شرکت های هواپیمایی را دریافت کنید $58B در وام در سنا coronavirus لایحه

هنوز کشف کوتوله های تسکین داده شده به شرکت های هواپیمایی پس از 9/11 زمانی که از آنها خواسته برای 24 میلیارد دلار و 15 میلیارد دلار از جمله 10 میلیارد دلار وام و کمک های مالی.

این لایحه در مجلس سنا میله Mnuchin از استفاده از هر یک از این پول برای کمک های مالی مستقیم و یا پرداخت نقدی — یک حرکت است که نا امید از صنعت هواپیمایی که با ارسال نامه ای دوشنبه اصرار قانونگذاران شامل “تسکین فوری” در قالب کمک های بلاعوض و همچنین وام.

نامه امضا شده توسط 30 گروه از جمله شرکت های هواپیمایی برای امریکا سفر Tech انجمن و انجمن خلبانان و هواپیما صاحبان هشدار داد که این صنعت در حال حاضر چهره “مشروع نقدینگی نگرانی ها و سوالات در مورد توانایی ما برای دیدار با ادامه بدهی.”

“بحران ضربه قبلا قوی, سالم, صنعت, با سرعت رعد و برق و پاسخ دولت باید فقط به عنوان سریع به منظور آن را ذخیره کنید.”

اما قانونگذاران باید نگران اپتیک ارائه مستقیم نجات با دموکرات ها نگران مصرف کننده و کارگر حمایت و جمهوریخواهان از جمله سناتور. جاش هاولی R-Mo. نگران “راست نخواهد کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>