AISH پرداخت تغییرات ترک شهر ‘تقلا’ برای کمک به مردم کم درآمد ترانزیت عبور: jasper de valk

شهردار ناهید jasper de valk می گوید کلگری چهره یک “دیوانه وضعیت” جایی که مردم ممکن است پول خود را برای خرید کم درآمد ترانزیت عبور تا زمانی که برای اولین بار از ماه.

کلگری حمل و نقل CTrains حرکت به سمت و به دور از سالن شهرستان در روز سه شنبه 28 ژانویه سال 2020 است. آذین غفاری/Postmedia آذین غفاری / آذین غفاری/Postmedia

شهردار ناهید jasper de valk روز پنجشنبه گفت که تغییرات آینده برای راه استان doles را تضمین درآمد برای شدت معلول (AISH) درآمد و حمایت مردم را که تکیه بر کلگری کم درآمد حمل و نقل تصویب در تلو تلو خوردن.

ماه گذشته در این استان اعلام کرد که با شروع در ماه مارس پرداخت ماهانه تاریخ برای بهره دریافت AISH و درآمد پشتیبانی خواهد شیفت برای اولین بار از ماه — به جای چند روز قبل از آغاز ماه.

این سیاست جدید به معنی “دیوانه وضعیت” در این شهرستان با توجه به jasper de valk به عنوان افرادی که نیاز به یک کم درآمد ترانزیت عبور ممکن است مجبور به پرداخت پول برای آن را تا زمانی که برای اولین بار از ماه, اما آنها همچنین می خواهم در صورت پرداخت اضافی اتوبوس یا قطار کرایه برای رفتن به خرید با تصویب آن روز.

Jasper de valk اضافه شده است که تغییر را می بینید که مردم در صورت تمدید منتظر با یک روز با عجله به خرید کم درآمد منتقل می کند.

“این چیزهایی که من آرزو می کنم دولت استانی در نظر گرفته شده بود و مشورت قبل از این تصمیم گیری,” او گفت:.

“من اساسا در مورد این ظرف 10 روز گذشته و ما شده ایم تکاپوی زمان به شکل از چگونه ما در حال رفتن به مدیریت این است.”


شهردار کلگری ناهید jasper de valk صحبت می کند به رسانه های خارج از شورای اتاق در کلگری در روز سه شنبه, ژانویه 7 سال 2020 است.

جیم ولز/Postmedia

در بیانیه ای ارسال به Postmedia یک سخنگوی جامعه و خدمات اجتماعی وزیر راجان Sawhney گفت: کارکنان خود کار کرده اند با شهر “به اطمینان حاصل شود که آسیب پذیر Calgarians ادامه خواهد داد برای دسترسی به برنامه های آنها نیاز دارید.

“ما اذعان این تاریخ تغییر ممکن است نیاز به دریافت کنندگان به ایجاد برخی از تنظیمات به تعهدات ماهانه” این بیانیه در ادامه اضافه کرد: اگر مردم به سوالی در مورد وضعیت آنها می توانید صحبت با مسئول پرونده و یا تماس آلبرتا پشتیبانی می کند.

کلگری کم درآمد حمل و نقل تصویب ارائه شده است در مقیاس کشویی در هزینه اعم از $5.45 دلار 54.50 در هر ماه بسته به درآمد خود را. AISH گیرندگان دریافت $1,685 در هر ماه برای یک فرد مجرد و jasper de valk گفت که به طور معمول آنها را در لایه میانی برای کم درآمد پاس که هزینه $38.15 در هر ماه.

بسیاری از راحتی و فروشگاه های مواد غذایی فروش بلیط و ماهانه ترانزیت عبور می کند اما وجود دارد بیشتر گزینه های محدود برای آن به خرید و کم درآمد منتقل می کند. علاوه بر کلگری حمل و نقل را دو مشتری مرکز خدمات مکان مرکز شهر کم درآمد می گذرد در دسترس هستند تنها از طریق شهرداری تحویلدار, the Southland مرکز اوقات فراغت و یا روستا مربع مرکز اوقات فراغت. Calgarians همچنین می توانید سفارش پاس آنلاین, اما jasper de valk گفت: تنها حدود 10 درصد از درآمد کم عبور کاربران با این گزینه.

این شهر حمل و نقل آئین نامه می گوید هر کسی که سوار اتوبوس یا CTrain باید معتبر کرایه و حمل و نقل افسران نمی تواند انتخابی اجرای آئین نامه و “نگاه راه دیگر” در اولین روز از ماه. شورای شهر ممکن است سعی کنید به تغییر آیین نامه اجرایی برای مقابله با این مسئله است. در ضمن این شهرستان نیز با توجه به افتتاح مکان برای خرید کم درآمد حمل و نقل تصویب بیش از آخر هفته آینده که از مارس 1 می افتد در روز جمعه.

که به معنی پرداخت اضافه کاری کارکنان و jasper de valk گفت: این احتمال وجود ندارد, یک راه حل است که کار هر ماه.

زمانی که دولت استانی اعلام کرد پرداخت زمان تغییرات Sawhney مطبوعاتی گفت: “آن را به معنای شد پرداخت بیشتر سازگار و قابل پیش بینی از یک ماه به بعد.

اما jasper de valk با انتقاد از این حرکت به عنوان “مخل” برای مردم آسیب پذیر در کلگری.

Sawhney در توییتر نوشت هفته گذشته است که مردم باید آماده برای تغییرات خرید خود را حمل و نقل تصویب در پیشبرد اما jasper de valk گفت که نیست واقع بینانه برای همه.

“گفتن مردم بیا خرید آن اوایل’ زمانی که آنها لازم نیست که پول نقد را به خرید آن نیست و تنها راه حل در اینجا.”

زیرا مارس 1 یک شنبه درآمد پشتیبانی و AISH پرداخت خواهد شد و توزیع شده در فوریه. 28 با توجه به استان است. اولین بار گیرندگان را ببینید پرداخت های خود را تغییر زمانی که برای اولین بار از ماه توسط یک شنبه.

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im