آلبرتا مبتنی بر سازمان های غیر دولتی را تایید 13 کانادایی بازداشت شده در اتیوپی

پرچم کانادا دیده می شود در این فایل عکس. ایان Kucerak / Postmedia

سیزده کانادایی که با یک آلبرتا مبتنی بر بشردوستانه سازمان در میان 15 نفر بازداشت شده در اتیوپی خیریه خبر داد.

کانادا انسانی گفت: یک گروه از 10 کانادا داوطلبان سه کانادایی در کارکنان و دو اتیوپی اعضای هیات بودند در بازداشت در این کشور آفریقایی در اتهامات آنها تمرین پزشکی بدون مجوز و در حال توزیع تمام شده دارو است.

خیریه اختلافات کسانی که اتهامات.

“ما به شدت از اقدامات و تصمیمات ما تیم دانستن است که هر تصمیم گیری ساخته شده بود بسیار آموزش دیده و خبره کانادا پزشکی حرفه ای است و ماموریت خود را در این سفر بود به ارائه ضروری در مراقبت های پزشکی به شهروندان اتیوپی که به آن نیاز دارید بیشتر” کانادا انسانی گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

آن گفت: این گروه از پزشکان و متخصصین پزشکی دیگر که پرش از طریق هر امکان بوروکراتیک حلقه به ارائه مراقبت.

“درست مثل همه ما سفر تیم ما و سازمان به دنبال تمام مراحل لازم و پروتکل های به اطمینان حاصل شود گروه ما تا به حال تمام اجازه ها و پروانه مورد نیاز برای ارائه حمایت های پزشکی و مراقبت در حالی که در اتیوپی” خیریه گفت.

“در حالی که ما نمی توانیم اظهار نظر در مورد جزئیات انقضای دارو, ما می توانیم با اعتماد به نفس می گویند که همه پزشکی و مراقبت های ارائه شده توسط تیم ما امن بود.”

کانادا انسانی گفت: این کار با امور جهانی کانادا و سفارت کانادا در اتیوپی برای حل و فصل این مسئله است.

“ما سخت در حال کار برای حل و فصل این عنوان به سرعت به عنوان ممکن است اطمینان حاصل شود عادلانه و بشردوستانه درمان از تیم ما مطابق با قوانین شناخته شده بین المللی و تسریع خود را امن بازگشت به کانادا” در این بیانیه می خواند.

امور جهانی را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

کانادا انسانی توضیح داده شده است به عنوان یک موسسه خیریه ثبت شده بر اساس Medicine Hat, Alta., که می فرستد داوطلبان خارج از کشور به ارائه های پزشکی و دندانپزشکی, پشتیبانی همراه با دیگر خدمات بشردوستانه.

“این گروه از داوطلبان در حال حاضر بازداشت هستند در اتیوپی به ارائه این خدمات به های مختلف ما شریک محلی جوامع ما با آنها داشته اند به مدت طولانی مثبت و روابط و همکاری برای بیش از 15 سال” بیانیه می خواند.

“ما اعتماد یکپارچگی این روابط مثبت با هر دو محلی و مقامات ملی برای اطمینان از بهترین و سریعترین وضوح به این وضعیت است.”

این موسسه خیریه گفت: آن را نمی خواهد اظهار نظر بیشتر به حفاظت از حریم خصوصی افراد درگیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de