مالیات بر اجاره کوتاه مدت.

بیشتر اسلش به بخش عمومی

به طور کلی هزینه های عملیاتی را کاهش 2.5 درصد در طول سه سال آینده با توجه به آمار و ارقام بودجه.

هنوز آلبرتا مالیات دهندگان حمایت بدهی خود ادامه خواهد داد به افزایش تحت UCP رسیدن به $88 میلیارد دلار در سه سال آینده.

استراتژی دولت این است که هدایت در بخش بزرگی از توصیه های از MacKinnon پنل سپتامبر گذشته که به توصیف یک پف خدمات عمومی نیاز قابل توجهی پیرایش اگر آلبرتا صرف است به سقوط در خط با, انتاریو, بریتیش کلمبیا و کبک.

کسانی که شروع به کاهش در ماه اکتبر گذشته مراسم تحلیف UCP بودجه که در آن دولت متعهد به کاهش خدمات عمومی با 7.7 درصد در چهار سال.

این روند همچنان ادامه دارد این بار به عنوان آلبرتا بخش عمومی بیشتر می کند.

به عنوان جمعی چانه زنی در مذاکرات با بخش عمومی اتحادیه های کارگری شروع به برنامه های دولت برای از بین بردن معادل 1,436 موقعیت با پست-نهادهای ثانویه در سخت ترین ضربه در حدود 400 کاهش کار می رود.

این استان با هدف صرفه جویی در $610 میلیون دلار در بخش هزینه ها تا سال 2021 از طریق کاهش کارکنان — در درجه اول با ترک خالی شغل هایی که پر نشده و ساده روش تحویل.

shudes@postmedia.com
توییتر: @SammyHudes

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im