شرکت های هواپیمایی دریافت آنچه آنها می خواستند در مجلس سنا محرک مذاکرات

آخرین سنا تلاش برای بلانت اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس شامل 29 میلیارد وام و $29 میلیارد دلار در کمک های مالی — مقدار دقیق درخواست شده توسط صنعت هواپیمایی.

محرک لایحه منتشر شد شنبه مطابق آنچه که شرکت های هواپیمایی برای امریکا یک گروه صنعتی به نمایندگی از خطوط هوایی به نام به حال برای: فوری اعطای امداد از 25 میلیارد دلار برای مسافر خطوط هوایی و 4 میلیارد دلار برای محموله های هواپیمایی و با اضافی $25 میلیارد دلار برای مسافر خطوط هوایی و 4 میلیارد دلار برای محموله های هواپیمایی در صفر-بهره وام و وام تضمین می کند.

نسخه های قبلی از مجلس سنا در لایحه گنجانده شده بود تنها وام اما صنعت هواپیمایی اتحادیه ها و دموکرات ها اعتراض کرد و گفت: این صنعت نیاز فوری به تزریق پول نقد برای حفظ شغل. جدید ترین پیش نویس همچنین شامل 3 میلیارد دلار برای پیمانکاران — درخواست اتحادیه های کارگری که به گفته برخی از مهمترین خطر کارکنان پیمانکاران از قبیل صندلی چرخدار مسئولین و کسانی که تمیز کردن هواپیما.

آخرین لایحه همچنین شامل 10 میلیارد دلار درخواست شده توسط ایالات متحده فرودگاه که تخمین می زنند که آنها را از دست بدهند حداقل 14 میلیارد دلار به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

“کل فرودگاه صنعت بسیار سپاسگزار کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به شدت به کمک به جبران بخشی از این مبلغ 14 میلیارد و شمارش که فرودگاه را از دست خواهد داد در این سال به عنوان یک نتیجه از تند افت غیر منتظره در سفر آورده coronavirus سلامت همه گیر” گفت: Kevin M. Burke, فرودگاه, شورای بین المللی-شمال امریکا رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de